• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    319,-excl. btw 385,99incl. btw
    Op voorraad (25)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise JG924A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920 24G - Grijs

    Productcode: JG924A#ABB  |  EAN/UPC: 0888182477090
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920 24G - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920 24G. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 56 Gbit/s, Throughput: 41,7 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920 24G, Managed network switch, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u

    Garantie
    • Lifetime for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries);Electronic and telephone support: limited electronic and telephone support is available from HP refer to /networking/support for details

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920 24G - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed network switch
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 56 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8192 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
    Latentie (1 Gbps) 5 µs
    Throughput 41.7 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Energie
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 19 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 173 mm
    Gewicht 2250 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    Verbindingsaggregatie Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    DHCP client Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Datastroombeheer Ja
    IGMP snooping Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP modules 4
    Console port RJ-45
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,100BASE-T...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 4.1 MB
    Type processor Ja
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 128 MB
    Frequentie van processor 500 MHz
    Flash memory 32 MB
    Stapelbaar Ja

    Aanbevolen opties

    Hewlett packard enterprise co-lokatiedienst: 3 year Foundation Care Next business
      Hewlett Packard Enterprise 3 year
      Foundation Care Next business. Aantal
      jaar: 3 jaar
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett packard enterprise co-lokatiedienst: 5 year Foundation Care Next business day
      Hewlett Packard Enterprise 5 year
      Foundation Care Next business day.
      Aantal jaar: 5 jaar, Next Business Day
      (NBD)
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett packard enterprise installatieservice: HP Networks Stackable Legacy Switch Installation Service
      Hewlett Packard Enterprise U4826E
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 999
    Hewlett packard enterprise garantie: HP 3 year Next business day Exchange HP 2620-24 Switch Proactive Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    165,- excl. btw
    199,65 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett packard enterprise garantie: HP 5 year Next business day Exchange HP 2620-24 Switch Proactive Care Service
    • 5 jaar aantal jaar
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Voorraad 300

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Microsoft Windows 10 Pro OEM
    119,- excl. btw 143,99 incl. btw
    Intel NUC5i3RYK
    219,- excl. btw 264,99 incl. btw
    StarTech.com Mini DisplayPort 1.2 naar VGA adapter Mini DP
    34,- excl. btw 41,14 incl. btw

    Youtube

    The Future of Networking

    Toegevoegd: 2013-07-10 01:44:34
    Van: noor
    Bekeken: 2305

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y 24x7 HP 19xx Swt products FC
    • U bespaart 7%
      Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP
      19xx Swt products FC. Aantal jaar: 3
      jaar, Service-uren (days x hours): 7x24
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc
      Hewlett Packard Enterprise
      3y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y NBD Exch HP 19xx Swt pdt FC
    • U bespaart 4%
      Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch
      HP 19xx Swt pdt FC. Aantal jaar: 3 jaar,
      Next Business Day (NBD)
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networking Training
      Hewlett Packard Enterprise Networking
      Training. Compatibiliteit: Networking
      Training
    739,- excl. btw
    894,19 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year Next business day Proactive Care 19xx Switch Service
    • 3 jaar aantal jaar
    67,- excl. btw
    81,07 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networks V Series Installation SVC
      Hewlett Packard Enterprise Networks V
      Series Installation SVC
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm. Lengte snoer: 1 m. Materiaal:
      PVC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 0,5
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 470
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30
      g. Afmetingen...
    123,- excl. btw
    148,83 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 1310
      nm. Typisch...
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 369
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper.
      Certificering: REACH
    234,- excl. btw
    283,14 incl.btw
    Voorraad 13
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Data transfer rate (max): 1000
      Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic
      connector: LC. Width: 55.1 mm, Depth:
      15.2 mm, Height: 11.7 mm
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 138
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 3y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service
      Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR
      19xx Switch PCA Service
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 5y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service
      Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR
      19xx Switch PCA Service
    245,- excl. btw
    296,45 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 4y Nbd HP 19xx Switch pdts PCA SVC
      Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP
      19xx Switch pdts PCA SVC
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OfficeConnect 1920 24G
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    385.99 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920 24G. Switch type: Managed network switch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 56 Gbit/s, Throughput: 41,7 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920 24G - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920 24G - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/officeconnect-1920-24g-art-jg924aabb-num-4640523/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder