• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    8039,-excl. btw 9727,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 juni 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 4 juni 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise C8R07A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

    Productcode: C8R07A#ABB  |  EAN/UPC: 0887111910479
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 881341

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 24x7 CDMR SF8/24 8G Blade Switch Foundation Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    1729,- excl. btw
    2092,09 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y NBD
    • Aantal jaar 3 jaar
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Installation Storage Switches Service
    • U bespaart 25%
      Hewlett Packard Enterprise Installation
      Storage Switches Service
    225,- excl. btw
    272,25 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 4 year 6 hour 24x7 Call to Repair HP StoreFabric8/24 8Gb Bndl Fibre Channel .....
    • Aantal jaar 4 jaar
    2299,- excl. btw
    2781,79 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise enterpride resource planning software: Intelligent Infrastructure Analyzer Software E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise Intelligent
      Infrastructure Analyzer Software E-LTU
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 63
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 4 year Next business day CDMR SF8/24 8G Blade Switch Foundation Care .....
    • Aantal jaar 4 jaar
    1539,- excl. btw
    1862,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 6 hour 24x7 HP StoreFabric8/24 8GbBndl Fibre Channel Switch Call .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    3629,- excl. btw
    4391,09 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: B-Series Switch Rack-Mount Kit
      Hewlett Packard Enterprise B-Series
      Switch Rack-Mount Kit
    589,- excl. btw
    712,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 57
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Short Wave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ715A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Breedte: 73,7
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Entry Switch Power Pack+ E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Entry Switch Power Pack+ E-LTU
    7569,- excl. btw
    9158,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Entry Switch ISL Trunking E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Entry Switch ISL Trunking E-LTU
    4529,- excl. btw
    5480,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise opslagnetwerk tool: HP Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise TC472AAE.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD). Minimaal benodigde
      schijfruimte: 250 MB, Minimale
      processor: Dual-core, Minimale RAM: 2048
      MB
    1259,- excl. btw
    1523,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise raid controller: Intelligent Infrastructure Analyzer Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise Intelligent
      Infrastructure Analyzer Software LTU
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP StorageWorks 8/8 and 8/24 SAN Switch 8Gb 8-port Upgrade RTU
      Hewlett Packard Enterprise T5518A.
      Compatibiliteit: B-series Switches HP
      8/24 SAN Switch HP 8/8 SAN Switch
      Cables/Cable Kits/Cable Adapters
      Storage...
    3250,- excl. btw
    3932,50 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade
      LTU. Aantal licenties: 1
    10579,- excl. btw
    12800,59 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5527A
      Hewlett Packard Enterprise T5527A.
      Compatibiliteit: HP StorageWorks
      B-series 8-24. Gewicht verpakking: 226
      g, Diepte verpakking: 143 mm, Hoogte
      verpakking: 222,2 mm
    6599,- excl. btw
    7984,79 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    9727.19 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch Hewlett Packard Enterprise switch: StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 43 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/storefabric-8-24-bundled-fc-switch-art-c8r07aabb-num-5022376/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder