• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    40859,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 7 oktober 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 7 oktober 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco SPA-8XOC3-POS= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: 8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare - Zwart, Roestvrijstaal

    Productcode: SPA-8XOC3-POS=  |  EAN/UPC: 0882658068355
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerkkaart: 8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare - Zwart, Roestvrijstaal kenmerken

    8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare

    Cisco SPA-8XOC3-POS=, Intern, Bedraad, CardBus, Fiber, Zwart, Roestvrijstaal

    De Cisco 4 - en 8-poorts SBZ POS OC-3 zijn beschikbaar op high-end Cisco Systems routing-platforms en biedt de voordelen van het netwerk van schaalbaarheid met een lagere initiële kosten en het gemak van upgrades. De Cisco SPA / SIP-portfolio van Cisco blijft richten op de bescherming van investeringen, samen met consistente functie ondersteunen brede interface beschikbaarheid en de nieuwste technologie. De Cisco SPA / SIP-portfolio maakt de inzet van verschillende interfaces (Packet over SONET / SDH [POS], ATM, Ethernet, enz.) op dezelfde interface processor.

    De Cisco 4 - en 8-poorts SBZ POS OC-3 zijn verkrijgbaar met vier of acht Small Form-Factor Pluggable (SFP) interfaces. SFP-modules zijn verkrijgbaar in meerdere optische bereikt 2 tot 80 km.

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: 8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare - Zwart, Roestvrijstaal specificaties
    Antenne
    Quality of Service (QoS) Ja
    Bandbreedte
    Full duplex Ja
    Certificaten
    Veiligheid UL 60950, CSA 22.2-No.60950, EN60950, IEC 60950, ACA TS001, AS/NZS 3260
    Certificering EN300 386/EN300 386-2, ETS 300 019, ETS 300 019, ETS 300 019
    Design
    Kleur van het product Zwart, Roestvrijstaal
    LED-indicatoren Ja
    Draadloos LAN
    Wi-Fi Nee
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Hoogte, in bedrijf -60 - 4000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 8 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 184.9 mm
    Gewicht 340 g
    Breedte 171.5 mm
    Hoogte 20.3 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal 1
    Netwerk
    Ethernet LAN Nee
    Poorten & interfaces
    Hostinterface CardBus
    Vezel-optische connector SFP
    Fibre channel-poorten 8
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Prestatie
    MIB-ondersteuning RFC 2558 MIB
    Compatibele producten Cisco 12000, XR 12000, ASR 1000, ASR 9000
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP, SONET/SDH
    Datalink-protocollen RFC 1662 PPP, RFC 2615, RFC 2427, IPv4/IPv6
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 464

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach
      Cisco SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach.
      Bekabelingstechnologie: OC-3/STM-1.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte:
      1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 13,7 x 56,5
      x 8,6 mm, Interface: SFP, Fiber...
    639,- excl. btw
    Cisco netwerk tranceiver module: OC-3/STM-1 pluggable short-reach (2 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, MMF, .....
      Cisco SFP-OC3-MM. Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310
      nm, Maximaal bereik: 2000 m
    519,- excl. btw
    Cisco netwerk tranceiver module: OC-3/STM-1 pluggable short-reach (2 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, LC .....
      Cisco SFP-OC3-SR. Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC.
      Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik:
      2000 m
    51,- excl. btw
    Voorraad 25
    Cisco netwerk interface processor: ASR 1000
      Cisco ASR 1000. Ondersteunde
      netwerkprotocollen: IPv6.
      Beheerprotocollen: Telnet (CLI), Console
      (CLI), SNMP (RFC 2665). Afmetingen
      (BxDxH): 0,428 x 0,36 x 0,02 mm. Typisch
      stroomverbruik: 140 W. Veiligheid:
      UL60950 &...
    20859,- excl. btw
    Cisco netwerk interface processor: ASR 1000
      Cisco ASR 1000. Ondersteunde
      netwerkprotocollen: IPv6.
      Beheerprotocollen: Telnet (CLI), Console
      (CLI), SNMP v3. Traject geheugen: 8 GB.
      Afmetingen (BxDxH): 428 x 369 x 23 mm.
      Typisch stroomverbruik: 140 W
    24879,- excl. btw
    Cisco netwerk interface processor: ASR 1000
      Cisco ASR 1000. Ondersteunde
      netwerkprotocollen: IPv6.
      Beheerprotocollen: Telnet (CLI), Console
      (CLI), SNMP v3. Traject geheugen: 2 GB.
      Afmetingen (BxDxH): 428 x 369 x 23 mm.
      Typisch stroomverbruik: 140 W
    11599,- excl. btw
    Cisco switchcompnent: 4-Port OC-3c/STM-1 POS SPA
      Cisco 4-Port OC-3c/STM-1 POS SPA.
      Elektromagnetische compatibiliteit: FCC
      Part 15 (CFR 47), ICES 003, EN55022,
      CISPR 22, AS/NZ 3548, VCCI, EN55024,
      EN50082-1,..., Veiligheid: UL 60950, CSA
      22.2-No.60950, EN60950, IEC 60950 CB...
    17779,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare
    Cisco
    Cisco
    49439.39 EUR new
    8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare
    Cisco netwerkkaart: 8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare - Zwart, Roestvrijstaal Cisco netwerkkaart: 8-Port OC-3c/STM-1 Packet over Sonet SPA Spare - Zwart, Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/8-port-oc-3c-stm-1-packet-over-sonet-spa-spare-art-spa-8xoc3-pos-num-1311700/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder