• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    77,-excl. btw 93,17incl. btw
    Op voorraad (36)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type unmanaged
    Hewlett Packard Enterprise JH016A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs

    Productcode: JH016A#ABB   |  EAN/UPC: 0888793057919
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs kenmerken

    HP 1420-16G Switch

    Hewlett Packard Enterprise 1420-16G, Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U

    HP 1420-16G Switch

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS)
    Switch-laag L2
    Switch type Unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 32 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8192 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 8 µs
    Packet buffergeheugen 0.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 16 µs
    Full duplex
    Throughput 23.8 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage
    Stapelbaar
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 12 W
    Power over Ethernet (PoE)
    Gewicht en omvang
    Diepte 162 mm
    Gewicht 1200 g
    Breedte 266 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Auto MDI/MDI-X
    10G support
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    Prestatie
    Flash memory 1 MB
    MPN & EAN
    MPN JH016A, JH016A#ABB
    EAN 0888793057964, 4053162933538, 5054629739662, 0767261186569, 0888793057643, 0888793057902, 0888793057919

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    Switch type Unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 32 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8192 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 8 µs
    Packet buffergeheugen 0.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 16 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 23.8 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 12 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 162 mm
    Gewicht 1200 g
    Breedte 266 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    Prestatie
    Flash memory 1 MB
    MPN & EAN
    MPN JH016A, JH016A#ABB
    EAN 0888793057964, 4053162933538, 5054629739662, 0767261186569, 0888793057643, 0888793057902, 0888793057919

    Populair

    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 111
      g. Aansluiting(en): SFP+
    96,05 excl. btw
    116,22 incl. btw
    Voorraad: 45
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Cable length:
      2 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 62.5
      µm, Connector gender: Male connector /
      Male connector
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 92
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch
      stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm,
      Diepte: 55,7...
    149,16 excl. btw
    180,48 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    146,- excl. btw
    176,66 incl. btw
    Voorraad: 121
    Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, SFP transceiver
      standard: SR
    194,- excl. btw
    234,74 incl. btw
    Voorraad: 27
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:
    Logitech B100 computermuis - Zwart
    9,- excl. btw 10,89 incl. btw
    HP Essential Backpack, 15.6'' laptoptas - Zwart
    24,- excl. btw 29,04 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 658812

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 224

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m coax kabel - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1:
      SFP+, Aansluiting 2: SFP+. Gewicht: 111
      g. Aansluiting(en): SFP+
    96,05 excl. btw
    116,22 incl. btw
    Voorraad: 45
    Hewlett Packard Enterprise HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Male connector
      / Male connector, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad: 18
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m Fiber optic kabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Cable length:
      2 m, Cable type: OFC, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 62.5
      µm, Connector gender: Male connector /
      Male connector
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Voorraad: 41
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    103,- excl. btw
    124,63 incl. btw
    Voorraad: 92
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    202,- excl. btw
    244,42 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch
      stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm,
      Diepte: 55,7...
    149,16 excl. btw
    180,48 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise X121 netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X121. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    146,- excl. btw
    176,66 incl. btw
    Voorraad: 121
    Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, SFP transceiver
      standard: SR
    194,- excl. btw
    234,74 incl. btw
    Voorraad: 27
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb .....
    • Lengte snoer 2 m
    45,- excl. btw
    54,45 incl. btw
    Voorraad: 49
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable netwerkkabel
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    293,- excl. btw
    354,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 4 augustus 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1420-16G
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    93.17 EUR new
    HP 1420-16G Switch
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs Hewlett Packard Enterprise Aruba 1420-16G switch - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-1420-16g-art-jh016aabb-num-5147114/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder