• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 15 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged network switch switch type
    449,-excl. btw 543,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 13 juli 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 13 juli 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 555024 switch

    LevelOne switch: 16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C - Zwart

    Productcode: 555024  |  EAN/UPC: 4015867181492
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne switch: 16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C - Zwart kenmerken

    IES-1621

    LevelOne IES-1621, Unmanaged network switch, Fast Ethernet (10/100), 10BASE-T,100BASE-FX,100BASE-TX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 4096 entries, 10 µs

    Voorziet in flexibiliteit van 15 x 10/100BASE-TX-poorten en 1 x 10/100BASE-FX-poort
    10/100Mbps-volledig/half duplex, automatische onderhandeling, automatische MDI/MDIX
    Redundante stroominput (12 - 48VDC) met aansluitblok en DC-stekker (12VDC)
    Alarmen voor stroomstoring door relaisoutput
    Bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot 75°C (-40°F tot 167°F), getest voor functionele werking @ -40°C tot 85°C (-40°F tot 185°F)
    Voorziet in montage op DIN-rail, paneel of stelling
    Voldoet aan milieuvereiste NEMA TS2 voor apparatuur voor verkeersregeling
    Voldoet aan IEC61000-6-2 EMC betreffende algemene standaardimmuniteit voor industriële omgevingen

    Specificaties

    LevelOne switch: 16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Switch type Unmanaged network switch
    Data-uitwisseling
    MAC-adrestabel 4096 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 10 µs
    Store-and-forward Ja
    Full duplex Ja
    Design
    Internationale veiligheidscode (IP) IP30
    Kleur van het product Zwart
    LED-indicatoren Activiteit, Link, Stroom
    Rack-montage Ja
    Veiligheid UL508
    Materiaal behuizing Aluminium
    DIN rail bevestiging Ja
    Certificering ISO9001
    FCC Part 15, Class A, VCCI
    EN61000-6-4
    EN6... Fc
    IEC60068-2-27 Ea
    IEC60068-2-32 Ed
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Stroom 0.6 A
    Vermogensverbruik (max) 7.4 W
    Ingangsspanning 12 - 48 V
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 110 mm
    Gewicht 870 g
    Breedte 75.5 mm
    Hoogte 135 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Datastroombeheer Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Optische vezel
    Vezel-optische connector SC
    Fiber type Multimode
    Overige specificaties
    Land van herkomst Taiwan
    Poorten & interfaces
    Fibre channel-poorten 1
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10Base-T,100BASE-FX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 15
    Power over Ethernet (PoE)
    Stroomspanning bescherming Overbelasting
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 1.625 MB
    Auto-negotiation Ja
    Mean time between failures (MTBF) 525598.134 uur
    Verpakking
    Type verpakking Doos
    Snelstartgids Ja
    Hoogte verpakking 236 mm
    Breedte verpakking 198 mm
    Diepte verpakking 92 mm
    Ondersteunings-cd Ja
    Gewicht verpakking 1250 g

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C
    LevelOne
    LevelOne
    543.29 EUR new
    IES-1621
    LevelOne switch: 16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C - Zwart LevelOne switch: 16-Port Industrial Fast Ethernet Switch, DIN-Rail, 1 Port SC Multi-Mode Fiber, -40°C to 75°C - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/levelone/ies-1621-art-555024-num-5527045/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder