• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    16019,-excl. btw 19382,99incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 31 maart 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 31 maart 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP862B#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Productcode: AP862B#ABB
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 3Y NBD FCS
      Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD FCS.
      Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day
      (NBD)
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5 year Foundation Care Next business day
      Hewlett Packard Enterprise 5 year
      Foundation Care Next business day.
      Aantal jaar: 5 jaar, Next Business Day
      (NBD)
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Voorraad 400
    Hewlett Packard Enterprise installatieservice: HP Networks Stackable Legacy Switch Installation Service
      Hewlett Packard Enterprise U4826E
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw
    Voorraad 188
    Hewlett Packard Enterprise vergoeding: HP 3 year Next business day Exchange 2900-48G Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U7FW2E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Next Business Day
      (NBD)
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Voorraad 10064
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HP 5 year Next business day Exchange 2900-48G Proactive Care Service
    • 5 jaar aantal jaar
    1289,- excl. btw
    1559,69 incl.btw
    Voorraad 500

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 879474

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y 24x7 1606 Base Switch FC
    • 3 jaar aantal jaar
    5391,- excl. btw
    6523,11 incl.btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y 24x7 1606 EXT SAN Swch FC
    • 3 jaar aantal jaar
    4549,- excl. btw
    5504,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 1606 Base Ext Switch 6 Ports Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E57E.
      Aantal jaar: 3 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    6589,- excl. btw
    7972,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y Nbd 1606 EXT SAN Swch FC
    • 3 jaar aantal jaar
    2099,- excl. btw
    2539,79 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m. Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 27
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 24x7 1606 Base Ext Switch 6 Ports Foundation Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U4YN5E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24
    8249,- excl. btw
    9981,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 5 year 4 hour 24x7 1606 Base Ext Switch 6 Ports Proactive Care Service
      Hewlett Packard Enterprise U2E59E.
      Aantal jaar: 5 jaar, Service-uren (days
      x hours): 7x24, Responstijd: 4 uur
    11219,- excl. btw
    13574,99 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 178
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: B-Series Switch Rack-Mount Kit
      Hewlett Packard Enterprise B-Series
      Switch Rack-Mount Kit
    579,- excl. btw
    700,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 25
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+
      Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb
      Extended LW 25km Fibre Channel SFP+.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Maximaal bereik: 25000
      m....
    4489,- excl. btw
    5431,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Integrated Routing
      LTU
    11499,- excl. btw
    13913,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    8909,- excl. btw
    10779,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6269,- excl. btw
    7585,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6599,- excl. btw
    7984,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Mid/High End SAN Switch ISL Trunking E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Mid/High End SAN Switch ISL Trunking
      E-LTU
    6279,- excl. btw
    7597,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Mid/High End Extended Fabric E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Mid/High End Extended Fabric E-LTU
    4939,- excl. btw
    5976,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    17489,- excl. btw
    21161,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    23909,- excl. btw
    28929,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC
      MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD
      14.4TB Bundle, StorageWorks. Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 14400
      GB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS), Capaciteit...
    12839,- excl. btw
    15535,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: MSA 2040 SAS Dual Controller LFF
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS
      Dual Controller LFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack
      (2U)....
    2824,- excl. btw
    3417,04 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise SAN: MSA 2040 SAS Dual Controller SFF
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 24 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    11169,- excl. btw
    13514,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    19959,- excl. btw
    24150,39 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Network Advisor Professional Plus
      Hewlett Packard Enterprise SAN Network
      Advisor Professional Plus. Softwaretype:
      opwaarderen
    25489,- excl. btw
    30841,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    5369,- excl. btw
    6496,49 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 31
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    19382.99 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/1606-fcip-4-pt-enabled-8gb-fc-2-pt-enabled-1gbe-base-switch-art-ap862babb-num-5022364/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder