• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    34659,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 25 oktober 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 25 oktober 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AK858C switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Productcode: AK858C
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 3
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option kenmerken

    HP DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 306

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 883685

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Cable length: 5 m, Fiber optic type:
      OM3, Connector 1: LC, Connector 2: LC,
      Core diameter: 50 µm, Full duplex,
      Cable colour: Blue
    46,- excl. btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Cable
      length: 15 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    65,- excl. btw
    Voorraad 24
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Cable
      length: 1 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    34,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit/s.
      Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37
      x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    92,- excl. btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Short Wave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ715A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Breedte: 73,7
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    168,- excl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 4Gb LW B-series 30km FC SFP
      Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW
      B-series 30km FC SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: FC. Maximaal bereik: 30000 m
    1999,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    1029,- excl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC04 Power Pack+ SAN Director Switch
      Hewlett Packard Enterprise DC04 Power
      Pack+ SAN Director Switch
    80229,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6269,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC04 SAN Director Switch
      Hewlett Packard Enterprise DC04 SAN
      Director Switch
    46879,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    7489,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    6139,- excl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    19959,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    36,- excl. btw
    Voorraad 51

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    41937.39 EUR new
    HP DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/dc-san-director-switch-16-port-8gb-fibre-channel-blade-option-art-ak858c-num-4602125/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder