• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkaarten & -adapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Interface
    Hostinterface
    Connectiviteitstechnologie
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Intern
    Verberg filters
    Cisco 927 VDSL2/ADSL2+over POTs and 1GE Netwerkkaarten & -adapters
    (C927-4P)
      Cisco 927 VDSL2 / ADSL2+over POTs and 1GE
    500,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco UCS VIC 1227 netwerkkaart
    (UCSC-MLOM-CSC-02)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 20000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 48%
    582,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco VIC 1225 2-Port 10Gb SFP+ CNA netwerkkaart
    1.448,71
    619,-
    (UCSC-PCIE-CSC-02=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    619,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco WS-X4748-12X48U+E netwerkkaart - Grijs
    bespaar
    2.843,82
    (WS-X4748-12X48U+E=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    7.587,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 augustus 2019
    Cisco UCSC-PCIE-IRJ45= Netwerkkaart
    (UCSC-PCIE-IRJ45=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 57%
    479,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1 Port 10 Gigabit netwerkkaart - Zilver
    (SPA-1X10GE-L-V2=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10240 Mbit/s
    5.836,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 927 Annex M over POTs and 1GE Sec Netwerkkaarten & -adapters
    858,86
    546,-
    (C927-4PM)
      Cisco 927 Annex M over POTs and 1GE Sec
    546,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over POTS, spare netwerkkaart - Zwart, Groen, Roestvrijstaal
    bespaar
    167,95
    605,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over POTS with Annex M, spare netwerkkaart - Zwart, Groen, Roestvrijstaal
    • U bespaart 18%
    605,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Gigabit LAN, 1x SFP (100/1000Mbps), 1x copper RJ-45 (10/100/1000Mbps), QoS, DOM, Spare netwerkkaart - Groen, .....
    1.090,62
    692,-
    (EHWIC-1GE-SFP-CU=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface ethernet / fiber
    • Intern
    692,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco UCS VIC 1340 netwerkkaart
    bespaar
    602,53
    (UCSB-MLOM-40G-03=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    617,- excl. btw
    Voorraad: 71
    Speciaal geselecteerd
    Cisco 4-port Gigabit EtherSwitch 10/100/1000BASE-TX autosensing EHWIC netwerkkaart - Zwart, Groen, Roestvrijstaal
    186,97 excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco UCS VIC 1455 Quad Port 10 25G SFP28 CNA PCIE Netwerkkaarten & -adapters
    (UCSC-PCIE-C25Q-04=)
      Cisco UCS VIC 1455 Quad Port 10 25G SFP28 CNA PCIE
    • U bespaart 45%
    869,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Four Gigabit Ethernet Port Network Module, RF netwerkkaart - Zwart, Zilver, Wit
    324,-
    228,-
    (C3KX-NM-1G-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter netwerkkaart
    bespaar
    979,91
    (N2XX-AIPCI01=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    597,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    Cisco UCS VIC 1440 MODULAR LOM Netwerkkaarten & -adapters
    (UCSB-MLOM-40G-04=)
      CISCO UCS VIC 1440 MODULAR LOM
    553,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9200 4 x 10G Network Module Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-NM-4X=)
      Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
    1.083,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1-port VDSL2/ADSL2+ EHWIC over ISDN, spare netwerkkaart - Zwart, Groen, Roestvrijstaal
    • U bespaart 18%
    605,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Catalyst 9200 4 x 1G Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-NM-4G=)
      Catalyst 9200 4 x 1G
    302,- excl. btw
    Voorraad: 55
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Connected Grid VDSL2 and ADSL2/ADSL2+ GRWIC - Annex M, spare netwerkkaart
    1.260,-
    840,-
    (GRWIC-VA-DSL-M=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface rj-11
    • Intern
    840,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Catalyst 9200 24-port data Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-24T-A)
      Catalyst 9200 24-port data
    1.451,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 augustus 2019
    Cisco EHWIC-D-8ESG netwerkkaart - Zwart, Groen, Wit
    bespaar
    149,34
    (EHWIC-D-8ESG=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface ethernet
    • Intern
    546,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASA 6-port SFP netwerkkaart
    (ASA-IC-6GE-SFP-B=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    • U bespaart 20%
    3.550,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Open Box
    Cisco 5-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    (SPA-5X1GE-V2=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    11.199,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Emulex LPe 12002 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA netwerkkaart
    3.236,41
    1.377,-
    (N2XX-AEPCI05=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 8000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.377,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 augustus 2019
    Cisco Catalyst 6500 DFC-3B Upgrade for WS-X67xx netwerkkaart
    bespaar
    2.686,14
    (WS-F6700-DFC3B=)
      Cisco Catalyst 6500 DFC-3B Upgrade for WS-X67xx
    7.169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 14 augustus 2019
    Cisco Catalyst 9200 48-port data only Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-48T-A)
      Catalyst 9200 48-port data only
    2.466,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9200 48-port PoE+ Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-48P-A)
      Catalyst 9200 48-port PoE+
    3.778,- excl. btw
    Voorraad: 62
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex M, Spare netwerkkaart - Grijs
    (NIM-VAB-M=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    • Interface rj-11
    • Intern
    • U bespaart 22%
    463,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 augustus 2019
    Cisco Intel X710 quad port 10G SFP+ NIC Netwerkkaarten & -adapters
    1.935,-
    1.282,-
    (CSP-PCIE-IQ10GF=)
      Intel X710 quad port 10G SFP+ NIC
    1.282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASR 9000 24 port 10GE Packet Transport Optimized 120G LC Netwerkkaarten & -adapters
    bespaar
    28.068,67
    (V-A9K-24X10TR120G=)
      ASR 9000 24 port 10GE Packet Transport Optimized 120G LC
    88.373,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 1 Port Serial WAN Interface card Netwerkkaarten & -adapters
    (NIM-1T++=)
      1 Port Serial WAN Interface card
    • U bespaart 15%
    251,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Open Box
    Cisco CENTRALIZED FORWARD. DAUGHT C. CISC Netwerkkaarten & -adapters
    (WS-F6700-CFC=)
      CENTRALIZED FORWARD. DAUGHT C. CISC
    1.224,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Emulex LPe16002-M6 netwerkkaart
    3.035,70
    1.368,-
    (UCSC-PCIE-E16002=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 16000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASA 6-port GE netwerkkaart
    bespaar
    1.287,07
    (ASA-IC-6GE-CU-C=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    3.443,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco T Rail Channel Adapter for Aironet Access Points Netwerkkaarten & -adapters
    (AIR-CHNL-ADAPTER=)
      T Rail Channel Adapter for Cisco Aironet Access Points
    27,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Cisco Refresh
    Cisco High-Speed WAN Interface Card 2-pair G.SHDSL, RF netwerkkaart
    (HWIC-2SHDSL-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2.304 Mbit/s
    • Intern
    • U bespaart 16%
    334,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 4-port Gigabit EtherSwitch 10/100/1000BASE-TX autosensing EHWIC with POE, Spare netwerkkaart - Zwart, Groen, .....
    720,-
    487,-
    487,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Two 10GbE SFP+ ports network module with four physical ports with two SFP+ and two regular SFP ports, RF .....
    bespaar
    307,60
    (C3KX-NM-10G-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.040,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Emulex LPe31002 dual port 16G FC HBA Netwerkkaarten & -adapters
    (UCSC-PCIE-BD16GF=)
      Emulex LPe31002 dual port 16G FC HBA
    • U bespaart 45%
    1.649,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Catalyst 9200 48-port data Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-48T-E)
      Catalyst 9200 48-port data
    2.466,- excl. btw
    Voorraad: 47
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage Netwerkkaarten & -adapters
    (C9200-24P-A)
      Catalyst 9200 24-port PoE+, Network Advantage
    1.667,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco 5525 X InterfaceCard 6 port 10 100 1000 RJ 45 REMANUFACTURED Netwerkkaarten & -adapters
    3.240,-
    2.136,-
    (ASA-IC-6GE-CU-B-RF)
      5525 X InterfaceCard 6 port 10 100 1000 RJ 45 REMANUFACTURED
    2.136,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Wireless Security and Spectrum Intelligence Module netwerkkaart
    bespaar
    105,06
    (AIR-RM3000M=)
    • Connectiviteitstechnologie draadloos
    • Interface wlan
    • Geen intern
    300,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 27 augustus 2019
    Cisco Intel X710 quad-port 10G SFP+NIC Netwerkkaarten & -adapters
    (UCSC-PCIE-IQ10GF=)
      Intel X710 quad-port 10G SFP+NIC
    • U bespaart 48%
    833,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 augustus 2019
    Cisco Double Wide EHWIC with multimode 4 pair G.SHDSL EFM and ATM Netwerkkaarten & -adapters
    1.350,-
    899,-
    (EHWIC-4SHDSL-EA=)
      Double Wide EHWIC with multimode 4 pair G.SHDSL EFM and ATM
    899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Two 10GbE SFP+ ports network module with four physical ports with two SFP+ and two regular SFP ports, spare .....
    bespaar
    523,96
    (C3KX-NM-10G=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.724,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASA 6-port GE netwerkkaart
    (ASA-IC-6GE-CU-A=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 20%
    2.372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 2-Port OC-3/STM-1 POS Port Adapter, Refurbished netwerkkaart - Grijs, Zilver
    6.210,-
    4.080,-
    (PA-POS-2OC3-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 155.52 Mbit/s
    • Intern
    4.080,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco FirePower 6 port 10G SR FTW Network Module Netwerkkaarten & -adapters
    bespaar
    5.597,86
    (FPR4K-NM-6X10SR-F=)
      Cisco FirePower 6 port 10G SR FTW Network Module
    17.684,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 1-Port 10 Gigabit Ethernet LAN/WAN-PHY Shared Port Adapter netwerkkaart - Grijs, Zilver
    (SPA-1X10GE-WL-V2=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10240 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    • U bespaart 20%
    34.769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco FirePower 4 port QSFP+ Network Module Netwerkkaarten & -adapters
    71.995,50
    47.137,-
    (FPR4K-NM-4X40G=)
      Cisco FirePower 4 port QSFP+ Network Module
    47.137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) netwerkkaart
    bespaar
    93,51
    (WIC-1B-S/T-V3=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Intel X540 2-Port 10GBase-T netwerkkaart
    (UCSC-PCIE-ITG=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 48%
    726,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 augustus 2019
    Cisco GRWIC-VA-DSL-B netwerkkaart
    1.260,-
    840,-
    (GRWIC-VA-DSL-B)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface rj-11
    • Intern
    840,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Broadcom LPe32000 Single Port 32G FC HBA Netwerkkaarten & -adapters
    bespaar
    1.546,82
    (UCSC-PCIE-BS32GF=)
      Broadcom LPe32000 Single Port 32G FC HBA
    1.528,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Emulex LPe 12002 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA Netwerkkaarten & -adapters
    (CPS-AEPCI05=)
      Emulex LPe 12002 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA
    • U bespaart 20%
    2.058,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASA 6-port SFP netwerkkaart
    4.500,-
    2.961,-
    (ASA-IC-6GE-SFP-A=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    2.961,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco 8-Port 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet Shared Port Adapter V2, Spare netwerkkaart - Zwart, Roestvrijstaal
    bespaar
    2.790,29
    (SPA-8X1FE-TX-V2=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface ethernet
    • Intern
    8.851,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Broadcom NetXtreme II 5709 netwerkkaart
    (N2XX-ABPCI03-M3-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 42%
    273,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Qlogic QLE2562 2-port 8GB FC netwerkkaart
    3.236,41
    1.377,-
    (N2XX-AQPCI05)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 8000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.377,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 augustus 2019
    Cisco Broadcom LPe32002 Dual-Port 32G FC HBA Netwerkkaarten & -adapters
    bespaar
    2.504,80
    (UCSC-PCIE-BD32GF=)
      Broadcom LPe32002 Dual-Port 32G FC HBA
    2.191,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 augustus 2019
    Cisco VWIC3-2MFT-G703 - 1.544 Mbps ± 50 bps/32 ppm/2.048 Mbps ± 100 bps/50 ppm, T1, E1, VIC, 2x G.703, Spare .....
    (VWIC3-2MFT-G703=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1984 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    • U bespaart 20%
    2.372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco HHHL AIC 1.6T HGST SN260 NVMe Extreme Perf High Endrnc Netwerkkaarten & -adapters
    6.923,70
    3.100,-
    (UCSC-F-H16003=)
      Cisco HHHL AIC 1.6T HGST SN260 NVMe Extreme Perf High Endrnc
    3.100,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco ASA 6-port SFP netwerkkaart
    bespaar
    1.104,50
    (ASA-IC-6GE-SFP-C=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    3.550,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 1-port ATM OC-3c/STM-1 single-mode (IR) port adapter, Refurbished netwerkkaart - Grijs, Zilver
    (PA-A6-OC3SMI-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 192 Mbit/s
    • Intern
    • U bespaart 20%
    4.257,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 2 Port E3 Serial Port Adapter with E3 DSUs, refurbished netwerkkaart
    6.750,-
    4.433,-
    (PA-2E3-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 34 Mbit/s
    • Intern
    4.433,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-SVC-SAMI-BB-K9 netwerkkaart
    bespaar
    12.339,47
    (WS-SVC-SAMIBBK9-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Intern
    38.893,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Refurb/Two-port Voice Interface Card FXO Netwerkkaarten & -adapters
    (VIC2-2FXO-RF)
      Refurb / Two-port Voice Interface Card FXO
    • U bespaart 16%
    190,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 14 augustus 2019
    Cisco Refresh
    Cisco EHWIC-4ESG-P-RF netwerkkaart
    504,-
    345,-
    (EHWIC-4ESG-P-RF)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    345,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 augustus 2019
    Cisco VIC 1240 modular LOM for M3 blade servers netwerkkaart
    bespaar
    658,15
    (UCSB-MLOM-40G-01=)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    582,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 augustus 2019
    Cisco Qlogic QLE8442 dual-port 10GBase-T NIC Netwerkkaarten & -adapters
    (UCSC-PCIE-QNICBT=)
      Qlogic QLE8442 dual-port 10GBase-T NIC
    • U bespaart 48%
    651,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 augustus 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder