• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    3989,-excl. btw 4826,69incl. btw
    Op voorraad (21)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco WS-C3850-12S-S switch

    Cisco switch: Catalyst Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set - Grijs

    Productcode: WS-C3850-12S-S  |  EAN/UPC: 0882658660436
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco switch: Catalyst Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set - Grijs kenmerken

    Cisco WS-C3850-12S-S, Catalyst. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 68 Gbit/s, Throughput: 50,5 Mpps. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SNMP,SSH

    Cisco Catalyst WS-C3850-12S-S, Managed, L3, 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 32000 entries, 68 Gbit/s

    Specificaties

    Cisco switch: Catalyst Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Switch-laag L3
    Web-gebaseerd management Ja
    Multicast-ondersteuning Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SNMP,SSH
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 68 Gbit/s
    MAC-adrestabel 32000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Throughput 50.5 Mpps
    Design
    Kleur van het product Grijs
    LED-indicatoren Ja
    Vormfactor 1U
    Rack-montage Ja
    Veiligheid UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1
    Certificering 47CFR, AS/NZS CISPR22, CISPR22, EN55022, ICES003, VCCI, EN61000-3-2, EN61000-3-3, KN22, KCC, CNS13438, EN55024, CISPR24, KN24
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
    Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
    Warmtedissipatie 1207 BTU/h
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Stroom 4 - 2 A
    Vermogensverbruik (max) 350 W
    Aantal voedingen 1
    AC invoer voltage 115-230 V
    Energy Star-certificaat Ja
    AC invoer frequentie 50/60 Hz
    Power over Ethernet (PoE) Nee
    Gewicht en omvang
    Diepte 449.5 mm
    Gewicht 7020 g
    Breedte 444.5 mm
    Hoogte 44.5 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    10G support Nee
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Aantal moduleslots SPF 12
    Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T,100BASE-T...
    Prestatie
    Mean time between failures (MTBF) 315840 uur
    Stapelbaar Ja

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 22,- 26,62
    Kies uw netwerk kabel
    Kies uw netwerk kabel Meebestellen excl. btw incl. btw
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 1m 7,- 8,47
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 3m 8,- 9,68
    Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 2m 8,- 9,68
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 2m 9,- 10,89
    Advanced Cable Technology UTP CAT6 0.25m 10,- 12,10
    Advanced Cable Technology UTP CAT6A 0.5m 11,- 13,31
    Kies uw APC UPS
    Kies uw APC UPS Meebestellen excl. btw incl. btw
    APC UPS: Smart-UPS - 500W/750VA 399,- 482,79
    APC UPS: Smart-UPS X 2200VA 1079,- 1305,59
    APC UPS: Smart-UPS X3000VA 1659,- 2007,39
    Kies uw Acces Point
    Kies uw Acces Point Meebestellen excl. btw incl. btw
    Cisco Aironet 3602i Acces Point met CleanAir technology 1109,- 1341,89
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 25,- 30,25
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 25,- 30,25
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 26,- 31,46
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 28,- 33,88
    Andere klanten kochten ook:
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    279,- excl. btw 337,59 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set
    Cisco
    Cisco
    4826.69 EUR new
    Cisco switch: Catalyst Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set - Grijs Cisco switch: Catalyst Stackable 12 SFP Ethernet ports, with 350WAC power supply, 1 RU, IP Base feature set - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/cisco/catalyst-3850-art-ws-c3850-12s-s-num-3505033/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder