• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    68,-excl. btw 82,28incl. btw
    Op voorraad (11)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    StarTech.com ARMCBCL montagehaak

    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal

    Productcode: ARMCBCL   |  EAN/UPC: 0065030865074
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal kenmerken

    StarTech.com Monitor arm Cubicle beugel met hoogte instelling Ondersteunt monitoren tot 76.2 cm (30") 9 kg

    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel, Computermonitor, 9 kg, 76,2 cm (30"), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Zwart, Roestvrijstaal

    Met deze monitor beugel voor cubicles kunt u bureauruimte vrijmaken door beeldschermen aan de wanden tussen kantoor cubicles te hangen. Elke beugel is geschikt voor een beeldscherm tot 30" en 9 kg, en kan zowel worden gekanteld als in de hoogte worden versteld, zodat uw medewerkers hun monitor op de meest handige plek kunnen ophangen.

    Zorg voor extra bureauruimte en houdt uw cubicles netjes
    Als beeldschermen geen waardevolle werkruimte in beslag nemen, kunnen uw werknemers comfortabeler werken. Deze beugels kunnen zorgen voor extra elleboogruimte in kleine werkomgevingen zoals callcenters, en maken zo ruimte vrij voor extra hardware of fysieke taken zoals het opmaken of lezen van papieren documenten. Zo kunnen de werkstations van medewerkers netjes worden gehouden door het aantal apparaten op hun bureaus te verminderen.

    De cubicle beugels zijn ook een eenvoudige manier om de kabelwarboel te verminderen. Ze hebben een geïntegreerde kabelmanager zodat de kabels netjes en onzichtbaar kunnen worden opgeborgen.

    Werk comfortabeler
    De monitor arm voor cubicles is eenvoudig in hoogte verstelbaar en kantelbaar, zodat schermen precies in de gewenste stand kunnen worden gezet. Daardoor kunt u ergonomische werkomgevingen creëren die voldoen aan de individuele behoeften van elke medewerker. Zij kunnen de hoogte van hun schermen instellen zonder hun werk te verstoren: trek de hoogteverstel-pen eruit en schuif het beeldscherm naar de gewenste hoogte. De monitor arm biedt een hoogteverstelling van 40 cm. Na het kiezen van de gewenste hoogte kunnen medewerkers hun beeldschermen in de gewenste kijkhoek kantelen.

    Om langere pagina's of codeblokken op het scherm te bekijken zonder te moeten scrollen, ondersteunt de LCD-arm voor cubicles ook de eenvoudige weergaverotatie van liggend naar portret stand.

    Hang een beeldscherm aan bijna elke cubicle wand
    De monitor beugel werkt met bijna elke maat cubicle. De beugel is geschikt voor diverse wanddiktes variërend van 38 tot 139 mm en wordt aanbevolen voor wandhoogtes van 48,2 tot 76,2 cm boven bureauhoogte, waarbij de maximum hoogte enigzins kan varieren afhankelijk van de lichaamslengte van de gebruiker.

    De beugel heeft ook een onopvallend, low-profile design zodat eventuele planken die aan een cubicle wand hangen niet worden geblokkeerd of collega's worden verstoord die in een aangrenzende cubicle werken. Bovendien is deze monitor arm zo ontworpen dat de bovenkant van de cubicle wand wordt beschermd tegen krassen en markeringen.

    Geniet van een probleemloze installatie
    De monitor arm kan snel en eenvoudig worden geïnstalleerd. Kies gewoon de breedte, bevestig het beeldscherm, hang het over de cubicle wand, stel de hoogte in en berg de kabels op.

    U hoeft niet meerdere onderdelen in elkaar te zetten of iets aan uw bureau vast te klemmen. De monitor arm voor cubicle wanden hoeft nauwelijks in elkaar te worden gezet en kan in een mum van tijd worden geïnstalleerd en gebruikt.

    De ARMCBCL monitor arm voor cubicles wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

    Specificaties

    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal specificaties
    Design
    RoHS compliance
    Kleur van het product Zwart, Roestvrijstaal
    Materiaal behuizing Aluminium, Kunststof, Staal
    Ergonomie
    In hoogte verstelbaar
    Gewicht en omvang
    Diepte 93 mm
    Gewicht 760 g
    Breedte 463 mm
    Hoogte 460.5 mm
    Inhoud van de verpakking
    Gebruikershandleiding
    Montage gereedschap
    Montage
    Montage interface compatibiliteit (min) 75 x 75 mm
    Montage interface compatibiliteit (max) 100 x 100 mm
    Maximale gewichtscapaciteit 9 kg
    Maximumafmetingen schermcompatibiliteit 30 "
    Aantal displays ondersteund 1
    Geschikt voor Computermonitor
    Verpakking
    Hoogte verpakking 140 mm
    Breedte verpakking 200 mm
    Diepte verpakking 500 mm
    Gewicht verpakking 1130 g
    MPN & EAN
    MPN ARMCBCL
    EAN 0065030865074, 0740617252521
    Garantie
    • 2 Years
    Garantie
    • 2 Years

    Specificaties

    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal specificaties
    Design
    RoHS compliance Ja
    Kleur van het product Zwart, Roestvrijstaal
    Materiaal behuizing Aluminium, Kunststof, Staal
    Ergonomie
    In hoogte verstelbaar Ja
    Gewicht en omvang
    Diepte 93 mm
    Gewicht 760 g
    Breedte 463 mm
    Hoogte 460.5 mm
    Inhoud van de verpakking
    Gebruikershandleiding Ja
    Montage gereedschap Ja
    Montage
    Montage interface compatibiliteit (min) 75 x 75 mm
    Montage interface compatibiliteit (max) 100 x 100 mm
    Maximale gewichtscapaciteit 9 kg
    Maximumafmetingen schermcompatibiliteit 30 "
    Aantal displays ondersteund 1
    Geschikt voor Computermonitor
    Verpakking
    Hoogte verpakking 140 mm
    Breedte verpakking 200 mm
    Diepte verpakking 500 mm
    Gewicht verpakking 1130 g
    MPN & EAN
    MPN ARMCBCL
    EAN 0065030865074, 0740617252521

    Aanbevolen opties

    StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
      StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 1 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector, Full...
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad: 19
    StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
      StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 10 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector,...
    21,- excl. btw
    25,41 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 28 november 2019
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
      StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector, Full...
    15,- excl. btw
    18,15 incl. btw
    Voorraad: 9
    StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
      StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 3 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector, Full...
    16,- excl. btw
    19,36 incl. btw
    Voorraad: 10
    StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Fiber optic kabel
      StarTech.com 5m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-LC. Lengte
      snoer: 5 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Male connector / Male
      connector, Full...
    19,- excl. btw
    22,99 incl. btw
    Voorraad: 4
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Media converter - Zwart
      StarTech.com Gigabit ethernet
      glasvezelmediaconverter met open
      SFP-sleuf. Maximale overdrachtssnelheid
      van gegevens: 1250 Mbit/s, Converter
      input interface: 1000Base-T, Converter
      output interface:
      1000Base-LX,1000Base-SX....
    157,- excl. btw
    189,97 incl. btw
    Voorraad: 15
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf Media converter - .....
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel
      mediaconverterkaartmodule met open
      SFP-sleuf. Maximale overdrachtssnelheid
      van gegevens: 1250 Mbit/s, Converter
      input interface: 1000Base-T, Converter
      output interface:...
    125,- excl. btw
    151,25 incl. btw
    Voorraad: 5

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 665684

    Single-Monitor Mount – Cubicle Hanger

    Toegevoegd: 2016-11-25 16:41:12
    Van: StarTech.com
    Bekeken: 3046

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel
    StarTech.com
    StarTech.com
    82.28 EUR new
    StarTech.com Monitor arm Cubicle beugel met hoogte instelling Ondersteunt monitoren tot 76.2 cm (30") 9 kg
    StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal StarTech.com Cubicle monitor arm in hoogte verstelbare beugel Montagehaak - Zwart, Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/muurmontagehaken/startech-com/cubicle-monitor-arm-in-hoogte-verstelbare-beugel-art-armcbcl-num-6512433/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder