• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: netwerk-switches
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type unmanaged
    92,-excl. btw 111,32incl. btw
    Op voorraad (267)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Hewlett Packard Enterprise JH016A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-16G - Grijs

    Productcode: JH016A#ABB  |  EAN/UPC: 0888793057919
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-16G - Grijs kenmerken

    HP 1420-16G Switch

    Hewlett Packard Enterprise 1420-16G, Onbeheerde netwerkswitch, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U

    HP 1420-16G Switch

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-16G - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L2
    Switch type Unmanaged
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 32 Gbit/s
    MAC-adrestabel 8192 entries
    Latentie (10-100 Mbps) 8 µs
    Packet buffergeheugen 0.5 MB
    Latentie (1 Gbps) 16 µs
    Full duplex Ja
    Throughput 23.8 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Stapelbaar Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    AC invoer voltage 100 - 240 V
    AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
    Typisch stroomverbruik 12 W
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 162 mm
    Gewicht 1200 g
    Breedte 266 mm
    Hoogte 44 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Auto MDI/MDI-X Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 16
    Prestatie
    Flash memory 1 MB
    MPN & EAN
    MPN JH016A, JH016A#ABB
    EAN 0767261186569, 0888793057643, 0888793057902, 0888793057919, 0888793057964, 4053162933538, 5054629739662

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 16,- 19,36
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 11,- 13,31
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 16,- 19,36
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 15,- 18,15
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 2.030,- 2.456,30
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1.189,- 1.438,69
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 449,- 543,29
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Logitech LGT-910-003357
    13,- excl. btw 15,73 incl. btw
    DeLOCK 61767 - Displayport male > HDMI female
    20,- excl. btw 24,20 incl. btw
    HP Essential Backpack, 15.6''
    41,- excl. btw 49,61 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 654092

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 176

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    109,- excl. btw
    131,89 incl. btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    80,- excl. btw
    96,80 incl. btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    57,- excl. btw
    68,97 incl. btw
    Voorraad 47
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector: Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    105,- excl. btw
    127,05 incl. btw
    Voorraad 223
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Voldoet aan industriestandaarden: IEEE
      802.3ab. Typisch...
    135,- excl. btw
    163,35 incl. btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 10000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300...
    255,- excl. btw
    308,55 incl. btw
    Voorraad 20
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Maximale overdrachtssnelheid van
      gegevens: 1000 Mbit/s, Soort
      aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm,...
    205,- excl. btw
    248,05 incl. btw
    Voorraad 80
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC
    537,- excl. btw
    649,77 incl. btw
    Voorraad 124
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    46,- excl. btw
    55,66 incl. btw
    Voorraad 59
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1420-16G
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    111.32 EUR new
    HP 1420-16G Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-16G - Grijs Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 1420-16G - Grijs
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 33 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/aruba-1420-16g-art-jh016aabb-num-5147114/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder