• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 26 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    409,-excl. btw 494,89incl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Linksys LGS528P-EU switch

    Linksys switch: LGS528P - Zwart

    Productcode: LGS528P-EU  |  EAN/UPC: 0745883635276
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Linksys switch: LGS528P - Zwart kenmerken

    28-Port, Gigabit, PoE+

    Linksys LGS528P, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802., MiniGBIC

    28-poorts switch met Gigabit-snelheden, uitgebreide beveiliging, PoE+ en geavanceerd verkeersbeheer.

    GEAVANCEERDE NETWERKBEHEERFUNCTIES
    Geavanceerde functies zijn onder meer switching op laag 2 en statische routering tussen verschillende VLAN-verbindingen op laag 3 zonder prestatieverlies, voor een efficiënter netwerk. Switches uit de Linksys 500-serie beheren de interne routering met uw router en reserveren vaste paden voor extern verkeer en beveiliging.

    GEÏNTEGREERDE POWER OVER ETHERNET PLUS (POE+)
    Maakt installatie eenvoudiger en goedkoper aangezien er geen extra voedingskabels en stopcontacten nodig zijn. Backwards-compatible met de 802.3af (PoE)-standaard.

    GEAVANCEERD INTELLIGENTIE VOOR VERKEERSAFHANDELING
    Regels voor datacommunicatie via laag 2 (MAC) en laag 3 (IP) en snelheidsbeheer regelen het verkeer en bieden een ideale oplossing voor het instellen en beheren van realtime, bandbreedte-intensief spraak- en videoverkeer zonder uw andere bedrijfstoepassingen langzamer te maken.

    GEAVANCEERDE FUNCTIES VOOR NETWERKBEVEILIGING
    Uitgebreide toegangsbeheerlijsten (ACL's) bewaken en blokkeren delen van het netwerk tegen ongeoorloofde gebruikers en netwerkaanvallen van buitenaf, terwijl DHCP-snooping, IP- en MAC-poortkoppelingsfuncties de integriteit van het netwerk helpen waarborgen. IEEE 802.1X-poortbeveiliging zorgt voor een strikte beperking van de toegang tot specifieke delen van uw netwerk, en clients moeten zich via poortverificatie en op MAC gebaseerde poortbeveiliging identificeren voordat gegevens worden doorgegeven.

    Specificaties

    Linksys switch: LGS528P - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L2/L3
    Multicast-ondersteuning Ja
    Quality of Service (QoS) Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    System event log Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1X RADIUS
    Access Control List (ACL) Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 56 Gbit/s
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 16000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Aantal wachtrijen 4
    Aantal VLANs 4096
    Aantal gefilterde multicast-groepen 256
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Rack-montage Ja
    LED-indicatoren Ja
    Vormfactor 1U
    Ventilator(en) 2
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 90 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Energie
    Stroom 3.5 A
    Typisch stroomverbruik 28.88 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Gewicht 3120 g
    Hoogte 44.45 mm
    Diepte 200 mm
    Breedte 440 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
    Verbindingsaggregatie Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Datastroombeheer Ja
    DHCP client Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Head-of-line (HOL) blocking Ja
    IGMP snooping Ja
    VLAN=ondersteuning Ja
    10G support Nee
    Optische vezel
    Vezel-optische connector miniGBIC
    Poorten & interfaces
    Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 26
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal Combo SFP-poorten 2
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    Power over Ethernet (PoE)
    Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 24
    Prestatie
    Intern geheugen 128 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen HTTP/HTTPS, Telnet, TFTP, PING, SNTP, SNMP v1/ v2c

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Linksys WRT1900ACS Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router
    169,- excl. btw 204,49 incl. btw
    Advanced Cable Technology LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950)
    45,- excl. btw 54,45 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    LGS528P
    Linksys
    Linksys
    494.89 EUR new
    28-Port, Gigabit, PoE+
    Linksys switch: LGS528P - Zwart Linksys switch: LGS528P - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/linksys/lgs528p-art-lgs528p-eu-num-2509874/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder