• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels waar wij enthousiast over zijn

    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    König fiber optic kabel: KNM25000W20
    (KNM25000W20)
      König KNM25000W20. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Wit
    • U bespaart 35%
    8,- excl. btw
    Voorraad 512
    Levertijd: 1 werkdag
    Profigold fiber optic kabel: Optical audio cable TosLink male - male, 5m, black
    (PROL5605)
      Profigold PROL5605. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    11,- excl. btw
    Voorraad 603
    Profigold fiber optic kabel: 2m TOS
    (PROA5602)
      Profigold 2m TOS. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    28,- excl. btw
    Voorraad 603
    Profigold fiber optic kabel: 1m TOS
    (PROA5601)
      Profigold 1m TOS. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    23,- excl. btw
    Voorraad 527
    Toon alle glasvezelkabels

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Act : SC/SC 62,5/125 DUPLEX 0.50M 1 stk
      SC/SC 62,5/125 DUPLEX 0.50M 1 stk
    18,- excl. btw
    Voorraad 28
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Act : LC/SC 50/125 DUP OM5 2.00M 1 stk
      LC/SC 50/125 DUP OM5 2.00M 1 stk
    26,- excl. btw
    Voorraad 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Ubiquiti networks fiber optic kabel: FC-SM-100
      Ubiquiti Networks FC-SM-100. Lengte
      snoer: 30,48 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    64,- excl. btw
    Voorraad 58
    Levertijd: 1 werkdag
    Act : LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 0.50M 1 stk
      LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 0.50M 1 stk
    19,- excl. btw
    Voorraad 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Act : SC/SC 50/125 DUP OM2 0.50M 1 stk
      SC/SC 50/125 DUP OM2 0.50M 1 stk
    18,- excl. btw
    Voorraad 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Act : ST/SC 62,5/125 DUPLEX 0.50M 1 stk
      ST/SC 62,5/125 DUPLEX 0.50M 1 stk
    18,- excl. btw
    Voorraad 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder