• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: netwerk-switches
    • 4 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Managed switch type
    3019,-excl. btw 3652,99incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 20 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 20 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis AT-X610-24SPS/X-60 switch

    Allied Telesis switch: AT-x610-24SPs/X - Grijs

    Productcode: AT-X610-24SPS/X-60  |  EAN/UPC: 0767035195186
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis switch: AT-x610-24SPs/X - Grijs kenmerken

    24 x 100/1000X SFP ports 4 x 10/100/1000T combo ports 2 x SFP+ ports

    Allied Telesis AT-x610-24SPs/X, Managed, L3+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 8, Multi-mode, SFP, SFP+

    Allied Telesis AT-x610-24SPs/X. Switch type: Managed, Switch-laag: L3+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 8. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 136 Gbit/s, Throughput: 101,2 Mpps. Fiber type: Multi-mode, Vezel-optische connector: SFP, SFP+

    Specificaties

    Allied Telesis switch: AT-x610-24SPs/X - Grijs specificaties
    Beheerfuncties
    Switch-laag L3+
    MIB-ondersteuning Ja
    Multicast-ondersteuning Ja
    Quality of Service (QoS) Ja
    Web-gebaseerd management Ja
    System event log Ja
    Switch type Managed
    Beveiliging
    MAC adres filtering Ja
    Access Control List (ACL) Ja
    SSH/SSL support Ja
    Data-uitwisseling
    Switchingcapaciteit 136 Gbit/s
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 32000 entries
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Throughput 101.2 Mpps
    Design
    Elektromagnetische compatibiliteit EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A
    Kleur van het product Grijs
    Rack-montage Ja
    LED-indicatoren Ja
    Veiligheid : UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1
    Kastontwerp Draagbaar
    Eisen aan de omgeving
    Warmtedissipatie 375 BTU/h
    Energie
    Typisch stroomverbruik 96 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 6600 g
    Hoogte 44 mm
    Diepte 420 mm
    Breedte 440 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
    Verbindingsaggregatie Ja
    Port mirroring Ja
    Datastroombeheer Ja
    DHCP client Ja
    Spanning tree protocol Ja
    IGMP snooping Ja
    VLAN=ondersteuning Ja
    Optische vezel
    Fiber type Multi-mode
    Vezel-optische connector SFP, SFP+
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    Aantal Combo SFP-poorten 4
    Aantal moduleslots SPF+ 2
    Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
    Prestatie
    Geluidsniveau 51.2 dB
    Verpakking
    Snelstartgids Ja
    Gebruiksaanwijzing Ja

    Aanraders bij dit product

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Sitecom switch: LN-120 Gigabit Switch 5 Port  - Zwart, Wit
    • 5 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 6
    Sitecom switch: LN-121 Gigabit Switch 8 Port - Zwart, Wit
    • 8 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 58
    Sitecom switch: LN-118 Fast Ethernet Switch 5 Port  - Zwart, Wit
    • 5 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Unmanaged switch type
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 28
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    9,- excl. btw
    10,89 incl.btw
    Voorraad 1472
    C2G netwerkkabel: 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs
    • 5 m lengte snoer
    • Grijs kleur van het product
    15,- excl. btw
    18,15 incl.btw
    Voorraad 686
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable - Zwart
    • 10 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 52

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-x610-24SPs/X
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    3652.99 EUR new
    24 x 100/1000X SFP ports 4 x 10/100/1000T combo ports 2 x SFP+ ports
    Allied Telesis switch: AT-x610-24SPs/X - Grijs Allied Telesis switch: AT-x610-24SPs/X - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/netwerk-switches/allied-telesis/at-x610-24sps-x-art-at-x610-24sps-x-60-num-1116572/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder