• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Configureer
    zelf
    1 review
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    129,-excl. btw 156,09incl. btw
    Op voorraad (38)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Hewlett Packard Enterprise JL383A switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs

    Productcode: JL383A  |  EAN/UPC: 0190017137858
  • Terug naar boven
  • Configuratie
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • 1
    Reviews
  • Opties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    IGMP snooping Ja
    SSH/SSL support Ja
    DHCP-functies DHCP client
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 16 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 2.3 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 11.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 72.9 W
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 9.7 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 159.5 mm
    Gewicht 910 g
    Breedte 254 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 65 W
    Prestatie
    Type processor Ja
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 400 MHz
    Flash memory 64 MB
    MPN & EAN
    MPN JL383A, JL383A#ABB
    EAN 0190017137827, 0190017137858, 0190017137902, 4058154206133

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.030,- 2.456,30
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.189,- 1.438,69
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 449,- 543,29
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Western Digital Black
    179,- excl. btw 216,59 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 654072

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 175

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (1)

    Gemiddelde score op basis van 1 review Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    156.09 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8. Full duplex. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs
    Overall Score
    Gebruiksgemak
    Prijs | Kwaliteit
    Voldoet aan verwachtingen
    1 van de 1 personen (100%) zouden dit product aan vrienden aanbevelen.
    Sorteer op
    Totaal 4/5
    Gebruiksgemak 4/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 4/5
    Prima switch
    | vrijdag 12 april 2019 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Deze switch doet wat-ie moet doen, eenvoudig op te zetten en werkt betrouwbaar.

    De standaard firmware moet worden bijgewerkt bij installatie, anders werkt de web UI niet goed in sommige browsers. Deze firmware kun je bij HPE gratis downloaden.

    Als de features dit apparaat biedt niet nodig hebt zijn er natuurlijk goedkopere alternatieven. Ik gebruik dit als PoE Switch met VLANs, STP en IEEE802.1x authenticatie + RADIUS en dat werkt prima.

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad 47
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad 123
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm,...
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120
      Hewlett Packard Enterprise X120.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Compatibele producten: HP
      6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30,
      10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100...
    512,- excl. btw
    619,52 incl. btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Breedte:
      55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7
      mm
    145,- excl. btw
    175,45 incl. btw
    Voorraad 68
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 59
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/officeconnect-1920s-8g-ppoe-plus-65w-art-jl383a-num-7223021/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder