• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    35179,-excl. btw 42566,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 27 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 27 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AK858C switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Productcode: AK858C
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise : HPE 2Y PW FC NBD BL460c Gen8 SVC
      HPE 2Y PW FC NBD BL460c Gen8 SVC
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise : HPE 2Y PW FC 24x7 BL460c Gen8 SVC
      HPE 2Y PW FC 24x7 BL460c Gen8 SVC
    1819,- excl. btw
    2200,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 24x7 BL4xxc Foundation Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    709,- excl. btw
    857,89 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 4 hour 24x7 ProLiant BL4xxc Proactive Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    989,- excl. btw
    1196,69 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 6 hour Call To Repair 24x7 ProLiant BL4xxc Proactive Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    1909,- excl. btw
    2309,89 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Next business day Defective Media Retention BL460c .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Next business day Defective
      Media Retention BL460c Gen8 Foundation
      Care SVC
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1year Post Warranty Next business day Comprehensive .....
      Hewlett Packard Enterprise 1year Post
      Warranty Next business day Comprehensive
      DefectiveMaterialRetention BL460c Gen8
      FC SVC
    609,- excl. btw
    736,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty 24x7 w/Defective Media Retention BL460c Gen8 .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty 24x7 w/Defective Media
      Retention BL460c Gen8 FoundationCare
      Service
    799,- excl. btw
    966,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty 24x7 Comprehensive Defective Material Retention .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty 24x7 Comprehensive Defective
      Material Retention BL460c Gen8 FC
      Service
    919,- excl. btw
    1111,99 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Call to Repair w/Defective Media Retention BL460c .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Call to Repair w/Defective
      Media Retention BL460c Gen8
      FoundationCare SVC
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Call to Repair Comprehensive Defective Material .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Call to Repair Comprehensive
      Defective Material Retention BL460c Gen8
      FC SVC
    1199,- excl. btw
    1450,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Next business day BL460c Gen8 Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Next business day BL460c Gen8
      Proactive Care Service
    679,- excl. btw
    821,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Next business day Defective Media Retention BL460c .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Next business day Defective
      Media Retention BL460c Gen8 Proactive
      Care SVC
    719,- excl. btw
    869,99 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1year Post Warranty Nextbusinessday .....
      Hewlett Packard Enterprise 1year Post
      Warranty Nextbusinessday
      ComprehensiveDefectiveMaterialRetention
      BL460cGen8 ProCareSVC
    839,- excl. btw
    1015,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 1 year Post Warranty 24x7 BL460c Gen8 Proactive Care Service
    • Aantal jaar 1 jaar
    979,- excl. btw
    1184,59 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty 24x7 w/Defective Media Retention BL460c Gen8 .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty 24x7 w/Defective Media
      Retention BL460c Gen8 Proactive Care
      Service
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty 24x7 Comprehensive Defective Material Retention .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty 24x7 Comprehensive Defective
      Material Retention BL460c Gen8 ProCare
      Service
    1149,- excl. btw
    1390,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Call to Repair BL460c Gen8 Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Call to Repair BL460c Gen8
      Proactive Care Service
    1249,- excl. btw
    1511,29 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Call to Repair w/Defective Media Retention BL460c .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Call to Repair w/Defective
      Media Retention BL460c Gen8
      ProactiveCare Service
    1309,- excl. btw
    1583,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1 year Post Warranty Call to Repair .....
      Hewlett Packard Enterprise 1 year Post
      Warranty Call to Repair
      ComprehensiveDefectiveMaterialRetention
      BL460cGen8 ProCareSVC
    1429,- excl. btw
    1729,09 incl.btw
    Voorraad 100

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882017

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Cable
      length: 15 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 27
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A. Cable
      length: 1 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 13
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A. Cable
      length: 0.5 m, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 50 µm,
      Full duplex, Cable colour: Blue
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 19
    Hewlett Packard Enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit/s.
      Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37
      x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    68,- excl. btw
    82,28 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Short Wave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ715A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Breedte: 73,7
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Long Wave B-series 10km Fibre Channel SFP Transceiver 1 .....
      Hewlett Packard Enterprise AK870A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Maximaal bereik:
      10000 m. Breedte: 73,7 mm, Diepte: 110,9
      mm, Hoogte: 157 mm
    1629,- excl. btw
    1971,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC04 SAN Director Switch
      Hewlett Packard Enterprise DC04 SAN
      Director Switch
    50719,- excl. btw
    61369,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    8819,- excl. btw
    10670,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC04 Power Pack+ SAN Director Switch
      Hewlett Packard Enterprise DC04 Power
      Pack+ SAN Director Switch
    80339,- excl. btw
    97210,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6809,- excl. btw
    8238,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    6139,- excl. btw
    7428,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    19959,- excl. btw
    24150,39 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 34

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    42566.59 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option Hewlett Packard Enterprise switch: DC SAN Director Switch 16-port 8Gb Fibre Channel Blade Option
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/dc-san-director-switch-16-port-8gb-fibre-channel-blade-option-art-ak858c-num-4602125/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder