• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1369,-excl. btw 1656,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 28 juni 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 28 juni 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise QW990A netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Productcode: QW990A  |  EAN/UPC: 0887111490346
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 881845

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Soorten RAID: 1, 5, 6,
      Maximale opslagcapaciteit: 400 TB. Kleur
      van het product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele besturingssystemen: 3PAR OS
      version 3.1.3...
    18119,- excl. btw
    21923,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS, Soorten
      RAID: 1, 5, 6, Maximale
      opslagcapaciteit: 550 TB. Kleur van het
      product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele...
    32599,- excl. btw
    39444,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: X StoreEasy 1430 8TB SATA
    • Aantal storage drives ondersteund 4
    • Type behuizing rack (1u)
    • Processorfamilie intel core i3
    3849,- excl. btw
    4657,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1540 16TB - Zilver
    • Soort opslagserver
    • Aantal storage drives ondersteund 4
    • Type behuizing toren
    • Processorfamilie vierde generatie intel® core™ i3
    6979,- excl. btw
    8444,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1430 - Metallic
    • Aantal storage drives ondersteund 4
    • Type behuizing rack (1u)
    • Processorfamilie intel core i3
    4829,- excl. btw
    5843,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 24
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 28
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m. Lengte
      snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+,
      Aansluiting 2: SFP+
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters...
    202,- excl. btw
    244,42 incl.btw
    Voorraad 43
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller
    6139,- excl. btw
    7428,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7200 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7200. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 400000 GB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS), Soorten RAID: 1, 5, 6. Type
      behuizing: Rack (2U), Kleur van het
      product: Zwart....
    38279,- excl. btw
    46317,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ 7450
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7450. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 460,8 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack
      (2U)....
    89049,- excl. btw
    107749,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Processorfamilie intel xeon e5 v3
    • Frequentie van processor 2.4 GHz
    • Type behuizing rack (2u)
    1859,- excl. btw
    2249,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350 Gen9
    • Processorfamilie intel xeon e5 v3
    • Frequentie van processor 2.4 GHz
    • Type behuizing toren (5u)
    2455,- excl. btw
    2970,55 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL360p Gen8
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    6894,- excl. btw
    8341,74 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC
    • Lengte snoer 1.2 m
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Voorraad 34
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC
    • Lengte snoer 0.65 m
    77,- excl. btw
    93,17 incl.btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC
    • Lengte snoer 3 m
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 8

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1656.49 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkinterface-kaarten/hewlett-packard-enterprise/storefabric-cn1100r-dual-port-converged-network-adapter-art-qw990a-num-5120036/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder