• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    60359,-excl. btw 73034,39incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 31 maart 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 31 maart 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP801B switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch

    Productcode: AP801B  |  EAN/UPC: 0887111279101
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 879474

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: Installation Storage Switches Service
    • U bespaart 20%
      Hewlett Packard Enterprise Installation
      Storage Switches Service
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 5 year 4 hour 24x7 2408 FCoE Converged Switch Proactive Care Service
    • 5 jaar aantal jaar
    15839,- excl. btw
    19165,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 6 hour Call to repair 24x7 2408 FCoE Converged Switch Proactive Care .....
    • 3 jaar aantal jaar
    12559,- excl. btw
    15196,39 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 27
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 33
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: CN1000E
      Hewlett Packard Enterprise CN1000E.
      Output interface: SCSI. Breedte: 304,8
      mm, Diepte: 215,9 mm, Hoogte: 114,3 mm.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    1719,- excl. btw
    2079,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 6 hour Call to repair 24x7 2408 FCoE Converged Switch Proactive .....
      Hewlett Packard Enterprise U2C19E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Repareer-tijd: 6 uur
    21879,- excl. btw
    26473,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3yr NBD Proact Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 3yr NBD
      Proact Care Service
    5929,- excl. btw
    7174,09 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 4yNbd2408FCoECnvrg SwtchProactCare Svc
      Hewlett Packard Enterprise
      4yNbd2408FCoECnvrg SwtchProactCare Svc
    8239,- excl. btw
    9969,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 178
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+
      Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb
      Extended LW 25km Fibre Channel SFP+.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Maximaal bereik: 25000
      m....
    4489,- excl. btw
    5431,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
      Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE
      24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged
      Network Switch
    74699,- excl. btw
    90385,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
      Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE
      24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged
      Network Switch
    75439,- excl. btw
    91281,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    1839,- excl. btw
    2225,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6599,- excl. btw
    7984,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    17489,- excl. btw
    21161,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    23909,- excl. btw
    28929,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC
      MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD
      14.4TB Bundle, StorageWorks. Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 14400
      GB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS), Capaciteit...
    12839,- excl. btw
    15535,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000
      Hewlett Packard Enterprise P2000.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      24 TB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS). Type behuizing:
      Rack (2U). Breedte: 635 mm, Diepte:...
    10269,- excl. btw
    12425,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA
      FC Dual Controller LFF Modular.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      48 TB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS). Type behuizing:...
    6619,- excl. btw
    8008,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Network Advisor Professional Plus
      Hewlett Packard Enterprise SAN Network
      Advisor Professional Plus. Softwaretype:
      opwaarderen
    25489,- excl. btw
    30841,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP B-series 2G USB Drive
      Hewlett Packard Enterprise AK864B.
      Softwaretype: opwaarderen
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 31
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach
      Cable
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach
      Cable
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    73034.39 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/2408-fcoe-24-pt-10gbe-8-pt-8gb-fc-base-converged-network-switch-art-ap801b-num-5148572/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder