• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    126,-excl. btw 152,46incl. btw
    Op voorraad (13)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    1 review
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    Hewlett Packard Enterprise JL383A switch

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs

    Productcode: JL383A   |  EAN/UPC: 0190017137858
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • 1
    Reviews
  • Opties
  • Speciale acties
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • 1
    Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS)
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL)
    IGMP snooping
    SSH/SSL support
    DHCP-functies DHCP client
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 16 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7 µs
    Jumbo Frames ondersteuning
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 2.3 µs
    Full duplex
    Throughput 11.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage
    Stapelbaar
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 72.9 W
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 9.7 W
    Power over Ethernet (PoE)
    Gewicht en omvang
    Diepte 159.5 mm
    Gewicht 910 g
    Breedte 254 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Rate limiting
    Auto-sensing
    Datastroombeheer
    Spanning tree protocol
    Auto MDI/MDI-X
    Port mirroring
    10G support
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 65 W
    Prestatie
    Type processor
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 400 MHz
    Flash memory 64 MB
    MPN & EAN
    MPN JL383A, JL383A#ABB
    EAN 0190017137827, 0190017137858, 0190017137902, 4058154206133

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    IGMP snooping Ja
    SSH/SSL support Ja
    DHCP-functies DHCP client
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 16 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 2.3 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 11.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 72.9 W
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 9.7 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 159.5 mm
    Gewicht 910 g
    Breedte 254 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 65 W
    Prestatie
    Type processor Ja
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 400 MHz
    Flash memory 64 MB
    MPN & EAN
    MPN JL383A, JL383A#ABB
    EAN 0190017137827, 0190017137858, 0190017137902, 4058154206133

    Populair

    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Cable length:
      2 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 62.5
      µm, Connector gender: Male connector /
      Male connector
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 92
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    146,- excl. btw
    176,66 incl. btw
    Voorraad: 121
    Hewlett Packard Enterprise X120 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X120.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: LX. Compatibele producten: HP
      6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30,
      10500, 12500, 1900,...
    512,- excl. btw
    619,52 incl. btw
    Voorraad: 46
    Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: SX. Breedte: 55,1 mm, Diepte:
      15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    141,- excl. btw
    170,61 incl. btw
    Voorraad: 98
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise access point: IAP-207 (RW) .....
    163,- excl. btw 197,23 incl. btw
    HP EliteBook 840 G5 14" i7 8GB 256GB laptop - Zilver
    1.173,- excl. btw 1.419,33 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 658853

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 224

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (1)

    Gemiddelde score op basis van 1 review Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    152.46 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W switch - Grijs
    Overall Score
    Gebruiksgemak
    Prijs | Kwaliteit
    Voldoet aan verwachtingen
    1 van de 1 personen (100%) zouden dit product aan vrienden aanbevelen.
    Sorteer op
    Totaal 4/5
    Gebruiksgemak 4/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 4/5
    Prima switch
    | vrijdag 12 april 2019 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Deze switch doet wat-ie moet doen, eenvoudig op te zetten en werkt betrouwbaar.

    De standaard firmware moet worden bijgewerkt bij installatie, anders werkt de web UI niet goed in sommige browsers. Deze firmware kun je bij HPE gratis downloaden.

    Als de features dit apparaat biedt niet nodig hebt zijn er natuurlijk goedkopere alternatieven. Ik gebruik dit als PoE Switch met VLANs, STP en IEEE802.1x authenticatie + RADIUS en dat werkt prima.

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Cable length:
      2 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 62.5
      µm, Connector gender: Male connector /
      Male connector
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 92
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    146,- excl. btw
    176,66 incl. btw
    Voorraad: 121
    Hewlett Packard Enterprise X120 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X120.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: LX. Compatibele producten: HP
      6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30,
      10500, 12500, 1900,...
    512,- excl. btw
    619,52 incl. btw
    Voorraad: 46
    Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: SX. Breedte: 55,1 mm, Diepte:
      15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    141,- excl. btw
    170,61 incl. btw
    Voorraad: 98
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/officeconnect-1920s-8g-ppoe-plus-65w-art-jl383a-num-7223021/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder