• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    76199,-excl. btw 92200,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 14 september 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 14 september 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP802B switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Productcode: AP802B  |  EAN/UPC: 0887111279118
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: Installation Storage Switches Service
    • U bespaart 20%
      Hewlett Packard Enterprise Installation
      Storage Switches Service
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 4 hour 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    15009,- excl. btw
    18160,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 84
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 15 m. Aansluiting(en): 2 x LC
    65,- excl. btw
    78,65 incl.btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 1 m. Aansluiting(en): 2 x LC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: CN1000E
      Hewlett Packard Enterprise CN1000E.
      Output interface: SCSI.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    1719,- excl. btw
    2079,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 4 year 4 hour 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E18E.
      Service-uren (days x hours): 7x24
    16669,- excl. btw
    20169,49 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 4 hour 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E19E.
      Service-uren (days x hours): 7x24
    21039,- excl. btw
    25457,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 4 year 6 hour call to repair 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care .....
      Hewlett Packard Enterprise U2F65E.
      Service-uren (days x hours): 7x24
    20079,- excl. btw
    24295,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+ (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    87,- excl. btw
    105,27 incl.btw
    Voorraad 88
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
    • U bespaart 8%
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    1199,- excl. btw
    1450,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 4Gb LW B-series 30km FC SFP
      Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW
      B-series 30km FC SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: FC. Maximaal bereik: 30000 m
    1979,- excl. btw
    2394,59 incl.btw
    Sitecom switch: LN-121 Gigabit Switch 8 Port - Zwart, Wit
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged network switch switch type
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Voorraad 5
    Sitecom switch: LN-120 Gigabit Switch 5 Port - Zwart, Wit
    • 5 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged network switch switch type
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch
      Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE
      24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged
      Network Switch
    60959,- excl. btw
    73760,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    1839,- excl. btw
    2225,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6489,- excl. btw
    7851,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7449,- excl. btw
    9013,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    10639,- excl. btw
    12873,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    19139,- excl. btw
    23158,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise raid controller: SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU
      Hewlett Packard Enterprise SAN Network
      Advisor Professional Plus Software LTU
    25489,- excl. btw
    30841,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC
      MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD
      14.4TB Bundle, StorageWorks. Total
      installed storage capacity: 14400 GB,
      Storage drive interface: Serial Attached
      SCSI (SAS), Storage drive capacity:...
    12839,- excl. btw
    15535,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA
      FC Dual Controller LFF Modular.
      Ondersteunde types opslag-drives: HDD,
      Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit:
      48 TB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS). Type behuizing:...
    7249,- excl. btw
    8771,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA
      FC Dual Controller SFF Modular Smart
      Array System. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 24 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI...
    7349,- excl. btw
    8892,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP B-series 2G USB Drive
      Hewlett Packard Enterprise AK864B.
      Softwaretype: opwaarderen
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    37,- excl. btw
    44,77 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach
      Cable
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach
      Cable
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    92200.79 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise switch was 3 uur en 25 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/2408-fcoe-24-10gbe-8-8gb-fc-power-pack-plus-converged-network-switch-art-ap802b-num-5126424/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder