• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerk media converters waar wij enthousiast over zijn

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters

    Best verkochte netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP media converter
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    118,- excl. btw
    Voorraad: 1424
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Microconnect USB2.0 to Ethernet media converter - Zwart
    (USBETHB)
      Microconnect USB2.0 to Ethernet. Connectivity technology: Wired. Colour of product: Black
    27,- excl. btw
    Voorraad: 411
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    TP-LINK Gigabit SFP Media Converter media converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
    27,- excl. btw
    Voorraad: 365
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 to SFP Gigabit Media Converter, PoE PD media converter - Zwart
    (54068807)
      LevelOne GVT-2010. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 90 - 264 V,...
    174,- excl. btw
    Voorraad: 364
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle netwerk media converters

    Best bekeken netwerk media converters

    Toon alle netwerk media converters
    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver media converter
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP
      LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    106,- excl. btw
    Voorraad: 117
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK Gigabit SFP Media Converter media converter
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter.
      Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m.
      LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE
      802.3z, IEEE...
    27,- excl. btw
    Voorraad: 365
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-LR= Media converter
      Cisco SFP-10G-LR=.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte:
      1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W.
      Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4
      x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber
      type: SMF
    2.104,- excl. btw
    Voorraad: 194
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP media converter
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP.
      Verbindingstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik:
      550m. Fiber type: MMF
    118,- excl. btw
    Voorraad: 1424
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter
      Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s.
      Verbindingstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik:
      10000m. Typisch stroomverbruik: 1W.
      Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 &
      1040.11,...
    210,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Allied Telesis AT-MC102XL media converter
      Allied Telesis AT-MC102XL.
      Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 100TX/100FX.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV,
      CE. Typisch stroomverbruik: 6 W.
      Gewicht: 294 g
    79,- excl. btw
    Voorraad: 68
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder