• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 26, 12, 26 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 10 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    599,-excl. btw 724,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 13 december 2016
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 13 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Netgear GSM7212F-100NES switch

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs

    Productcode: GSM7212F-100NES  |  EAN/UPC: 0606449080926
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs kenmerken

    Netgear ProSafe GSM7212F. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+, MIB-ondersteuning: MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LL. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 26, 12, 26, Console port: RS-232, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. MAC-adrestabel: 16000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps, Switchingcapaciteit: 24 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX, Vezel-optische connector: SFP

    Netgear ProSafe GSM7212F, Managed, L2+, MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LL, 26, 12, 26, RS-232, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T

    Specificaties

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L2+
    MIB-ondersteuning MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LLDP MIB
    Multicast-ondersteuning Ja
    Quality of Service (QoS) Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    System event log Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, EAP, HTTPS, SSL/TLS, WPA-AES
    Statische poort beveiliging Ja
    MAC adres filtering Ja
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 24 Gbit/s
    Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
    MAC-adrestabel 16000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Aantal trunks 12
    Aantal wachtrijen 8
    Store-and-forward Ja
    Aantal VLANs 64
    Aantal statische routes 16
    Throughput 17.8 Mpps
    Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Rack-montage Ja
    Certificering CE, FCC, VCCI, EN (CISPR 22), C-Tick
    Veiligheid CE, CSA, UL/cUL, EN
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
    Hoogte bij opslag 0 - 3000 m
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 90 procent
    Energie
    Typisch stroomverbruik 150 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
    Verbindingsaggregatie Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Port mirroring Ja
    Datastroombeheer Ja
    DHCP server Ja
    Rate limiting Ja
    DHCP client Ja
    IP routing Ja
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    10G support Ja
    Optische vezel
    Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX
    Vezel-optische connector SFP
    Overige specificaties
    Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
    Latentie 3.1 - 9
    Gewicht 3.665 kg
    Afmetingen (BxDxH) 440 x 257 x 44 mm
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Aantal USB 2.0-poorten 1
    Aantal SFP/SFP+ poorten 12
    Fibre channel-poorten 12
    Console port RS-232
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
    Aantal moduleslots SPF 12
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26, 12, 26
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Type geheugen RAM
    Frequentie van processor 600 MHz
    Stapelbaar Ja
    Mean time between failures (MTBF) 670956 uur
    Intern geheugen 128 MB
    Geluidsniveau 48 dB
    Flash memory 32 MB
    Type processor BCM53003
    Packet buffergeheugen 12 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP v1/2/3, SMI v1/2, HTTP 1.1
    Datalink-protocollen LLDP
    Ondersteunde netwerkprotocollen IP, IPv4, IPv6, TCP/UDP, TFTP, DoS, ICMP, ARP, BOOTP, SNTP, SFTP, BSD, Telnet

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Netgear FS728TP Managed - 24 Fast Ethernet + 4 PoE Poorten
    219,- excl. btw 264,99 incl. btw
    Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    149,- excl. btw 180,29 incl. btw
    Netgear GS728TP
    339,- excl. btw 410,19 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 133
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 323
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85505. Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    22,- excl. btw
    26,62 incl.btw
    Voorraad 3
    Sitecom switch: LN-120 Gigabit Switch 5 Port  - Zwart, Wit
    • 5 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 6
    Sitecom switch: LN-121 Gigabit Switch 8 Port - Zwart, Wit
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 55
    Sitecom switch: LN-118 Fast Ethernet Switch 5 Port  - Zwart, Wit
    • 5 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 26
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 1472
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable - Zwart
    • 10 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 52

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    ProSafe GSM7212F
    Netgear
    Netgear
    724.79 EUR new
    Netgear ProSafe GSM7212F. Switch type: Managed, Switch-laag: L2+, MIB-ondersteuning: MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LL. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 26, 12, 26, Console port: RS-232, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. MAC-adrestabel: 16000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps, Switchingcapaciteit: 24 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX, Vezel-optische connector: SFP
    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/netgear/prosafe-gsm7212f-art-gsm7212f-100nes-num-987751/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder