• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    265,-excl. btw 320,65incl. btw
    Op voorraad (52)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Ubiquiti Networks ES-16-150W switch

    Ubiquiti Networks switch: managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W - Zwart

    Productcode: ES-16-150W  |  EAN/UPC: 0810354023262
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Ubiquiti Networks switch: managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W - Zwart kenmerken

    Ubiquiti Networks ES-16-150W. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 16, Aantal geïnstalleerde SFP modules: 2. Switchingcapaciteit: 36 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage

    Ubiquiti Networks ES-16-150W, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage

    Specificaties

    Ubiquiti Networks switch: managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L2/L3
    Switch type Managed
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 36 Gbit/s
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Rack-montage Ja
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 150 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 221 mm
    Gewicht 2800 g
    Breedte 443 mm
    Hoogte 43 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3af
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP modules 2
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    MPN & EAN
    MPN ES-16-150W
    EAN 0810354023262, 2521011615352, 4250605561840

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.169,- 2.624,49
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.189,- 1.438,69
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 439,- 531,19
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Planet SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module - 550m
    29,- excl. btw 35,09 incl. btw
    Ubiquiti Networks EdgeSwitch 8
    179,- excl. btw 216,59 incl. btw
    Ubiquiti Networks 10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
    41,- excl. btw 49,61 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 652575

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Speciale acties

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W
    Ubiquiti Networks
    Ubiquiti Networks
    320.65 EUR new
    Ubiquiti Networks ES-16-150W. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 16, Aantal geïnstalleerde SFP modules: 2. Switchingcapaciteit: 36 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage
    Ubiquiti Networks switch: managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W - Zwart Ubiquiti Networks switch: managed, L2/L3, 18Gbps, 16 gigabit RJ-45 ports, 2 SFP, PoE, 150W - Zwart
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/ubiquiti-networks/managed-l2-l3-18gbps-16-gigabit-rj-45-ports-2-sfp-poe-150w-art-es-16-150w-num-5522869/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder