• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    20729,-excl. btw 25082,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 7 mei 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 7 mei 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SPA-8X1GE-V2= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal

    Productcode: SPA-8X1GE-V2=  |  EAN/UPC: 0882658057090
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerkkaart: 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal kenmerken

    Cisco SPA-8X1GE-V2=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Kleur van het product: Roestvrijstaal

    Cisco SPA-8X1GE-V2=, Intern, Bedraad, Fiber, Roestvrijstaal

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal specificaties
    Antenne
    Quality of Service (QoS) Ja
    Bandbreedte
    Full duplex Ja
    Certificaten
    Veiligheid UL 60950-1, CSA C22 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950, EN 60825-1, EN 60825-2, 21 CRF 1040
    Elektromagnetische compatibiliteit CFR 47, FCC, ICES 003, CISPR 22, EN 55022, EN 300386, AS/NZS, VCCI, EN 50082-1, EN 55024
    Design
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    LED-indicatoren Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Hoogte, in bedrijf -60 - 4000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 22.3 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 184.9 mm
    Gewicht 340 g
    Breedte 171.5 mm
    Hoogte 20.3 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
    Datastroombeheer Ja
    Jumbo frames 9188
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Prestatie
    MIB-ondersteuning RFC 2737, RFC 1757
    Compatibele producten Cisco Catalyst 6500, 7600, 12000, XR 12000, ASR 1000
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid:
      Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001,...
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Voorraad 24
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: Ethernet
      1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m,
      Golflengte: 1310 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit
      Ethernet,...
    929,- excl. btw
    1124,09 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10-D
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik:
      10000 m, Golflengte: 1310 nm.
      Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040
      LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1,
      Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE
      802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen:
      -3 -...
    949,- excl. btw
    1148,29 incl.btw
    Voorraad 14
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module for SMF, 1550nm, DOM Support, Spare - Zilver
      Cisco SFP-GE-Z=. Soort aansluiting: SFP,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX.
      Golflengte: 1550 nm, Kleur van het
      product: Zilver, Maximaal bereik: 70000
      m
    3489,- excl. btw
    4221,69 incl.btw
    Cisco netwerkkaart: 5-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    14929,- excl. btw
    18064,09 incl.btw
    Cisco switchcompnent: 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=.
      Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s,
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Kleur van het product: Zwart, Grijs,
      Oranje. Typisch stroomverbruik: 13,1 W.
      Veiligheid: UL 60950-1, CSA C22 No.
      60950-1, EN 60950-1, IEC...
    8299,- excl. btw
    10041,79 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare
    Cisco
    Cisco
    25082.09 EUR new
    Cisco SPA-8X1GE-V2=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Kleur van het product: Roestvrijstaal
    Cisco netwerkkaart: 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal Cisco netwerkkaart: 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/8-port-gigabit-ethernet-shared-port-adapter-spare-art-spa-8x1ge-v2-num-1311698/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder