• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP Media converter
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    110,- excl. btw
    Voorraad: 627
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    TP-LINK MC220L Media converter
    (MC220L V1)
      TP-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 3,95 W
    25,- excl. btw
    Voorraad: 423
    Levertijd: 1 werkdag
    Microconnect USB2.0 to Ethernet Media converter - Wit
    (USBETHW)
      Microconnect USB2.0 to Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit
    27,- excl. btw
    Voorraad: 377
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    LevelOne 1 x SFP/SC, 1 x RJ-45, AC90~264V/DC100~380V, 122 g Media converter - Zwart
    (GVT-2010)
      LevelOne GVT-2010. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 90 - 264 V,...
    139,- excl. btw
    Voorraad: 318
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    • Meer dan
      2.200.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder