• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerkchassis
    219,-excl. btw 264,99incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    LevelOne 540673 netwerkchassis

    LevelOne netwerkchassis: 14-Slot Media Converter Chassis - Zwart

    Productcode: 540673  |  EAN/UPC: 4015867185124
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne netwerkchassis: 14-Slot Media Converter Chassis - Zwart kenmerken

    LevelOne CVH-2000. AC invoer frequentie: 50/60 Hz. Certificering: CE, FCC. Afmetingen verpakking (BxDxH): 550 x 410 x 185 mm

    LevelOne CVH-2000, 50/60 Hz, 0 - 50 °C, -10 - 70 °C, 5 - 90 procent, CE, FCC, 550 x 410 x 185 mm

    Specificaties

    LevelOne netwerkchassis: 14-Slot Media Converter Chassis - Zwart specificaties
    Certificaten
    Certificering CE, FCC
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -10 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
    Energie
    AC invoer voltage 100-265 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Gewicht en omvang
    Gewicht 4200 g
    Hoogte 91 mm
    Diepte 315 mm
    Breedte 427 mm
    Technische details
    Kleur van het product Zwart
    Rack-montage Ja
    Maat 19 "
    LED-indicatoren Stroom
    Land van herkomst China
    Compatibele producten FVT-2001
    FVT-2002
    FV...
    Aantal ventilatoren 2
    Aantal sleuven 14
    Verpakking
    Afmetingen verpakking (BxDxH) 550 x 410 x 185 mm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    LevelOne media converter: FVT-2002 - Zwart
      LevelOne FVT-2002. Converter input
      interface: 10Base-T, 100Base-TX,
      Converter output interface: 100Base-FX,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE
      802.3u, IEEE 802.3x.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Vezel-optische connector:...
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 32
    LevelOne media converter: RJ45 to SFP Gigabit Media Converter - Zwart
      LevelOne GVT-2000. Converter input
      interface: 10Base-T, 100Base-TX,
      1000Base-T, Converter output interface:
      1000Base-LX, 1000Base-SX,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE
      802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE
      802.3z....
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 13
    LevelOne media converter: 10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Converter, 2km - Zwart
      LevelOne FVT-2001. Converter input
      interface: 10Base-T, 100Base-TX,
      Converter output interface: 100Base-FX,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE
      802.3u, IEEE 802.3x.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Vezel-optische connector:...
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 1
    LevelOne netwerkchassis: 12-Slot Media Converter Chassis - Aluminium
      LevelOne CVH-3000. AC invoer frequentie:
      50/60 Hz. Certificering: FCC Part 15
      Class A & CE Mark
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    14-Slot Media Converter Chassis
    LevelOne
    LevelOne
    264.99 EUR new
    LevelOne CVH-2000. AC invoer frequentie: 50/60 Hz. Certificering: CE, FCC. Afmetingen verpakking (BxDxH): 550 x 410 x 185 mm
    LevelOne netwerkchassis: 14-Slot Media Converter Chassis - Zwart LevelOne netwerkchassis: 14-Slot Media Converter Chassis - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerkchassis/levelone/14-slot-media-converter-chassis-art-540673-num-5305585/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder