• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • KTI Networks netwerk-switches

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Aantal basis-switching RJ-45...
    Power over Ethernet (PoE)
    Switch type
    Rack-montage
    Max. overdrachtssnelheid
    Type basis-switching RJ-45...
    Connectiviteitstechnologie
    Verberg filters
    KTI Networks 1000 Base SFP module Switch
    (SFP-GLM-A)
      KTI Networks 1000 Base SFP module
    31,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Industrial 5-Port Fast Ethernet Switch
    (KFS-0540)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 5
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    79,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KGS-124 - 24-Port, 10/100/1000Base-T, Ethernet Switch - Grijs
    (KGS-124)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Geen power over ethernet (poe)
    158,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Industrial 8-Port Fast Ethernet Switch
    (KFS-0840)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    89,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Industrial Gigabit Ethernet Switch
    (KGD-600)
      KTI Networks Industrial Gigabit Ethernet Switch
    219,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KSD-541-HP Switch - Zwart, Geel
    (KSD-541-HP)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 5
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type unmanaged
    168,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Managed Fast Ethernetes Switch
    (KSD-800M)
      KTI Networks Managed Fast Ethernet switches
    181,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Managed fast ethernetes Switch
    (KSD-800M-1SL2)
      KTI Networks Managed fast ethernet switches
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Ks1088 sfpgls mod ks1080/2000. Eenh. 1 stk Switch
    (SFP-GLS-10-A)
      1000 Base SFP module. Mode: Singlemode LX. Eenh. 1 stk
    38,- excl. btw
    Voorraad: 47
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KSD-103-A-SL2 Switch - Zwart, Geel
    (KSD-103-A-SL2)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 2
    162,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Ks1110 10g sfp+ tranceiver mmf 300m. Eenh. 1 stk Switch
    (SFP-10G-SR-A)
      10G SFP+ Tranceiver multi mode fiber, LC, 300m.. Golflengte: 850. Eenh. 1 stk
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Managed fast ethernetes Switch
    (KSD-800M-1C)
      KTI Networks Managed fast ethernet switches
    210,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks KSD-541 Switch - Zwart, Geel
    (KSD-541)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 5
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type unmanaged
    126,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Ks3914 poe power supply 300w 48 v dc. Eenh. 1 stk Switch
    (KPW-300T-48)
      Power supply voor for PoE / PoE+ toepassingen, 1HE rack mountable. Type: 48 V DC / 300 W. Eenh. 1 stk
    317,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Ks3915 poe power supply 300w 52 v dc. Eenh. 1 stk Switch
    (KPW-300T-52)
      Power supply voor for PoE / PoE+ toepassingen, 1HE rack mountable. Type: 52 V DC / 300 W. Eenh. 1 stk
    317,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks 10/100 Unmanaged. LAN poorten: 16 x 10/100 Mbps, RJ-45. Box 1 stk Switch - Zwart
    (KFS-1640-L)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    • Switch type unmanaged
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    178,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Managed fast ethernetes Switch
    (KSD-800M-1T)
      KTI Networks Managed fast ethernet switches
    210,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks Ks3115 kgs0841w 10/100/1000 l2. Eenh. 1 stk Switch
    (KGS-0841-W)
      Industrial IP66 / IP67 Fast Ethernet L2 switch. Type: 8x 10 / 100 Fast Ethernet poorten. Eenh. 1 stk
    870,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Ks3030 ksd103at 3p l2 mediaconv. Eenh. 1 stk Switch
    (KSD-103-A-T)
      Industrial 3-poorts L2 Fast Ethernet media converter switch. Fiber optic poort(en): 1 x Multimode ST duplex. Eenh. 1 stk
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    KTI Networks Ks3031 ksd103ac 3p l2 mediaconv. Eenh. 1 stk Switch
    (KSD-103-A-C)
      Industrial 3-poorts L2 Fast Ethernet media converter switch. Fiber optic poort(en): 1 x Multimode SC duplex. Eenh. 1 stk
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder