• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Configureer
    zelf
      Hewlett Packard Enterprise JL356A switch
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    967,-excl. btw 1.170,07incl. btw
    Op voorraad (56)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Hewlett Packard Enterprise JL356A switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs

    Productcode: JL356A  |  EAN/UPC: 0190017094632
  • Terug naar boven
  • Configuratie
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs kenmerken

    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    DHCP server Ja
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Full duplex Ja
    Throughput 95.2 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 445 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 304.2 mm
    Gewicht 3900 g
    Breedte 442.5 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    VLAN=ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Auto-sensing Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Ja
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W
    Prestatie
    Type processor Ja
    Type geheugen DDR3 SDRAM
    Intern geheugen 1024 MB
    Frequentie van processor 1016 MHz
    Flash memory 4096 MB

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.030,- 2.456,30
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.189,- 1.438,69
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 449,- 543,29
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    StarTech.com DisplayPort naar DVI-D Video Adapter Converter
    25,- excl. btw 30,25 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX
    62,- excl. btw 75,02 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 654042

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 172

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad 31
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad 47
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad 123
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300 m. Typisch...
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm,...
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 9/125...
    559,- excl. btw
    676,39 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise rack toebehoren: X410 - Zilver
      Hewlett Packard Enterprise X410. Product
      colour: Silver, Maximum weight capacity:
      2.15 kg. Width: 120 mm, Depth: 70 mm,
      Height: 715 mm
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad 9
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 59
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1170.07 EUR new
    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-2540-24g-poe-plus-4sfp-plus-art-jl356a-num-6922491/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder