• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco GLC-SX-MMD= Netwerk tranceiver module
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    167,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    286,- excl. btw
    Voorraad: 2159
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    305,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 1326
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk transceiver modules

    Laatste nieuws voor Netwerk transceiver modules
    Meer nieuws

    Best bekeken netwerk transceiver modules

    Toon alle netwerk transceiver modules
    Cisco GLC-SX-MMD= Netwerk tranceiver module
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type:
      Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch
      stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm,
      Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    167,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    • Meer dan
      2.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder