• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 12 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 10 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed network switch switch type
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    669,-excl. btw 809,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 26 januari 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 26 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Netgear GSM7212F-100NES switch

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs

    Productcode: GSM7212F-100NES  |  EAN/UPC: 0606449080926
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs kenmerken

    Netgear ProSafe GSM7212F. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L2+. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12, Aantal USB 2.0-poorten: 1, Console port: RS-232. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 24 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w,IEEE.... Netstekker: DC-in ingang. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage

    Netgear ProSafe GSM7212F, Managed network switch, L2+, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage

    Specificaties

    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    MIB-ondersteuning MIB-II, Bridge MIB, Etherlike-MIB, SMIv2, VLAN MIB, Client MIB, Entity MIB v2, RMON-MIB, PAE-MIB, LLDP MIB
    System event log Ja
    Switch-laag L2+
    Web-gebaseerd management Ja
    Multicast-ondersteuning Ja
    Switch type Managed network switch
    Beveiliging
    MAC adres filtering Ja
    Access Control List (ACL) Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,EAP,HTTPS,SSL...
    IGMP snooping Ja
    SSH/SSL support Ja
    Statische poort beveiliging Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 24 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Aantal trunks 12
    Aantal wachtrijen 8
    Store-and-forward Ja
    Throughput 17.8 Mpps
    Aantal statische routes 16
    Aantal VLANs 64
    Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
    Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Rack-montage Ja
    Veiligheid CE, CSA, UL/cUL, EN
    Certificering CE, FCC, VCCI, EN (CISPR 22), C-Tick
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Hoogte bij opslag 0 - 3000 m
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
    Energie
    Netstekker DC-in ingang
    Typisch stroomverbruik 150 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Gewicht 3665 g
    Netwerk
    Verbindingsaggregatie Ja
    DHCP server Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
    Rate limiting Ja
    DHCP client Ja
    IP routing Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Ja
    Optische vezel
    Vezel-optische connector SFP
    Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX,1000BA...
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 440 x 257 x 44 mm
    Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
    Latentie 3.1 - 9
    Poorten & interfaces
    Aantal SFP/SFP+ poorten 12
    Fibre channel-poorten 12
    Aantal moduleslots SPF 12
    Aantal USB 2.0-poorten 1
    Console port RS-232
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,1000BASE-...
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 12 MB
    Geluidsniveau 48 dB
    Type processor BCM53003
    Type geheugen RAM
    Intern geheugen 128 MB
    Frequentie van processor 600 MHz
    Mean time between failures (MTBF) 670956 uur
    Flash memory 32 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP v1/2/3, SMI v1/2, HTTP 1.1
    Datalink-protocollen LLDP
    Ondersteunde netwerkprotocollen IP, IPv4, IPv6, TCP/UDP, TFTP, DoS, ICMP, ARP, BOOTP, SNTP, SFTP, BSD, Telnet

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Netgear ProSafe FS728TP Managed
    215,- excl. btw 260,15 incl. btw
    Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    165,- excl. btw 199,65 incl. btw
    Netgear Prosafe GS728TP
    309,- excl. btw 373,89 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 82
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 119
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 13
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    8,- excl. btw
    9,68 incl.btw
    Voorraad 907
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable
    • 10 m lengte snoer
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 167

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    ProSafe GSM7212F
    Netgear
    Netgear
    809.49 EUR new
    Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs Netgear switch: ProSafe GSM7212F - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/netgear/prosafe-gsm7212f-art-gsm7212f-100nes-num-987751/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder