• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type unmanaged
    219,-excl. btw 264,99incl. btw
    Op voorraad (33)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise JH019A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-24G-PoE+ - Grijs

    Productcode: JH019A#ABB  |  EAN/UPC: 0888793058541
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-24G-PoE+ - Grijs kenmerken

    HP 1420-24G-PoE+ (124W) Switch

    Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-PoE+ (124W), Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U

    The HP 1420 Switch Series consists of unmanaged Gigabit Ethernet switches, for small businesses and others looking for plug-and-play basic Layer 2 connectivity for their network, including low-cost PoE+ and 10-Gigabit uplink models.

    The HP 1420 Switch Series has four models: 16-port 10/100/1000; 24-port 10/100/1000 with two SFP Gigabit ports; 24-port 10/100/1000 ports of which 12 are PoE+ enabled (124W PoE budget); and 24-port 10/100/1000 with two SFP+ 10-Gigabit ports. All are fanless. They come with a limited lifetime warranty and 24X7 phone support for the first three years of ownership.

    Garantie
    • e: Limited Lifetime Advance hardware replacement with next-business-day delivery (available in most countries). See /networking/summary for duration details.; Electronic and telephone support: limited electronic and telephone support is available from HP

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-24G-PoE+ - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    Switch type Unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 48 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8192 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 8 µs
    Packet buffergeheugen 0.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 16 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 35.7 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 160 W
    Power over Ethernet (PoE) Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 238 mm
    Gewicht 3300 g
    Breedte 440 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,...
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    Power over Ethernet (PoE)
    Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 124 W
    Prestatie
    Flash memory 1 MB

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.030,- 2.456,30
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.189,- 1.438,69
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 449,- 543,29
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1620-24G
    135,- excl. btw 163,35 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 654142

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 178

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad: 25
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad: 30
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 47
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad: 6
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad: 222
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad: 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300...
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm,...
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Voorraad: 76
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC
    537,- excl. btw
    649,77 incl. btw
    Voorraad: 124
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad: 59
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 8 mei 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1420-24G-PoE+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    264.99 EUR new
    HP 1420-24G-PoE+ (124W) Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-24G-PoE+ - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-24G-PoE+ - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-1420-24g-poe-plus-art-jh019aabb-num-5126880/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder