• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    229,-excl. btw 277,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 55050407 switch

    LevelOne switch: IFS-0504 - Zwart

    Productcode: 55050407  |  EAN/UPC: 4015867192313
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne switch: IFS-0504 - Zwart kenmerken

    LevelOne IFS-0504. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 100BASE-TX. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 1024 entries, Switchingcapaciteit: 1 Gbit/s, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148000 pps. Fiber ethernet cabling technologie: 100BASE-FX, Fiber type: Multi-mode, Vezel-optische connector: ST

    LevelOne IFS-0504, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Unmanaged, Fast Ethernet (10/100), Zwart, -40 - 75 °C, -40 - 85 °C

    Specificaties

    LevelOne switch: IFS-0504 - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Switch type Unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 1 Gbit/s
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 1024 entries
    Store-and-forward Ja
    Packet forwarding rate (10 Mbps) 14880 pps
    Packet forwarding rate (100 Mbps) 148000 pps
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Rack-montage Nee
    LED-indicatoren Link, Stroom
    Ophangsysteem voor aan de muur Ja
    Certificering FCC, CE, RoHS, VCCI
    EN55022/24
    EN55011
    EN50121-3-2... (pending)
    EN50155 (pending)
    EN60068-2-...
    Veiligheid EN60950-1
    Materiaal behuizing Metaal
    Internationale veiligheidscode (IP) IP30
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Spanning 24 V
    Output current 1 A
    Typisch stroomverbruik 3.76 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Gewicht 460 g
    Hoogte 142 mm
    Diepte 105 mm
    Breedte 36.2 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Datastroombeheer Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Optische vezel
    Fiber type Multi-mode
    Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
    Vezel-optische connector ST
    Transmissie afstand (max) 2 km
    Overige specificaties
    Land van herkomst Taiwan
    Poorten & interfaces
    Fibre channel-poorten 1
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10Base-T, 100Base-TX
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
    Prestatie
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Intern geheugen 1 MB
    Packet buffergeheugen 1 MB
    Auto-negotiation Ja
    Verpakking
    Hoogte verpakking 215 mm
    Breedte verpakking 65 mm
    Diepte verpakking 165 mm
    Snelstartgids Ja
    Type verpakking Doos
    Klemmenblok inclusief Ja
    Wandemontagekit Ja

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    IFS-0504
    LevelOne
    LevelOne
    277.09 EUR new
    LevelOne IFS-0504. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Copper ethernet cabling technologie: 10BASE-T, 100BASE-TX. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 1024 entries, Switchingcapaciteit: 1 Gbit/s, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148000 pps. Fiber ethernet cabling technologie: 100BASE-FX, Fiber type: Multi-mode, Vezel-optische connector: ST
    LevelOne switch: IFS-0504 - Zwart LevelOne switch: IFS-0504 - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/levelone/ifs-0504-art-55050407-num-4220681/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder