• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    1583,89incl. btw 1309,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 26 december 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 26 december 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise JG315A#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 3100-48 v2 Switch

    Productcode: JG315A#ABB  |  EAN/UPC: 0886111896462
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 3100-48 v2 Switch kenmerken

    HP 3100-48 v2 Switch

    Hewlett Packard Enterprise 3100-48 v2 Switch

    HP 3100 EI series switches are Layer 2 Ethernet switches designed for enterprise networks demanding high security and intelligence. They provide 10/100 Mbps downlink and 1000 Mbps uplink Ethernet ports, and serve as access devices for 100 Mbps-to-desktop applications in enterprise networks. In metropolitan area networks or various industry networks, they connect end users or aggregate client devices with 10/100 Mbps connections, converging at a higher-capacity switch with 1000 Mbps interfaces. Features include advanced Quality of Service (QoS), rate limiting, QinQ (virtual LAN [VLAN]/VPN), SSHv2, Multicast VLAN Registration (MVR), Virtual Cable Tester (VCT), HGMP V2, GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), access control list (ACL), media access control (MAC)-IP-port binding, Endpoint Admission Defense, voice and protocol-based VLAN, Internet Group Management Protocol snooping, and Power over Ethernet (PoE).

    Garantie
    • e: Lifetime, advance replacement, next business day, phone support, software releases

    Aanraders bij dit product

    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 643972

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 45

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y 24x7 HP 31xx Swt products FC SVC
      Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP
      31xx Swt products FC SVC
    349,69 incl. btw
    289,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y NBD Exch HP 31xx Swt pdt FC SVC
      Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch
      HP 31xx Swt pdt FC SVC
    180,29 incl. btw
    149,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3y4h24x7ProactCare 3100 Switch Svc
      Hewlett Packard Enterprise
      3y4h24x7ProactCare 3100 Switch Svc
    470,69 incl. btw
    389,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networks A Series level 1 Startup SVC
      Hewlett Packard Enterprise Networks A
      Series level 1 Startup SVC
    1099,89 incl. btw
    909,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networking Training
      Hewlett Packard Enterprise Networking
      Training. Compatibiliteit: Networking
      Training
    821,59 incl. btw
    679,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Networks A Series level 1 Install SVC
      Hewlett Packard Enterprise Networks A
      Series level 1 Install SVC
    361,79 incl. btw
    299,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise electriciteitssnoer: X290 1000 A JD5
      Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A
      JD5. Lengte snoer: 2 m, Geslacht
      connector: Mannelijk/Vrouwelijk, Kleur
      kabel: Zwart
    42,35 incl. btw
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise electriciteitssnoer: X290 500 C
      Hewlett Packard Enterprise X290 500 C.
      Lengte snoer: 1 m, Geslacht connector:
      Mannelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Zwart
    58,08 incl. btw
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    55,66 incl. btw
    46,- excl. btw
    Voorraad 26
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    78,65 incl. btw
    65,- excl. btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Blauw
    41,14 incl. btw
    34,- excl. btw
    Voorraad 9
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: A3100/E4210-9 Rack-mount Kit
      Hewlett Packard Enterprise JD322A
    32,67 incl. btw
    27,- excl. btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: 3100/4210-16 Rack Mount Kit
      Hewlett Packard Enterprise 3100/4210-16
      Rack Mount Kit. Gewicht: 450 g, Breedte:
      41,9 mm, Diepte: 61,2 mm
    42,35 incl. btw
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: A3100/E4210-16/-8 PoE rackmontagekit
      Hewlett Packard Enterprise JD323A
    41,14 incl. btw
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120
      Hewlett Packard Enterprise X120.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Compatibele producten: HP
      6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30,
      10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100...
    192,39 incl. btw
    159,- excl. btw
    Voorraad 43
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Breedte:
      55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7
      mm
    337,59 incl. btw
    279,- excl. btw
    Voorraad 26
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP
      RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper.
      Certificering: REACH
    283,14 incl. btw
    234,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 4y Nbd HP 31xx Switch pdts PCA SVC
      Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP
      31xx Switch pdts PCA SVC
    821,59 incl. btw
    679,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 4y CTR HP 31xx Switch pdts PCA SVC
      Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP
      31xx Switch pdts PCA SVC
    1329,79 incl. btw
    1099,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: 3y Nbdw/CDMR 31xx Switch PCA Service
      Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR
      31xx Switch PCA Service
    773,19 incl. btw
    639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: HP RPS1600 1600W AC Power Supply - Zilver
      Hewlett Packard Enterprise JG137A.
      Totaal vermogen: 1600 W, AC invoer
      voltage: 100 - 240. Type koeling:
      Actief. Bedoeld voor: Server. Kleur van
      het product: Zilver. Breedte: 208 mm,
      Diepte: 126 mm, Hoogte: 41,4 mm
    1789,59 incl. btw
    1479,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise power supply unit: RPS1600 1600W AC Power Supply
      Hewlett Packard Enterprise RPS1600 1600W
      AC Power Supply
    1837,99 incl. btw
    1519,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: RPS1600 Redundant Power System - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise RPS1600
      Redundant Power System. Producttype:
      Voeding, Kleur van het product: Zwart.
      Totaal vermogen: 3200 W, AC invoer
      voltage: 100 - 240, AC invoer
      frequentie: 50 - 60. Breedte: 440 mm,
      Diepte: 397...
    2249,39 incl. btw
    1859,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: RPS 800 - Roestvrijstaal
      Hewlett Packard Enterprise RPS 800.
      Product type: Power supply, Colour of
      product: Stainless steel. Total power:
      650 W, AC input voltage: 110 - 220, AC
      input frequency: 50 - 60
    1487,09 incl. btw
    1229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: RPS 800 - Roestvrijstaal
      Hewlett Packard Enterprise RPS 800.
      Producttype: Voeding, Kleur van het
      product: Roestvrijstaal. Totaal
      vermogen: 650 W, AC invoer voltage: 100
      - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60.
      Breedte: 441 mm, Diepte: 182 mm, Hoogte:
      44 mm
    1426,59 incl. btw
    1179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    48,40 incl. btw
    40,- excl. btw
    Voorraad 32

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    3100-48 v2 Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1583.89 EUR new
    HP 3100-48 v2 Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: 3100-48 v2 Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 3100-48 v2 Switch
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/3100-48-v2-switch-art-jg315aabb-num-5017526/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder