• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    3118,-excl. btw 3772,78incl. btw
    Op voorraad (10)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise JG934A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI - Zwart

    Productcode: JG934A#ABB  |  EAN/UPC: 0888182607077
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI - Zwart kenmerken

    HP 5130-48G-4SFP+ EI Switch

    Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI, Managed network switch, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u

    The HP 5130 EI Switch Series delivers flexibility, scalability and low TCO at the access layer of medium and large enterprise campus networks. Offering enterprise class QoS and security, HP Intelligent Resilient Framework (IRF) stacking, static layer 3 routing and RIP, convenient fixed 10GbE uplink ports, PoE+, ACLs, IPv6 and delivers energy savings with Energy Efficient Ethernet.

    The HP 5130 EI Switch Series is SDN ready with OpenFlow 1.3 support, can be managed with HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire network, and includes Lifetime Warranty 2.0.

    Scalable and Flexible Access Layer Switches

    • The HP 5130 EI Switch Series delivers flexibility, scalability and low TCO at the access layer of medium- and large-enterprise campus networks. The 5130 supports stacking, fixed 10GbE ports, static layer 3 routing and RIP v1/v2, PoE+, ACLs, IPv6 and power savings with Energy Efficient Ethernet.


    Improved Quality of Service with Traffic Management

    • The HP 5130 EI Switch Series supports advanced classifier-based QoS which groups traffic using multiple match criteria based on Layer 2 and 3 information; applies QoS policies such as setting priority level and rate limit to selected traffic on a port, VLAN, or whole switch.


    Comprehensive Security Control

    • The HP 5130 EI Switch Series supports flexible authentication methods including 802.1X and MAC Authentication for greater security and policy-driven application authentication.
    Per-user access control lists (ACLs) provide identity-driven security and access control.


    Single View of the Network

    • The HP 5130 EI Switch Series can be seamlessly managed with HP Intelligent Management Center (IMC) to provide end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed network switch
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    Authenticatie MAC-gebaseerde authenticatie
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Latentie (1 Gbps) 5 µs
    Full duplex Ja
    Latentie (10 Gbps) 3 µs
    Throughput 130.9 Mpps
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 45 W
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 38 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 260 mm
    Gewicht 5000 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 43.6 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Verbindingsaggregatie Ja
    DHCP server Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    DHCP client Ja
    IP routing Ja
    Auto-sensing Ja
    Broadcast stormbeheer Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Ja
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
    Console port RJ-45
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 3 MB
    Physical stacking (units) 9
    Type geheugen SDRAM
    Intern geheugen 1024 MB
    Flash memory 512 MB
    Stapelbaar Ja

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX
    279,- excl. btw 337,59 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 2920 0.5m
    76,- excl. btw 91,96 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack
    307,- excl. btw 371,47 incl. btw

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networks A Series level 2 Install SVC
      Hewlett Packard Enterprise Networks A
      Series level 2 Install SVC
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networks A Series level 2 Startup SVC
      Hewlett Packard Enterprise Networks A
      Series level 2 Startup SVC
    1229,- excl. btw
    1487,09 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise electriciteitssnoer: X290 500 V - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X290 500 V.
      Sexe: Mannelijk/vrouwelijk, Kleur van
      het product: Zwart, Lengte snoer: 1 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise electriciteitssnoer: X290 1000 A - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A.
      Sexe: Mannelijk/vrouwelijk, Kleur van
      het product: Zwart, Lengte snoer: 2 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Connector 1: LC, Connector 2: LC,
      Gender: Male/Male. Cable length: 5 m,
      Weight: 454 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 80
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Connector 1:
      LC, Connector 2: LC, Gender: Male/Male.
      Cable length: 5 m. Material: PVC
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 88
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC OM3 - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC
      OM3. Connector 1: LC, Connector 2: LC,
      Gender: Male/Male. Cable length: 30 m,
      Weight: 454 g
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X110 100M SFP LC FX
      Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP
      LC FX. Overdrachtssnelheid (max): 100
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      100Base-FX. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Interface: LC, Vormfactor: SFP
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC
    1146,- excl. btw
    1386,66 incl.btw
    Voorraad 121
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120
      Hewlett Packard Enterprise X120.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Compatibele producten: HP
      6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30,
      10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100...
    507,- excl. btw
    613,47 incl.btw
    Voorraad 93
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Breedte:
      55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7
      mm
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 106
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: HP RPS1600 1600W AC Power Supply - Zilver
      Hewlett Packard Enterprise JG137A.
      Totaal vermogen: 1600 W, AC invoer
      voltage: 100 - 240. Type koeling:
      Actief. Bedoeld voor: Server. Kleur van
      het product: Zilver. Breedte: 208 mm,
      Diepte: 126 mm, Hoogte: 41,4 mm
    973,- excl. btw
    1177,33 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: RPS 800 - Roestvrijstaal
      Hewlett Packard Enterprise RPS 800.
      Totaal vermogen: 650 W, AC invoer
      voltage: 110 - 220, AC invoer
      frequentie: 50 - 60 Hz. Bedoeld voor:
      Netwerkschakelaar. Kleur van het
      product: Roestvrijstaal
    1449,- excl. btw
    1753,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: RPS1600 Redundant Power System - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise RPS1600
      Redundant Power System. Totaal vermogen:
      3200 W, AC invoer voltage: 100 - 240, AC
      invoer frequentie: 50 - 60 Hz.
      Vormfactor: 1U, Bedoeld voor:
      Netwerkschakelaar. Kleur van het
      product: Zwart....
    1889,- excl. btw
    2285,69 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC - Zwart (Sparepart)
    • 3 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    118,- excl. btw
    142,78 incl.btw
    Voorraad 107
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC - Zwart
    • 1.2 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 36
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC - Zwart
    • 0.65 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad 14

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    3772.78 EUR new
    HP 5130-48G-4SFP+ EI Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI - Zwart Hewlett Packard Enterprise switch: FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/flexnetwork-5130-48g-4sfp-plus-ei-art-jg934aabb-num-4640539/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder