• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Modulaire Apparaataccessoires

     
    Weergave
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU50= - Zilver
    (XFP-RF-ITU50=)
      Cisco XFP-RF-ITU50=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 4.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007236 - Blauw
    (4007236)
      Cisco 4007236. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 31 - Zilver
    (XFP-RF-ITU31=)
      Cisco XFP-RF-ITU31=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 1.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 28.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 15dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU37= - Zilver
    (XFP-RF-ITU37=)
      Cisco XFP-RF-ITU37=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 38 - Zilver
    (XFP-RF-ITU38=)
      Cisco XFP-RF-ITU38=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 45 - Zilver
    (XFP-RF-ITU45=)
      Cisco XFP-RF-ITU45=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 49 - Zilver
    (XFP-RF-ITU49=)
      Cisco XFP-RF-ITU49=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU53= - Zilver
    (XFP-RF-ITU53=)
      Cisco XFP-RF-ITU53=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007230 - Blauw
    (4007230)
      Cisco 4007230. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 7.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 2dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 589740 - Geel
    (589740)
      Cisco 589740. Colour of product: Yellow
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 23 - Zilver
    (XFP-RF-ITU23=)
      Cisco XFP-RF-ITU23=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU27= - Zilver
    (XFP-RF-ITU27=)
      Cisco XFP-RF-ITU27=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 43 - Zilver
    (XFP-RF-ITU43=)
      Cisco XFP-RF-ITU43=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 46 - Zilver
    (XFP-RF-ITU46=)
      Cisco XFP-RF-ITU46=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU59= - Zilver
    (XFP-RF-ITU59=)
      Cisco XFP-RF-ITU59=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, iWDM ITU 26 - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU26=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU26=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, iWDM ITU 28 - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU28=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU28=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-IWDM-ITU61= - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU61=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU61=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 9dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 10.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007237 - Blauw
    (4007237)
      Cisco 4007237. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 16.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 18dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 19.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 1.6dB - Blauw
    (4007486)
      Cisco 4007486. Kleur van het product: Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007488 - Blauw
    (4007488)
      Cisco 4007488. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 8.1dB - Blauw
    (4007490)
      Cisco 4007490. Kleur van het product: Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007491 - Blauw
    (4007491)
      Cisco 4007491. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 11.4dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 14.6dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 1dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 6dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 7dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 8dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 11dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU30= - Zilver
    (XFP-RF-ITU30=)
      Cisco XFP-RF-ITU30=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 32 - Zilver
    (XFP-RF-ITU32=)
      Cisco XFP-RF-ITU32=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 34 - Zilver
    (XFP-RF-ITU34=)
      Cisco XFP-RF-ITU34=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 40 - Zilver
    (XFP-RF-ITU40=)
      Cisco XFP-RF-ITU40=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 42 - Zilver
    (XFP-RF-ITU42=)
      Cisco XFP-RF-ITU42=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, iWDM ITU 22 - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU22=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU22=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-IWDM-ITU62= - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU62=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU62=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 6dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 21dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Forward Cable Equalizer, 1GHz, 22.5dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007487 - Blauw
    (4007487)
      Cisco 4007487. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 4007489 - Blauw
    (4007489)
      Cisco 4007489. Colour of product: Blue
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 13dB - Blauw
    (4007493)
      Cisco 4007493. Kleur van het product: Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Inverse Equalizer, 1GHz, 16.2dB - Blauw
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 3dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: 589739 - Geel
    (589739)
      Cisco 589739. Colour of product: Yellow
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 9dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 10dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: GainMaker Reverse Equalizer, 65MHz, 12dB - Geel
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 20 - Zilver
    (XFP-RF-ITU20=)
      Cisco XFP-RF-ITU20=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 25 - Zilver
    (XFP-RF-ITU25=)
      Cisco XFP-RF-ITU25=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU29= - Zilver
    (XFP-RF-ITU29=)
      Cisco XFP-RF-ITU29=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU35= - Zilver
    (XFP-RF-ITU35=)
      Cisco XFP-RF-ITU35=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 41 - Zilver
    (XFP-RF-ITU41=)
      Cisco XFP-RF-ITU41=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 47 - Zilver
    (XFP-RF-ITU47=)
      Cisco XFP-RF-ITU47=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU51= - Zilver
    (XFP-RF-ITU51=)
      Cisco XFP-RF-ITU51=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 55 - Zilver
    (XFP-RF-ITU55=)
      Cisco XFP-RF-ITU55=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, DWDM ITU 56 - Zilver
    (XFP-RF-ITU56=)
      Cisco XFP-RF-ITU56=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP-RF-ITU58= - Zilver
    (XFP-RF-ITU58=)
      Cisco XFP-RF-ITU58=. Colour of product: Silver. Weight: 45 g, Depth: 78.7 mm, Width: 18.3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, iWDM ITU 21 - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU21=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU21=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Cisco modulaire apparaataccessoire: XFP QAM, LC/APC, iWDM ITU 33 - Zilver
    (XFP-RF-IWDM-ITU33=)
      Cisco XFP-RF-IWDM-ITU33=. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 45 g, Diepte: 78,7 mm, Breedte: 18,3 mm
    5.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 januari 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder