• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 9 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    195,-excl. btw 235,95incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 19 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 19 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 520831 switch

    LevelOne switch: 10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs - Zwart, .....

    Productcode: 520831  |  EAN/UPC: 4015867187982
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne switch: 10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs - Zwart, ..... kenmerken

    LevelOne FGP-1000. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 4096 entries, Switchingcapaciteit: 5,6 Gbit/s, Packet forwarding rate (1 Gbps): 1488000 pps. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X, Fiber type: Single-mode, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zwart, Grijs, LED-indicatoren: Activiteit, LAN, PoE, Stroom, Certificering: FCC, CE, RoHS

    LevelOne FGP-1000, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 1000BASE-X, Single-mode, SFP

    Specificaties

    LevelOne switch: 10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs - Zwart, ..... specificaties
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 5.6 Gbit/s
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 4096 entries
    Store-and-forward Ja
    Packet forwarding rate (10 Mbps) 14880 pps
    Packet forwarding rate (100 Mbps) 148000 pps
    Packet forwarding rate (1 Gbps) 1488000 pps
    Design
    Kleur van het product Zwart, Grijs
    Rack-montage Nee
    LED-indicatoren Activiteit, LAN, PoE, Stroom
    Certificering FCC, CE, RoHS
    Aan/uitschakelaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 90 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Energie
    Spanning 52 V
    Typisch stroomverbruik 120 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Vermogenstoevoer inclusief Ja
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Gewicht 1200 g
    Hoogte 38 mm
    Diepte 118 mm
    Breedte 188 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Optische vezel
    Fiber type Single-mode
    Fiber ethernet cabling technologie 1000Base-X
    Vezel-optische connector SFP
    Overige specificaties
    Land van herkomst Taiwan
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal moduleslots SPF 1
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 9
    Power over Ethernet (PoE)
    Stroomspanning bescherming Over current, Kortsluiting
    Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 9
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 115 W
    Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) 30 W
    Prestatie
    Stapelbaar Nee
    Buffergrootte 512 KB
    Auto-negotiation Ja
    Verpakking
    Inclusief AC-adapter Ja
    Hoogte verpakking 78 mm
    Breedte verpakking 222 mm
    Diepte verpakking 146 mm
    Gebruikershandleiding Ja

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs
    LevelOne
    LevelOne
    235.95 EUR new
    LevelOne FGP-1000. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 4096 entries, Switchingcapaciteit: 5,6 Gbit/s, Packet forwarding rate (1 Gbps): 1488000 pps. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X, Fiber type: Single-mode, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zwart, Grijs, LED-indicatoren: Activiteit, LAN, PoE, Stroom, Certificering: FCC, CE, RoHS
    LevelOne switch: 10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs - Zwart, ..... LevelOne switch: 10-Port Fast Ethernet PoE Switch, 1 Port Gigabit, 1 Port Gigabit SFP, 120W, 9 PoE Outputs - Zwart, .....
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/levelone/fgp-1000-art-520831-num-5301771/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder