• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type beheerde netwerkswitch
    3429,-excl. btw 4149,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 9 mei 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 9 mei 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise JG941A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI - Grijs

    Productcode: JG941A#ABB  |  EAN/UPC: 0888182608685
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI - Grijs kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI. Switch type: Beheerde netwerkswitch, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 2, Console port: RJ-45. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI, Beheerde netwerkswitch, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Beheerde netwerkswitch
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Full duplex Ja
    Latentie (10 Gbps) 1.5 µs
    Throughput 130.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 70 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 420 mm
    Gewicht 7000 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 43.7 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    DHCP server Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    DHCP client Ja
    IP routing Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Ja
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
    Console port RJ-45
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 3 MB
    Physical stacking (units) 9
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 1024 MB
    Flash memory 512 MB

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR
    255,- excl. btw 308,55 incl. btw

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 880810

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 12
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 9
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 91
    Hewlett Packard Enterprise kabel: X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable
      Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+
      to SFP+ 3m Direct Attach Copper
      Campus-Cable. Lengte snoer: 3 m,
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    275,- excl. btw
    332,75 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett Packard Enterprise kabel: X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Campus-Cable
      Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+
      to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper
      Campus-Cable. Lengte snoer: 0,65 m,
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    195,- excl. btw
    235,95 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett Packard Enterprise kabel: X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Campus-Cable
      Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+
      to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper
      Campus-Cable. Lengte snoer: 1,2 m,
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X110 100M SFP LC FX
      Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP
      LC FX. Overdrachtssnelheid (max): 100
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      100Base-FX. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Interface: LC, Vormfactor: SFP
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 140
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Breedte:
      55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7
      mm
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Voorraad 12
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper.
      Certificering: REACH
    165,- excl. btw
    199,65 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC
    • Lengte snoer 1.2 m
    89,- excl. btw
    107,69 incl.btw
    Voorraad 42
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC
    • Lengte snoer 3 m
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 44
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC
    • Lengte snoer 0.65 m
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Voorraad 29

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    4149.09 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI - Grijs
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 38 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/flexnetwork-5130-48g-poe-plus-2sfp-plus-2xgt-370w-ei-art-jg941aabb-num-5424883/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder