• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    75,-excl. btw 90,75incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise J8165A-R4 switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: ProCurve Switch 2650-PWR (Refurbished LG)

    Productcode: J8165A-R4  |  EAN/UPC: 2000885246003
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: ProCurve Switch 2650-PWR (Refurbished LG) kenmerken

    De HP ProCurve switch 2600 serie is een verzameling voordelige, stapelbare, multi-layer, managed switches met 48, 24 of 8 autosensing 10/100 poorten en 2 dual-personality poorten voor 10/100/1000 of mini-GBIC aansluiting. De ProCurve switches 2650-PWR, 2626-PWR en 2600-8-PWR voldoen aan IEEE 802.3af voor Power over Ethernet en bieden tot 15,4 W per poort. Een redundante, externe voedingsmodule is ook verkrijgbaar als accessoire.

    Features

    Hewlett Packard Enterprise ProCurve Switch 2650-PWR

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 78

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3 jaar 4-uurs onsite HW supp (24/7) HP 3 year 4 hour 24x7 Networks 29xx-48 .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    2.359,- excl. btw
    2.854,39 incl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: Networks Stackable Legacy Switch Startup Service
      Hewlett Packard Enterprise Networks
      Stackable Legacy Switch Startup Service
    1.509,- excl. btw
    1.825,89 incl. btw
    Voorraad 1009
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Networks Stackable Legacy Switch Installation Service
      Hewlett Packard Enterprise U4826E
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Voorraad 1009
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad 198
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte:
      1310 nm....
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad 164
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
    • U bespaart 23%
      Hewlett Packard Enterprise X121. Data
      transfer rate (max): 1000 Mbit/s,
      Interface type: SFP, Fiber optic
      connector: LC. Cable type: Fiber optic,
      Wavelength: 1550 nm, Maximum transfer
      distance: 70000 m. Power consumption...
    2.559,- excl. btw
    3.096,39 incl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X122 1G SFP LC BX-D Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP
      LC BX-D Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490
      nm, Maximaal bereik: 10000 m....
    1.299,- excl. btw
    1.571,79 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 januari 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    ProCurve Switch 2650-PWR
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    90.75 EUR new
    De HP ProCurve switch 2600 serie is een verzameling voordelige, stapelbare, multi-layer, managed switches met 48, 24 of 8 autosensing 10/100 poorten en 2 dual-personality poorten voor 10/100/1000 of mini-GBIC aansluiting. De ProCurve switches 2650-PWR, 2626-PWR en 2600-8-PWR voldoen aan IEEE 802.3af voor Power over Ethernet en bieden tot 15,4 W per poort. Een redundante, externe voedingsmodule is ook verkrijgbaar als accessoire.

    Features
    Hewlett Packard Enterprise switch: ProCurve Switch 2650-PWR (Refurbished LG) Hewlett Packard Enterprise switch: ProCurve Switch 2650-PWR (Refurbished LG)
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 2 uur en 12 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/hp-procurve-2650-pwr-switch-no-rackkit-art-j8165a-r4-num-9843423/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder