• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cloud Managed
    13 reviews
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    569,-excl. btw 688,49incl. btw
    Op voorraad (232)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise J9773A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs

    Productcode: J9773A#ABB  |  EAN/UPC: 0886112457778
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • 13
    Reviews
  • Opties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs kenmerken

    HP 2530-24G-PoE+ Switch

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+, Beheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    The HP 2530 Switch Series consists of 12 fully managed Layer 2 edge switches that deliver cost-effective, reliable, secure, and easy-to-use connectivity to business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these Gigabit and Fast Ethernet switches deliver full Layer 2 capabilities with optional PoE+, enhanced access security, traffic prioritization, and IPv6 host support. The HP 2530 Switch Series offers uplink flexibility with four Gigabit Ethernet uplinks on all 24- and 48-port models. Gigabit Ethernet uplinks are four small form-factor pluggable (SFP) slots for fiber connectivity on the 24- and 48-port Gigabit Ethernet models. The Fast Ethernet 24- and 48-port models have two SFPs and two RJ-45 Gigabit uplinks. The compact and fanless 8-port switches offer additional flexibility with two dual-personality ports that can be used as either RJ-45 Gigabit Ethernet or SFP ports. For customers implementing Power over Ethernet for voice, video, or wireless deployments, the HP 2530 PoE+ switches are IEEE 802.3af and IEEE 802.3at compliant with up to 30 W per port. The switch series is easy to use, deploy, and manage via SNMP, CLI, and Web GUI. It offers flexible wall, table, and rack mounting; quiet operation with fanless and variable speed fan models; and improved power savings, with features such as IEEE 802.3 az (Energy Efficient Ethernet). These switches include a lifetime warranty, as well as all software releases and technical phone support.

    Quality of Service (QoS)

    • Traffic prioritization (IEEE 802.1p): allows real-time traffic classification with support for eight priority levels mapped to either two or four queues; uses weighted deficit round robin (WDRR) or strict priority (SP)


    Management

    • Choice of management interfaces: Web graphical user interface (GUI): HTML-based easy-to-use graphical interface allows configuration of the switch from any Web browser. Command-line interface (CLI): provides advanced configuration and diagnostics through a robust CLI. Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3): allows a switch to be managed with a variety of third-party network management applications.


    Connectivity

    • IPv6: IPv6 host: allows the switch to be deployed and managed at the edge of an IPv6 network. Dual stack (IPv4/IPv6): supports connectivity for both protocols; provides a transition mechanism from IPv4 to IPv6. MLD snooping: forwards IPv6 multicast traffic to the appropriate interface; prevents IPv6 multicast traffic from flooding the network.


    Layer 2 switching

    • VLANs: provides support for 512 VLANs and 4,094 VLAN IDs


    Security

    • Access control lists (ACLs): accommodates IPv4/IPv6 port and VLAN-based ACLs (IPv6 ACL is supported only on Gigabit Ethernet and 48-port models)


    Convergence

    • LLDP-MED (Media Endpoint Discovery): defines a standard extension of LLDP that stores values for parameters such as QoS and VLAN to automatically configure network devices such as IP phones


    Resiliency and high availability

    • Port trunking and link aggregation: Trunking: supports up to eight links per trunk to increase bandwidth and create redundant connections; supports L2, L3, and L4 trunk load-balancing algorithm (L4 trunk load balancing is supported only on Gigabit Ethernet and 48-port models). IEEE 802.3ad Link Aggregation Protocol (LACP): eases configuration of trunks through automatic configuration.

    Garantie
    • Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day, phone support, software releases

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    MIB-ondersteuning Ja
    Switch-laag L2
    Web-gebaseerd management Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 56 Gbit/s
    MAC-adrestabel 16000 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 7.4 µs
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Latentie (1 Gbps) 2.3 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 41.6 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
    Warmtedissipatie 135 BTU/h
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Vermogenstoevoer inclusief Ja
    AC invoer voltage 100-240 V
    Energy Star-certificaat Nee
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Typisch stroomverbruik 247 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 330.2 mm
    Gewicht 3950 g
    Breedte 443 mm
    Hoogte 44.5 mm
    Multicast-functies
    Multicast-ondersteuning Ja
    Netwerk
    Verbindingsaggregatie Ja
    DHCP server Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u
    Rate limiting Ja
    Auto-sensing Ja
    Datastroombeheer Ja
    Spanning tree protocol Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Port mirroring Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aantal geïnstalleerde SFP modules 4
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 195 W
    Prestatie
    Packet buffergeheugen 1.5 MB
    Type processor Ja
    Type geheugen DDR3
    Intern geheugen 256 MB
    Frequentie van processor 800 MHz
    Flash memory 128 MB
    Virtuele LAN-functies
    VLAN=ondersteuning Ja
    MPN & EAN
    MPN J9773A, J9773A#ABB
    EAN 0886112457747, 0886112457761, 0886112457778, 0886112457815, 0886112457822, 0886112457839, 4053162218109, 4053162624290, 5054484003038, 5054484480624, 5054533003033, 5054533480629, 5057454827825, 5711045553479, 5711045598647, 8861124577616

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.069,- 2.503,49
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.139,- 1.378,19
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 429,- 519,09
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver
    88,- excl. btw 106,48 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G-PoE+
    916,- excl. btw 1.108,36 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 649965

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 109

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (13)

    Gemiddelde score op basis van 13 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    2530 24G PoE+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    688.49 EUR new
    HP 2530-24G-PoE+ Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs
    Overall Score
    Gebruiksgemak
    Prijs | Kwaliteit
    Voldoet aan verwachtingen
    Sorteer op
    Totaal 4/5
    Gebruiksgemak 3/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 4/5
    Goede Managed Switch
    | vrijdag 20 juni 2014 | gekocht bij Centralpoint | 31 - 40jr | man

    Over het algemeen zijn dit goede switches, echter kun je merken dat dit switches zijn met software van, het door HP overgenomen, 3Com. niet zo fijn en overzichtelijk als de software van HP.
    Het opstarten van de switch duurt wel erg lang naar mijn mening : tussen 1-2 minuten voordat deze gebruiksklaar is !
    de voorganger, de Procurve 1810-8G, was in mum van tijd gestart.

    Maar over het algemeen is het een prima switch die zeer goed doet wat ie moet doen !

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    No nonsense solide switch
    | zaterdag 16 maart 2013 | gekocht bij Centralpoint | 20 - 30jr | man

    Degelijke en fijne 8-poorts gigabit switch. Simpel en doeltreffend. Precies wat je van HP mag verwachten.

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    Prima HP 8 poort Gigabitswitch
    | dinsdag 26 februari 2013 | gekocht bij Centralpoint | 31 - 40jr | man

    Compact, aansluiten, en werken, lifetime guarentee!

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    Prima Switch
    | zaterdag 29 december 2012 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    De HP 1410 switch is een prima switch voor diegene die geen extra functionaliteit nodig hebben, zoals VLan's e.d. Unmanaged, dus aansluiten en draaien!
    Mijn keuze was gevallen op HP, omdat er een metalen behuizing om zit, voelt toch wat degelijker aan dan bijv. een Netgear.
    Bovendien is deze switch geoptimaliseerd voor grote bestandsoverdracht. Al met al een prima switch voor niet teveel geld.

    Totaal 1/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 4/5
    uitstekende config interface
    | donderdag 27 december 2012 | gekocht bij Centralpoint |

    Snel geautomatiseerd te configureren. default IP/details na factory reset op labels device.

    Uitstekende counterfeit beschermings procedure (en slechte followup door Centralpoint)

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    No nonsense
    | woensdag 3 oktober 2012 | gekocht bij Centralpoint | 31 - 40jr | man

    Gewoon een degelijk product, doe wat er beloofd wordt. Was alles maar zo eenvoudig ;-)

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 4/5
    Prijs | Kwaliteit 4/5
    Voldoet aan verwachtingen 4/5
    aankoop switch
    | dinsdag 3 juli 2012 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    De switch voldoet prima

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 3/5
    Goed product
    | dinsdag 29 mei 2012 | gekocht bij Centralpoint | 51 - 60jr | man

    makkelijk en binnen 3 minuten geinstalleerd wertk als een trein

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 3/5
    Goede switch
    | woensdag 16 mei 2012 | gekocht bij Centralpoint | 51 - 60jr | man

    makkelijk te installeren netwerkkabels er in stroom er op en het werkt direct.
    jammer dat ik hem later bij Zercom zag staan voor 118.40 inlcusief verzending

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    Emergency purchase of a switch
    | maandag 30 januari 2012 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Our cluster switch broke on Dec. 29th! Murphy at work. We needed quickly a replacement. This HP switch offered good quality for the money. And the service was swift, without pre-payment required as university.

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 0/5
    Goed en simpel
    | vrijdag 28 januari 2011 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Ik heb een tijdje op Internet switchen vergeleken en ben uiteindelijk bij de HP uitgekomen. 1000 Mb, Energie verbruik laag, mogelijkheid tot inbouw in 19" rek.
    Nu paar weken in gebruik voldoet volledig aan verwachting, simpel aansluiten en gebruiken lekker snel

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    switch
    | vrijdag 21 januari 2011 | gekocht bij Centralpoint |

    deze switch bevalt goed en de snelheid die beweerd wordt is ook haalbaar en er loopt probleemloos zware data verkeer over.

    deze switch bevalt mij prima .

    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    NoNonsense - ProCurve 1410-16G Switch
    | maandag 27 december 2010 | gekocht bij Centralpoint | 31 - 40jr | man

    Deze switch is precies wat ik ervan verwacht had.
    Uitpakken, netwerkkabels uit de oude switch en deze in de nieuwe ProCurve 1410-16G Switch gestopt. Stroom op de switch en gelijk weer aan de slag.
    Als je een switch zoekt zonder opties dan is deze zeker aan te bevelen.
    Hopelijk gaat deze nog jaren mee, want ik heb deze pas 1 week.

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year Next business Day Exchange 25xx Series Foundation Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: HP 3 year 24x7 25xx Series Foundation Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U3FW4E.
      Compatibiliteit: 25xx Series
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Voorraad 188
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networking Training
      Hewlett Packard Enterprise Networking
      Training. Compatibiliteit: Networking
      Training
    689,- excl. btw
    833,69 incl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year Next business day Proactive Care 2620/2512/2524 switch Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    215,- excl. btw
    260,15 incl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    99,- excl. btw
    119,79 incl. btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: X244
      Hewlett Packard Enterprise X244. Lengte
      snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Vrouwelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel:
      Zwart
    1.139,- excl. btw
    1.378,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Networks Stackable Legacy Switch Installation Service
      Hewlett Packard Enterprise U4826E
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Voorraad 188
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: Networks Stackable Legacy Switch Startup Service
      Hewlett Packard Enterprise Networks
      Stackable Legacy Switch Startup Service
    1.509,- excl. btw
    1.825,89 incl. btw
    Voorraad 188
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc
      Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd
      ProactCare 2620/2512/2524 Svc
    379,- excl. btw
    458,59 incl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 1y Renwl 4hr Exch 25xx Series FC SVC
      Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr
      Exch 25xx Series FC SVC
    68,- excl. btw
    82,28 incl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc
      Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7
      ProactCare 2620/2512/2524 Svc
    239,- excl. btw
    289,19 incl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    88,- excl. btw
    106,48 incl. btw
    Voorraad 121
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    129,- excl. btw
    156,09 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X132 10G SFP+ LC LRM
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Maximaal bereik: 220 m,
      Golflengte: 1310 nm. Certificering:
      WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x
      12...
    309,- excl. btw
    373,89 incl. btw
    Voorraad 37
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300 m. Typisch...
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad 103
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte:
      1310 nm....
    165,- excl. btw
    199,65 incl. btw
    Voorraad 87
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel
      diameters ondersteund: 9/125 µm,
      Golflengte:...
    319,- excl. btw
    385,99 incl. btw
    Voorraad 36
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 5y CTR 25xx Series PCA Service
      Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 25xx
      Series PCA Service
    1.069,- excl. btw
    1.293,49 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 5y 7x24 PCA 25xx Series Service
      Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA
      25xx Series Service
    819,- excl. btw
    990,99 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise rack toebehoren: X410 - Zilver
      Hewlett Packard Enterprise X410. Product
      colour: Silver, Maximum weight capacity:
      2.15 kg. Width: 120 mm, Depth: 70 mm,
      Height: 715 mm
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad 34
    Hewlett Packard Enterprise signaal kabel: X244 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X244. Lengte
      snoer: 3 m, Aansluiting(en): XFP, SFP+,
      Geslacht connector:
      Vrouwelijk/Vrouwelijk
    1.199,- excl. btw
    1.450,79 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 maart 2019
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable
    • Lengte snoer 7 m
    199,- excl. btw
    240,79 incl. btw
    Voorraad 12
    C2G netwerkkabel: 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs
    • Lengte snoer 5 m
    12,- excl. btw
    14,52 incl. btw
    Voorraad 152
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • Lengte snoer 2 m
    9,- excl. btw
    10,89 incl. btw
    Voorraad 625
    <a href="/nieuws/hpe-aruba-kwartaalaanbiedingen-exclusieve-korting-op-netwerkapparatuur-23395/">Laatste nieuws over dit product</a> https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-2530-24g-poe-plus-art-j9773aabb-num-4619203/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder