• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk transceiver modules waar wij enthousiast over zijn

    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    167,- excl. btw
    Voorraad 4979
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5 µm, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    185,- excl. btw
    Voorraad 4689
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-10G-SR=
    bespaar
    357,40
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    449,- excl. btw
    Voorraad 4112
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 39%
    319,- excl. btw
    Voorraad 3206
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Toon alle netwerk transceiver modules

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m - Metallic
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP. Soort kabel:
      Koper, Kleur van het product: Metallic,
      Maximaal bereik: 100 m
    20,- excl. btw
    Voorraad 307
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel
      diameters ondersteund: 50/62.5 µm,
      Golflengte: 850 nm. Typisch...
    185,- excl. btw
    Voorraad 4689
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Aruba 1G SFP LC SX
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik:
      500 m, Compatibele producten: Aruba
      2930F....
    64,- excl. btw
    Voorraad 524
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+
      LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm,
      Maximaal bereik: 300 m. Typisch...
    189,- excl. btw
    Voorraad 103
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Ubiquiti Networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs - Aluminium
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20.
      Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur
      van het product: Aluminium. Aantal
      inbegrepen...
    145,- excl. btw
    Voorraad 70
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X121
      Hewlett Packard Enterprise X121.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte:
      1310 nm....
    165,- excl. btw
    Voorraad 87
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder