• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    179,-excl. btw 216,59incl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise JL383A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs

    Productcode: JL383A#ABB  |  EAN/UPC: 0190017137858
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s, Throughput: 11,9 Mpps. Kleur van het product: Grijs, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 8000 entries

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 16 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Latentie (1 Gbps) 2.3 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 11.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 72.9 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 9.7 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 159.5 mm
    Gewicht 910 g
    Breedte 254 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    DHCP client Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 65 W
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Type processor Ja
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 400 MHz
    Flash memory 64 MB
    Stapelbaar Ja

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm. Lengte snoer: 1 m. Materiaal:
      PVC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 0,5
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 470
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30
      g. Afmetingen...
    123,- excl. btw
    148,83 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 1310
      nm. Typisch...
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 369
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper.
      Certificering: REACH
    234,- excl. btw
    283,14 incl.btw
    Voorraad 13
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Data transfer rate (max): 1000
      Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic
      connector: LC. Width: 55.1 mm, Depth:
      15.2 mm, Height: 11.7 mm
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 138
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    216.59 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: OfficeConnect 1920S 8G PPoE+ 65W - Grijs
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 2 uur en 56 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/hpe-1920s-8g-ppoe-plus-65w-switch-art-jl383aabb-num-7263607/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder