• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels waar wij enthousiast over zijn

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Advanced cable technology fiber optic kabel: 3m 50/125µm OM4
    (RL9703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    22,- excl. btw
    Voorraad 1435
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel
    (RL9602)
      ACT RL9602. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    Voorraad 753
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901)
    (RL9901)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 1m (RL9901). Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad 662
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel
    (RL9601)
      ACT RL9601. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    19,- excl. btw
    Voorraad 648
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Toon alle glasvezelkabels

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Delock fiber optic kabel: LC/LC Singlemode OS2 Uniboot 3 m
      DeLOCK 85085. Lengte snoer: 3 m, Type
      glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm,
      Kleur kabel: Geel
    22,- excl. btw
    Voorraad 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Advanced cable technology fiber optic kabel: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel
      ACT RL9602. Lengte snoer: 2 m,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    Voorraad 753
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Startech.com fiber optic kabel: 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte
      snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: SC, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Geel
    21,- excl. btw
    Voorraad 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Startech.com fiber optic kabel: 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
      StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte
      snoer: 2 m, Type glasvezel: OM2,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex,...
    17,- excl. btw
    Voorraad 23
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: Single-Mode, LC - LC, 100 ft
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Lengte
      snoer: 30,48 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    60,- excl. btw
    Voorraad 12
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    35,- excl. btw
    Voorraad 61
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder