• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    11139,-excl. btw 13478,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 7 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 7 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP862B#ABB switch

    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Productcode: AP862B#ABB  |  EAN/UPC: 0887111279125
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Hewlett Packard Enterprise 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882037

    Welcome to the New Hewlett Packard

    Toegevoegd: 2015-11-01 18:51:03
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 278337

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y 24x7 1606 Base Switch FC
    • Aantal jaar 3 jaar
    6479,- excl. btw
    7839,59 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 3y 24x7 1606 EXT SAN Swch FC
    • Aantal jaar 3 jaar
    4409,- excl. btw
    5334,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 3 year 4 hour 24x7 1606 Base Ext Switch 6 Ports Proactive Care Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    6149,- excl. btw
    7440,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 4y 24x7 1606 EXT SAN Swch FC
    • Aantal jaar 4 jaar
    6089,- excl. btw
    7367,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Soorten RAID: 1, 5, 6,
      Maximale opslagcapaciteit: 400 TB. Kleur
      van het product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele besturingssystemen: 3PAR OS
      version 3.1.3...
    18119,- excl. btw
    21923,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS, Soorten
      RAID: 1, 5, 6, Maximale
      opslagcapaciteit: 550 TB. Kleur van het
      product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele...
    32599,- excl. btw
    39444,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Lengte snoer:
      1 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Lengte snoer:
      2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 26
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m. Lengte
      snoer: 15 m, Soort kabel: OFC,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 62,5 µm
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: HP 4 year 6 hour Call to Repair 24x7 CDMR 1606 Base External Switch 6-P .....
    • Aantal jaar 4 jaar
    17419,- excl. btw
    21076,99 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise co-lokatiedienst: 5yNbdCDMR1606Base Ext Sw 6-P ProCareSv
      Hewlett Packard Enterprise
      5yNbdCDMR1606Base Ext Sw 6-P ProCareSv
    14309,- excl. btw
    17313,89 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise IT cursus: Care Pack Service for Storage Training
      Hewlett Packard Enterprise Care Pack
      Service for Storage Training
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 178
    Hewlett Packard Enterprise montagekit: B-Series Switch Rack-Mount Kit
      Hewlett Packard Enterprise B-Series
      Switch Rack-Mount Kit
    589,- excl. btw
    712,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: HP 4Gb Short Wave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise AJ715A.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Breedte: 73,7
      mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short
      Wave B-Series SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 52
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: SFP+, 8 Gb
      Hewlett Packard Enterprise AJ717A.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+. Golflengte:
      1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m.
      Gewicht: 20 g
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Advanced Ext LTU
    8819,- excl. btw
    10670,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU
      Hewlett Packard Enterprise 1606
      Extension SAN Switch Integrated Routing
      LTU
    11389,- excl. btw
    13780,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise switch: 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606
      Extension SAN Switch FICON CUP LTU
    6209,- excl. btw
    7512,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: ISL Trunking SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking
      SAN Switch 2/32
    6809,- excl. btw
    8238,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software: Fabric Watch SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch
      SAN Switch 2/32
    7539,- excl. btw
    9122,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Mid/High End SAN Switch ISL Trunking E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Mid/High End SAN Switch ISL Trunking
      E-LTU
    6309,- excl. btw
    7633,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: B-series Mid/High End Extended Fabric E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise B-series
      Mid/High End Extended Fabric E-LTU
    4959,- excl. btw
    6000,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: MSA 2040 SAN Dual Controller SFF
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 24 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    6619,- excl. btw
    8008,99 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: MSA 1040 - Zwart, Grijs
    • U bespaart 12%
      Hewlett Packard Enterprise MSA 1040.
      Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit:
      1200 GB, Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 28,8 TB.
      Hostinterface: Fibre Channel. Type
      behuizing: Rack...
    4579,- excl. btw
    5540,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle
      Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC
      MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD
      14.4TB Bundle, StorageWorks. Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 14400
      GB, Opslag schijf-interface: Serial
      Attached SCSI (SAS), Capaciteit...
    12839,- excl. btw
    15535,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: Extended Fabric SAN Switch 2/32
      Hewlett Packard Enterprise Extended
      Fabric SAN Switch 2/32
    6139,- excl. btw
    7428,19 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: T5522A
      Hewlett Packard Enterprise T5522A.
      Softwaretype: opwaarderen
    19959,- excl. btw
    24150,39 incl.btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise software licentie: SAN Network Advisor Professional Plus
      Hewlett Packard Enterprise SAN Network
      Advisor Professional Plus. Softwaretype:
      opwaarderen
    25489,- excl. btw
    30841,69 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • Lengte snoer 2 m
    40,- excl. btw
    48,40 incl.btw
    Voorraad 34
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    13478.19 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch Hewlett Packard Enterprise switch: 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/hewlett-packard-enterprise/1606-fcip-4-pt-enabled-8gb-fc-2-pt-enabled-1gbe-base-switch-art-ap862babb-num-5022364/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder