• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk transceiver modules waar wij enthousiast over zijn

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM netwerk tranceiver module
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    183,- excl. btw
    Voorraad: 2255
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-T SFP netwerk tranceiver module
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    165,- excl. btw
    Voorraad: 1393
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    262,- excl. btw
    Voorraad: 1284
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-LH-SMD netwerk tranceiver module
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    363,- excl. btw
    Voorraad: 1241
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk transceiver modules

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM netwerk tranceiver module
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm,
      Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    183,- excl. btw
    Voorraad: 2255
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP
      LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik:
      500 m, Compatibele producten: Aruba
      2930F....
    58,- excl. btw
    Voorraad: 416
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-SR= netwerk tranceiver module
      Cisco SFP-10G-SR=.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850
      nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH):
      13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP,
      Aansluiting(en): LC/PC
    371,- excl. btw
    Voorraad: 1060
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-LH-SMD netwerk tranceiver module
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP,
      Vezel-optische connector: LC.
      Compatibele producten: Catalyst Express
      500/520 Cisco ME
      3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst...
    363,- excl. btw
    Voorraad: 1241
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G
      SFP+ LC SR. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm,
      Hoogte: 15,2 mm
    207,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX netwerk tranceiver module
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP
      LC LX. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte:
      55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2
      mm
    121,- excl. btw
    Voorraad: 237
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder