• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Kabels voor pc's en randapparatuur waar wij enthousiast over zijn

       
      Weergave
      Toon alle filters
      Prijs
      Merk
      Staat van het product
      Verberg filters

      Best verkochte kabels voor pc's en randapparatuur

      Toon alle kabels voor pc's en randapparatuur
      Central point kabel: USB aansluit kabel (A / B) - lengte 3.0 meter
      (USB3.0M)
        Geschikt voor het aansluiten van een USB 2.0-apparaat op een USB-hub, pc of Mac®. Voorzien van hoogwaardige 20-gauge stroomgeleiders waardoor u de kracht van USB volledig kunt benutten.
      9,95 excl. btw
      Voorraad 29284
      Levertijd: 1 werkdag
      Central point kabel: USB aansluit kabel (A / B) - lengte 1.8 meter
      (USB1.8M)
        Geschikt voor het aansluiten van een USB 2.0-apparaat op een USB-hub, pc of Mac®. Voorzien van hoogwaardige 20-gauge stroomgeleiders waardoor u de kracht van USB volledig kunt benutten.
      7,95 excl. btw
      Voorraad 26825
      Levertijd: 1 werkdag
      Central point kabel: USB aansluit kabel (A / B) - lengte 4.8 meter
      (USB4.8M)
        Geschikt voor het aansluiten van een USB 2.0-apparaat op een USB-hub, pc of Mac®. Voorzien van hoogwaardige 20-gauge stroomgeleiders waardoor u de kracht van USB volledig kunt benutten.
      12,95 excl. btw
      Voorraad 10012
      Levertijd: 1 werkdag
      Valueline ATA kabel: S-ATA 3.0 data cable 0.50 m - Rood
      (VLCP73100R05)
        Valueline VLCP73100R05
      9,- excl. btw
      Voorraad 10744
      Toon alle kabels voor pc's en randapparatuur

      Best bekeken kabels voor pc's en randapparatuur

      Toon alle kabels voor pc's en randapparatuur
      Act : PWR CORD CEE7/7 - C19 RD 3.00M 1 stk
        PWR CORD CEE7/7 - C19 RD 3.00M 1 stk
      22,- excl. btw
      Voorraad 16
      Levertijd: 1-2 werkdagen
      Act : SC/SC 50/125 DUP OM2 0.50M 1 stk
        SC/SC 50/125 DUP OM2 0.50M 1 stk
      21,- excl. btw
      Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 december 2018
      Act : LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 0.50M 1 stk
        LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 0.50M 1 stk
      23,- excl. btw
      Voorraad 9
      Levertijd: 1-2 werkdagen
      Act : HDMI AM - AM ROUND 10.00M 1 stk
        HDMI AM - AM ROUND 10.00M 1 stk
      38,- excl. btw
      Voorraad 204
      Levertijd: 1-2 werkdagen
      Valueline ATA kabel: SATA 3Gb/s bracket 2x SATA 3Gb/s bracket - 2x SATA 3Gb/s female 0.50 m red - Roze
        Valueline VLCP73800R05. Breedte
        verpakking: 110 mm, Diepte verpakking:
        145 mm, Hoogte verpakking: 30 mm
      8,- excl. btw
      Voorraad 831
      ACT : CAT6A U/UTP SNAGLESS GN  3.00M 1 stk
        CAT6A U/UTP SNAGLESS GN 3.00M 1 stk
      14,- excl. btw
      Voorraad 121
      Levertijd: 1-2 werkdagen
      Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
      Contact opnemen
      • Meer dan
        1.900.000 producten
      • Meer dan 3.000
        merkfabrikanten
      • Snelle levertijden
      • Altijd gratis verzending
      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder