• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Allied Telesis Netwerkkaarten

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Interface
    Hostinterface
    Connectiviteitstechnologie
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Intern
    Verberg filters
    Allied Telesis AT-CM301 Netwerkkaart - Zilver
    (AT-CM301)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis PCI-E, SC, 1000 Mbit/s, 1.7W, Metallic/Green Netwerkkaart - Groen,Metallic
    (AT-2914SX/SC-001)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis AT-2711FX/SC Netwerkkaart
    (AT-2711FX/SC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    97,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis 100Mbps, SC, Multi-mode, PCIe Netwerkkaart
    (AT-2711FX/LC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    97,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module 1000SX 220m/550m Multi mode Dual fiber [Tx=850Rx=850] LC .....
    (AT-SPSX/I-90)
      SFP Pluggable Optical Module 1000SX 220m / 550m Multi mode Dual fiber [Tx=850Rx=850] LC conn. (-40 to 85oC)
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis 2914SP Netwerkkaart
    (AT-2914SP-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    120,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis AT-2911SX/LC-901 Netwerkkaart
    (AT-2911SX/LC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 18 augustus 2021
    Allied Telesis 1000BASE-SX Single-port Fiber NIC for PCIe x1 bus, SC connector, Federal/Government .....
    (AT-2911SX/SC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    145,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis PCI-E, 1000Mbps, SFP Netwerkkaart
    (AT-2911SFP/2-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis AT-2711FX/LC-001 Netwerkkaart
    (990-003753-001)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    95,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-2711FX/ST-001 Netwerkkaart
    (990-003751-001)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    114,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis 2914SX/LC Netwerkkaart
    (AT-2914SX/LC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Allied Telesis 2914SX/SC Netwerkkaart
    (AT-2914SX/SC-901)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder