• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    151,07excl. btw 182,79incl. btw
    Op voorraad (12)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    TP-LINK T1500G-10MPS switch

    TP-LINK switch: JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots - Zwart

    Productcode: T1500G-10MPS  |  EAN/UPC: 6935364081249
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    TP-LINK switch: JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots - Zwart kenmerken

    TP-LINK T1500G-10MPS. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 20 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    TP-LINK T1500G-10MPS, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    TP-LINK switch: JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots - Zwart specificaties
    VLAN=ondersteuning Ja
    Tag-based VLAN Ja
    Aantal VLANs 4096
    Multicast-ondersteuning Ja
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    ARP-inspectie Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SSH,SSL/TLS
    IP-MAC-Port binding Ja
    BPDU filtering / bescherming Ja
    Authenticatie Poortgebaseerde authenticatie
    IGMP snooping Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 20 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Aantal wachtrijen 4
    Throughput 14.9 Mpps
    Jumbo frames 9000
    Design
    Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
    Kleur van het product Zwart
    LED-indicatoren Ja
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Certificering CE, FCC, RoHS
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 136.6 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 180 mm
    Breedte 294 mm
    Hoogte 4 mm
    Inhoud van de verpakking
    Gebruiksaanwijzing Ja
    Rekbevestigingspakket Ja
    Rubberen voetjes Ja
    Ondersteunings-cd Ja
    Minimale systeemeisen
    Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux
    Netwerk
    Verbindingsaggregatie Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Ondersteundende kabel types Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 8
    Aantal moduleslots SPF 2
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 116 W
    Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 8
    Prestatie
    Auto-negotiation Ja
    Upgraden van firmware mogelijk Ja
    Buffergrootte 512 KB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module
    37,- excl. btw 44,77 incl. btw
    TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module
    37,- excl. btw 44,77 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots
    TP-LINK
    TP-LINK
    182.79 EUR new
    TP-LINK switch: JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots - Zwart TP-LINK switch: JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch, w / 2 SFP Slots - Zwart
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/tp-link/jetstream-8-port-gigabit-smart-poe-plus-switch-w-2-sfp-slots-art-t1500g-10mps-num-6843413/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder