• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    9259,-excl. btw 11203,39incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 5 februari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 5 februari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP771B switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200

    Productcode: AP771B
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200 kenmerken

    HP MPX200 1Gb Ethernet Base Multifunction Router

    Hewlett Packard Enterprise MPX200, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Rack-montage, 1U

    IT environments and businesses grow and deploy physical/virtual servers and arrays, the amount of information required to manage, share, and protect keeps growing. MPX200 provides all in one solution for multiprotocol network connectivity (FC, iSCSI, 1GbE, 10GbE, FCoE), IP gateway (FCIP) support for SAN/WAN and remote replication and simplified heterogeneous local and remote DM. The MPX200 delivers high performance data migration across heterogeneous storage arrays (3PAR 10000, XP, P9000, P6000/EVA, and more) and helps migrate from normal to thin provisioned storage. MPX200 extends HP P6000/EVA, XP and P9000 investments by adding multi-protocol connectivity without requiring separate arrays or added management costs. The MPX200 enables multi-protocol SAN designs with increased scalability, ROI and simplified SAN solutions for virtualized server environments. The MPX200's design provides dual hot-pluggable power supplies and router blades for no single point of failure.

    SAN Based Unified Block Storage and Converged Infrastructure (FCoE)

    • MPX200 allows easy deployment of VM by supporting 300-600 iSCSI initiator connections to P6000/EVA, XP24000/20000 and P10000/3PAR. Each VM can secure and manage its own LUNs; therefore existing storage management software and policies can be seamlessly maintained throughout the VM deployment.


    Enterprise Class High Availability

    • The MPX200 enterprise-class availability design is economical and provides dual hot-plug power supplies and router blades for no single point of failure requirements.


    Fibre Channel over IP (FCIP) for SAN over WAN Support

    • MPX200 provides FCIP functionality enabling customers to connect local and remote SAN's with low cost remote data replication over IP networks using HP Continuous Access P9000/XP and P6000/EVA and P10000/3PAR Remote Copy Software.


    High Performance and Simplified Heterogeneous Local and Remote Data Migration

    • MPX200 acts like a data migration appliance to help customers migrate their data at a very high speed between heterogeneous storage arrays using a user friendly data migration GUI, supports P6000/EVA, P9000/XP, P10000/3PAR, P4000 and a number of third party storage systems.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200 specificaties
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 8 Gbit/s
    Design
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Hoogte bij opslag 0 - 15000 m
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 93 procent
    Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
    Energie
    Vermogenstoevoer inclusief Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 546 mm
    Gewicht 8165 g
    Breedte 216 mm
    Hoogte 40 mm
    Poorten & interfaces
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,100BASE-T...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 204
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    104,- excl. btw
    125,84 incl.btw
    Voorraad 78
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 20
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 36
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m. Lengte
      snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+,
      Aansluiting 2: SFP+
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters...
    202,- excl. btw
    244,42 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ718A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Compatibele
      producten: HP 8/20q HP SN6000 P6000/EVA
      HP 6400/8400 HP MPX200. Breedte: 73,9
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Voorraad 23
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP CN1100E Dual Port Converged Network Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: MPX200 Multifunction Router 1GbE Upgrade
      Hewlett Packard Enterprise MPX200
      Multifunction Router 1GbE Upgrade.
      Ethernet interface type: Gigabit
      Ethernet
    10789,- excl. btw
    13054,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk switch module: MPX200 Multifunction Router 10-1GbE
      Hewlett Packard Enterprise MPX200
      Multifunction Router 10-1GbE. Ethernet
      interface type: 10 Gigabit Ethernet,
      Gigabit Ethernet
    13599,- excl. btw
    16454,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    10629,- excl. btw
    12861,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    19129,- excl. btw
    23146,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7200 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7200. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 400000 GB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS), Soorten RAID: 1, 5, 6. Type
      behuizing: Rack (2U), Kleur van het
      product: Zwart....
    36259,- excl. btw
    43873,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7450 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7450. Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD, Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 260,4 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS). Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    34419,- excl. btw
    41646,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ 7450
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7450. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 460,8 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack
      (2U)....
    71239,- excl. btw
    86199,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise signaal kabel: HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable - .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+. Kleur van het product: Zwart
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: HP BladeSystem c-Class Small Form-Factor Pluggable 3m 10GbE Copper Cable
    • 3 m lengte snoer
    172,- excl. btw
    208,12 incl.btw
    Voorraad 11
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable
    • 7 m lengte snoer
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 135
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 42

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    MPX200
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    11203.39 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200 Hewlett Packard Enterprise switch: MPX200
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 3 uur en 15 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/mpx200-art-ap771b-num-4602131/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder