• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    108749,-excl. btw 131586,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP865B switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option

    Productcode: AP865B
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 15
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit/s.
      Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37
      x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 37
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    799,- excl. btw
    966,79 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 4Gb LW B-series 30km FC SFP
      Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW
      B-series 30km FC SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: FC. Maximaal bereik: 30000 m
    1999,- excl. btw
    2418,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Long Wave B-series 10km Fibre Channel SFP Transceiver 1 .....
      Hewlett Packard Enterprise AK870A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Maximaal bereik:
      10000 m. Breedte: 73,7 mm, Diepte: 110,9
      mm, Hoogte: 157 mm
    1629,- excl. btw
    1971,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6389,- excl. btw
    7730,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    9079,- excl. btw
    10985,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Integrated Routing
      LTU
    11719,- excl. btw
    14179,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6479,- excl. btw
    7839,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    5199,- excl. btw
    6290,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    19609,- excl. btw
    23726,89 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 43

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    131586.29 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch Multiprotocol Extension Blade Option
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 2 uur en 42 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/dc-san-director-switch-multiprotocol-extension-blade-option-art-ap865b-num-5118816/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder