• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters waar wij enthousiast over zijn

    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    1.391,- excl. btw
    Voorraad 339
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    Voorraad 338
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    186,- excl. btw
    Voorraad 146
    Levertijd: 1 werkdag
    Levelone media converter: RJ45 to SFP Gigabit Media Converter - Zwart
    (540678)
      LevelOne GVT-2000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    80,- excl. btw
    Voorraad 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    89,- excl. btw
    Voorraad 150
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Tp-link media converter: Gigabit SFP Media Converter
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter.
      Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m.
      LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE
      802.3z, IEEE...
    33,- excl. btw
    Voorraad 207
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP.
      Verbindingstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik:
      550m. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    Voorraad 338
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear media converter: ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
      Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX
      Fiber SFP. Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 65 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    169,- excl. btw
    Voorraad 53
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
      Cisco SFP-10G-LR=.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte:
      1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W.
      Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4
      x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber
      type: SMF
    1.391,- excl. btw
    Voorraad 339
    Levertijd: 1 werkdag
    D-link media converter: Media Converter
      D-Link Media Converter. Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-T, 1000BASE-SX. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE
      802.3z. Typisch stroomverbruik: 5,5
      W....
    159,- excl. btw
    Voorraad 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder