• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    680,-excl. btw 822,80incl. btw
    Op voorraad (11)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Refurbished licht gebruikt
    Refurbished licht gebruikt

    Dit is een refurbished product en is in gebruik geweest, maar is nu weer zo goed als nieuw. Een product met deze classificatie is in een perfecte technische conditie en heeft zeer beperkte cosmetische gebruikssporen en/of met een enkel meer uitgesproken gebruiksspoor.

    • In perfecte technische conditie;
    • Beperkte cosmetische gebruikssporen zijn mogelijk;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl;
    • Altijd 12 maanden garantie.
    Hewlett Packard Enterprise JL386A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W - Grijs (Refurbished LG)

    Productcode: JL386A#ABB  |  EAN/UPC: 0190017138541
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W - Grijs (Refurbished LG) kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 104 Gbit/s, Throughput: 77,3 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, 16000 entries

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W - Grijs (Refurbished LG) specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 104 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Latentie (1 Gbps) 2 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 77.3 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 481 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 54.8 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 246.1 mm
    Gewicht 4400 g
    Breedte 442.5 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
    Rate limiting Ja
    DHCP client Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP modules 4
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Type processor Ja
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 400 MHz
    Flash memory 64 MB
    Stapelbaar Ja

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W
    319,- excl. btw 385,99 incl. btw

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core
      diameter: 50 µm. Cable length: 0.5 m.
      Connector(s): 2 x LC
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm. Lengte snoer: 1 m. Materiaal:
      PVC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Weight: 20 g
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 431
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver (Refurbished LG)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30
      g. Afmetingen...
    122,- excl. btw
    147,62 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Breedte:
      55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7
      mm
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 120
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Golflengte: 1310 nm,
      Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik:
      10000 m. Typisch stroomverbruik: 0,5...
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 469
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T (Refurbished LG)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper.
      Certificering: REACH
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Voorraad 24
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    822.80 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 104 Gbit/s, Throughput: 77,3 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W - Grijs (Refurbished LG) Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W - Grijs (Refurbished LG)
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/officeconnect-1920s-48g-4sfp-ppoe-plus-370w-art-jl386aabb-num-7263613/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder