• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cloud Managed
      Hewlett Packard Enterprise JL356A switch
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    1.102,-excl. btw 1.333,42incl. btw
    Op voorraad (53)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Hewlett Packard Enterprise JL356A switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs

    Productcode: JL356A  |  EAN/UPC: 0190017094632
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs kenmerken

    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U

    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16384 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Full duplex Ja
    Throughput 95.2 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100-240 V
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 445 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 304.2 mm
    Gewicht 3900 g
    Breedte 442.5 mm
    Hoogte 43.9 mm
    Netwerk
    DHCP server Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Auto-sensing Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Ja
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W
    Prestatie
    Type processor Ja
    Type geheugen DDR3 SDRAM
    Intern geheugen 1024 MB
    Frequentie van processor 1016 MHz
    Flash memory 4096 MB
    Virtuele LAN-functies
    VLAN=ondersteuning Ja

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.069,- 2.503,49
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.139,- 1.378,19
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 429,- 519,09
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX
    64,- excl. btw 77,44 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 649965

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 109

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad 60
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    104,- excl. btw
    125,84 incl. btw
    Voorraad 12
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    73,- excl. btw
    88,33 incl. btw
    Voorraad 39
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A. Cable
      length: 0.5 m, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 50 µm,
      Connector gender: Male, Full duplex,
      Cable colour: Blue
    626,- excl. btw
    757,46 incl. btw
    Voorraad 13
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Voorraad 111
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300 m. Typisch...
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad 103
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte:
      1310 nm....
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad 77
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel
      diameters ondersteund: 9/125 µm,
      Golflengte:...
    319,- excl. btw
    385,99 incl. btw
    Voorraad 35
    Hewlett Packard Enterprise rack toebehoren: X410 - Zilver
      Hewlett Packard Enterprise X410. Product
      colour: Silver, Maximum weight capacity:
      2.15 kg. Width: 120 mm, Depth: 70 mm,
      Height: 715 mm
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad 34
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    60,- excl. btw
    72,60 incl. btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 maart 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1333.42 EUR new
    HP Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 4. Full duplex. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Grijs
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 1 uur en 15 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-2540-24g-poe-plus-4sfp-plus-art-jl356a-num-6922491/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder