• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Configureer
    zelf
    890,-excl. btw 1.076,90incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 september 2019
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 september 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise JH295A switch

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs

    Productcode: JH295A   |  EAN/UPC: 0889296308607
  • Terug naar boven
  • Configuratie
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 3
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • Populair
  • 3
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 320 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Rack-montage, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+, Managed, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS)
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL)
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1X RADIUS
    IGMP snooping
    SSH/SSL support
    DHCP-functies DHCP client
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 320 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
    Jumbo Frames ondersteuning
    Packet buffergeheugen 2 MB
    Latentie (1 Gbps) 5 µs
    Latentie (10 Gbps) 5 µs
    Throughput 238 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    LED-indicatoren
    Vormfactor 1U
    Rack-montage
    Stapelbaar
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 34 W
    Power over Ethernet (PoE)
    Gewicht en omvang
    Diepte 160 mm
    Gewicht 3660 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    Rate limiting
    Broadcast stormbeheer
    Datastroombeheer
    Spanning tree protocol
    Auto MDI/MDI-X
    Port mirroring
    10G support
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,10GBASE-T,1...
    Poorten & interfaces
    Aantal moduleslots SPF+ 4
    Console port RJ-45
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 10G Ethernet (100/1000/10000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    Prestatie
    Physical stacking (units) 2
    Type processor
    Intern geheugen 1024 MB
    Frequentie van processor 1.25 MHz
    Flash memory 512 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP, HTTPS, RMON1, FTP, IMC
    Verpakking
    Meegeleverde kabels AC
    Snelstartgids
    Gebruiksaanwijzing
    Rekbevestigingspakket
    MPN & EAN
    MPN JH295A, JH295A#ABB
    EAN 0889296308577, 0889296308607
    Garantie
    • Limited Lifetime Warrant
    Garantie
    • Limited Lifetime Warrant

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1X RADIUS
    IGMP snooping Ja
    SSH/SSL support Ja
    DHCP-functies DHCP client
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 320 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Packet buffergeheugen 2 MB
    Latentie (1 Gbps) 5 µs
    Latentie (10 Gbps) 5 µs
    Throughput 238 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    LED-indicatoren Ja
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 34 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 160 mm
    Gewicht 3660 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Ja
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,10GBASE-T,1...
    Poorten & interfaces
    Aantal moduleslots SPF+ 4
    Console port RJ-45
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 10G Ethernet (100/1000/10000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    Prestatie
    Physical stacking (units) 2
    Type processor Ja
    Intern geheugen 1024 MB
    Frequentie van processor 1.25 MHz
    Flash memory 512 MB
    Protocollen
    Beheerprotocollen SNMP, HTTPS, RMON1, FTP, IMC
    Verpakking
    Meegeleverde kabels AC
    Snelstartgids Ja
    Gebruiksaanwijzing Ja
    Rekbevestigingspakket Ja
    MPN & EAN
    MPN JH295A, JH295A#ABB
    EAN 0889296308577, 0889296308607

    Populair

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 24
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad: 5
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm, Geslacht connector: Male
      connector / Male connector
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Voorraad: 70
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    101,- excl. btw
    122,21 incl. btw
    Voorraad: 122
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver Media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch
      stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm,
      Diepte: 55,7...
    348,- excl. btw
    421,08 incl. btw
    Voorraad: 68
    Hewlett Packard Enterprise X121 Netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    193,- excl. btw
    233,53 incl. btw
    Voorraad: 103
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm,
      Hoogte: 11,9 mm. Aantal...
    552,- excl. btw
    667,92 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 39
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 17,- 20,57
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 17,- 20,57
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 17,- 20,57
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 2m 9,- 10,89
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 0.25m 10,- 12,10
    Advanced Cable Technology UTP CAT6A 0.5m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 10,- 12,10
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.133,- 2.580,93
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.154,- 1.396,34
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 431,- 521,51
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    HP 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper kabel - Zwart
    100,- excl. btw 121,- incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2540 48G 4SFP+ .....
    1.070,- excl. btw 1.294,70 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR .....
    136,80 excl. btw 165,53 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660355

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 236

    HP OfficeConnect: A Network That

    Toegevoegd: 2014-03-14 21:16:57
    Van: HPE Technology
    Bekeken: 1666

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 24
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad: 5
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm, Geslacht connector: Male
      connector / Male connector
    55,- excl. btw
    66,55 incl. btw
    Voorraad: 70
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    101,- excl. btw
    122,21 incl. btw
    Voorraad: 122
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver Media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch
      stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm,
      Diepte: 55,7...
    348,- excl. btw
    421,08 incl. btw
    Voorraad: 68
    Hewlett Packard Enterprise X121 Netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    193,- excl. btw
    233,53 incl. btw
    Voorraad: 103
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm,
      Hoogte: 11,9 mm. Aantal...
    552,- excl. btw
    667,92 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 39
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 september 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1076.90 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 10G Ethernet (100/1000/10000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 12, Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 320 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 12xGT 4SFP+ switch - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/officeconnect-1950-12xgt-4sfp-plus-art-jh295a-num-6710753/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder