• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    34919,39incl. btw 28859,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 10 januari 2019
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 10 januari 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AK858C switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Productcode: AK858C
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option kenmerken

    HP DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 643504

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 39

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    55,66 incl. btw
    46,- excl. btw
    Voorraad 26
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    78,65 incl. btw
    65,- excl. btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    41,14 incl. btw
    34,- excl. btw
    Voorraad 9
    Hewlett Packard Enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit/s.
      Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37
      x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    96,80 incl. btw
    80,- excl. btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Short Wave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ715A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Breedte: 73,7
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    214,17 incl. btw
    177,- excl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 4Gb LW B-series 30km FC SFP
      Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW
      B-series 30km FC SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: FC. Maximaal bereik: 30000 m
    2503,49 incl. btw
    2069,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    1196,69 incl. btw
    989,- excl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    11263,89 incl. btw
    9309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC04 Power Pack+ SAN Director Switch
      Hewlett Packard Enterprise DC04 Power
      Pack+ SAN Director Switch
    80875,19 incl. btw
    66839,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Integrated Routing
      LTU
    14530,89 incl. btw
    12009,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    9061,69 incl. btw
    7489,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    9436,79 incl. btw
    7799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    7621,79 incl. btw
    6299,- excl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    24997,39 incl. btw
    20659,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    43,56 incl. btw
    36,- excl. btw
    Voorraad 36

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    34919.39 EUR new
    HP DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/dc-san-director-switch-16-port-8gb-fibre-channel-blade-option-art-ak858c-num-4602125/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder