• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 1000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet/Fiber interface
    • Intern
    101529,-excl. btw 122850,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 14 mei 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 14 mei 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SPA-24XDS-SFP= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: 1-Gbps Wideband SPA for uBR10012 Universal Broadband Router Spare - Grijs, Zilver

    Productcode: SPA-24XDS-SFP=
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerkkaart: 1-Gbps Wideband SPA for uBR10012 Universal Broadband Router Spare - Grijs, Zilver kenmerken

    1-Gbps Wideband SPA for Cisco uBR10012 Universal Broadband Router Spare

    Cisco SPA-24XDS-SFP=, Intern, Bedraad, CardBus, Ethernet/Fiber, 1000 Mbit/s, Grijs, Zilver

    De gedistribueerde en schaalbare architectuur van de Cisco uBR10012 Universal Broadband Router kan worden uitgebreid met behulp van de Cisco 1-Gbps wideband SPA aan de meest uitdagende grootschalige IP-dienst voldoen aan de eisen van de kabelexploitanten. Meer in het bijzonder, de Cisco 1-Gbps wideband SPA levert kritische kabel modem termination system (CMTS) functies, zoals:

    - Capaciteit voor 24 DOCSIS bijlage B en 18 Bijlage A downstream kanalen

    - Geïntegreerde DOCSIS Media Access Control (MAC) verwerking

    - Aansluiting op een derde partij rand van kwadratuur amplitude modulaties (QAMs) met behulp van speciale dual Gigabit Ethernet-interfaces

    - On-board packet-bonding motor die strepen IP-pakketten over meerdere kanalen DOCSIS downstream

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: 1-Gbps Wideband SPA for uBR10012 Universal Broadband Router Spare - Grijs, Zilver specificaties
    Bandbreedte
    Full duplex Ja
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Certificaten
    Veiligheid UL60950 and CAN/CSA-C22.2 No. 60950, IEC/EN 60950, 73/23/EECIEC/EN 60950, AS/NZS 60950
    Elektromagnetische compatibiliteit EN55022: 1998 Class B, CISPR 22: 1997 Class B, CFR 47 Part 15 Class B, ICES -003, Issue 2, Class B, VCCIV-3/2000.04, AS/NZS 3548: 1995 Class B, CNS-13438 Class B-BSMI (BCIQ), EN50082-1, EN50082-1, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-6
    Design
    Kleur van het product Grijs, Zilver
    LED-indicatoren Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Hoogte, in bedrijf -60 - 4000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -20 - 65 °C
    Energie
    Netvoeding 20 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 184.9 mm
    Gewicht 230 g
    Breedte 203 mm
    Hoogte 175 mm
    Netwerk
    Ethernet LAN Ja
    Poorten & interfaces
    Hostinterface CardBus
    Vezel-optische connector SFP
    Fibre channel-poorten 2
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 4
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Ethernet/Fiber
    Prestatie
    MIB-ondersteuning IF-MIB (RFC-2233), ENTITY-MIB (RFC-2737), MIBII (RFC1213), EtherLike-MIB (RFC-2665), IGMP-MIB (RFC-2993), RMON-MIB (RFC-1757), SNMPv2-SMI, SNMPv2-TC, SNMPv2-MIB, IANAifType-MIB
    Plug and play Ja
    Mean time between failures (MTBF) 500000 uur
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC.
      Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik:
      10000 m, Compatibele producten: Catalyst
      Express 500/520 Cisco ME...
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
      Cisco GLC-SX-MMD. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Voorraad 13
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-SX-MM
      Cisco GLC-SX-MM. Interface type: SFP,
      SFP transceiver type: SX. Power
      consumption (typical): 1.5. Width: 13.4,
      Depth: 56.5, Height: 8.5. Operating
      temperature range (T-T): 0 - 70, Storage
      temperature range (T-T): -40 - 85
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1-Gbps Wideband SPA for Cisco uBR10012 Universal Broadband Router Spare
    Cisco
    Cisco
    122850.09 EUR new
    Cisco netwerkkaart: 1-Gbps Wideband SPA for uBR10012 Universal Broadband Router Spare - Grijs, Zilver Cisco netwerkkaart: 1-Gbps Wideband SPA for uBR10012 Universal Broadband Router Spare - Grijs, Zilver
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/1-gbps-wideband-spa-for-cisco-ubr10012-universal-broadband-router-spare-art-spa-24xds-sfp-num-1311687/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder