• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • unmanaged switch type
    309,-excl. btw 373,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 20 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 20 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne IFP0504 switch

    LevelOne switch: IFP-0504 - Zwart

    Productcode: IFP0504  |  EAN/UPC: 4015867192412
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne switch: IFP-0504 - Zwart kenmerken

    5-Port, Fast Ethernet, 4 PoE Out, 802.3af/at PoE Plus, 1 x ST, Multi-Mode Fiber, 2km, 126W

    LevelOne IFP-0504, Unmanaged, L2, Fast Ethernet (10/100), 100BASE-TX, 10BASE-T, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 100BASE-FX

    - Vezel met meervoudige modi met ST-connector voor transmissie van tot 2 km
    - Voorziet in flexibiliteit van 4 x 10/100BASE-TX PoE-poorten
    - PoE-poorten kunnen de IEEE 802.3at-norm ondersteunen en apparaten van 30W voorzien
    - 10/100Mbps-volledig/half duplex, automatische onderhandeling, automatische MDI/MDIX
    - Bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot 75°C (-40°F tot 167°F)
    - Voorziet in montage op DIN-rail, bureaublad of wand
    - IP30 metalen behuizing
    - Redundante stroominput met aansluitblok

    Specificaties

    LevelOne switch: IFP-0504 - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L2
    Switch type unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 1 Gbit/s
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 1024 entries
    Store-and-forward Ja
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Rack-montage Nee
    LED-indicatoren Ja
    Certificering FCC, CE, VCCI
    EN55022/24
    EN55...
    Veiligheid EN60950-1
    Materiaal behuizing Metaal
    Internationale veiligheidscode (IP) IP30
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Redundante voeding Ja
    Ingangsspanning 9 - 56 V
    Typisch stroomverbruik 36 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Gewicht 460 g
    Hoogte 142 mm
    Diepte 105 mm
    Breedte 36.2 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Datastroombeheer Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Optische vezel
    Fiber type Multi-mode
    Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
    Vezel-optische connector ST
    Transmissie afstand (max) 2 km
    Poorten & interfaces
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 100BASE-TX,10BASE-T
    Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit 4
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
    Power over Ethernet (PoE)
    Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 4

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    IFP-0504
    LevelOne
    LevelOne
    373.89 EUR new
    5-Port, Fast Ethernet, 4 PoE Out, 802.3af/at PoE Plus, 1 x ST, Multi-Mode Fiber, 2km, 126W
    LevelOne switch: IFP-0504 - Zwart LevelOne switch: IFP-0504 - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/levelone/ifp-0504-art-ifp0504-num-5527071/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder