• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    71839,-excl. btw 86925,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 16 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 16 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP802A switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Productcode: AP802A  |  EAN/UPC: 0884962061732
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3 year Next business day DL80 Gen9 Foundation Care Service
      Hewlett Packard Enterprise 3 year Next
      business day DL80 Gen9 Foundation Care
      Service. Aantal jaar: 3 jaar,
      Compatibele producten: HP DL80 Gen9
    519,- excl. btw
    627,99 incl.btw
    Voorraad 300

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: Installation Storage Switches Service
    • U bespaart 13%
      Hewlett Packard Enterprise Installation
      Storage Switches Service
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 4 hour 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    15179,- excl. btw
    18366,59 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 3 year 6 hour call to repair 24x7 2408 FCoE Power Pack Proactive Care Service
    • 3 jaar aantal jaar
    18439,- excl. btw
    22311,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 22
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Lengte snoer: 0,5 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 15
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: CN1000E
      Hewlett Packard Enterprise CN1000E.
      Output interface: SCSI. Breedte: 304,8
      mm, Diepte: 215,9 mm, Hoogte: 114,3 mm.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad
    1719,- excl. btw
    2079,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: P2000 G3
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3.
      Gewicht: 24,9 kg, Gewicht verpakking:
      30,8 kg. Afmetingen (BxDxH): 484,1 x
      617,7 x 87,8 mm, Afmetingen verpakking
      (BxDxH): 825,5 x 865,1 x 285,7 mm
    3739,- excl. btw
    4524,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise interfaceadapter: MSA2300sa Controller
      Hewlett Packard Enterprise MSA2300sa
      Controller
    3659,- excl. btw
    4427,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 10054
    Hewlett Packard Enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit/s.
      Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37
      x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 37
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 103
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    799,- excl. btw
    966,79 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Long Wave B-series 10km Fibre Channel SFP Transceiver 1 .....
      Hewlett Packard Enterprise AK870A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Maximaal bereik:
      10000 m. Breedte: 73,7 mm, Diepte: 110,9
      mm, Hoogte: 157 mm
    1629,- excl. btw
    1971,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged Network Switch
      Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE
      24-pt 10GbE 8-pt 8Gb FC Base Converged
      Network Switch
    60929,- excl. btw
    73724,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
      Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE
      24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged
      Network Switch
    76159,- excl. btw
    92152,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    1839,- excl. btw
    2225,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6489,- excl. btw
    7851,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit
      HP P2000 G3 FC MSA Dual Controller
      Virtualization SAN Starter Kit
    31069,- excl. btw
    37593,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: HP B-series 2G USB Drive
      Hewlett Packard Enterprise AK864B.
      Softwaretype: opwaarderen
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Network Advisor Professional Plus
      Hewlett Packard Enterprise SAN Network
      Advisor Professional Plus. Softwaretype:
      opwaarderen
    25489,- excl. btw
    30841,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise switchcompnent: P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3
      10GbE iSCSI MSA Array System Controller.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad,
      Bekabelingstechnologie: 10GbE iSCSI.
      Veiligheid: RoHS2. Afmetingen (BxDxH):
      304,8 x 482,6 x 190,5 mm, Gewicht:...
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 43
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach
      Cable
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable
      Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+
      to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach
      Cable
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    86925.19 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 2408 FCoE 24-10GbE 8-8Gb FC Power Pack+ Converged Network Switch
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/2408-fcoe-24-10gbe-8-8gb-fc-power-pack-plus-converged-network-switch-art-ap802a-num-5126422/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder