• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m Fiber optic kabel
    (PROL5602)
      Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    26,- excl. btw
    Voorraad: 914
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 2m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9702)
      ACT 2m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    21,- excl. btw
    Voorraad: 861
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel Fiber optic kabel
    (RL9602)
      ACT RL9602. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    20,- excl. btw
    Voorraad: 740
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 2m (RL9902) Fiber optic kabel
    (RL9902)
      ACT LC-LC 9 / 125um OS1 Duplex 2m (RL9902). Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 709
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Toon alle glasvezelkabels

    Laatste nieuws voor Glasvezelkabels
    Meer nieuws

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    25,- excl. btw
    Voorraad: 231
    Levertijd: 1 werkdag
    Microconnect LC/PC-LC/PC 3m 50/125 MM Fiber optic kabel
      Microconnect LC/PC-LC/PC 3m 50/125 MM.
      Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Oranje
    44,- excl. btw
    Voorraad: 208
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    ACT 2m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
      ACT 2m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 2 m,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    21,- excl. btw
    Voorraad: 861
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 3m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
      ACT 3m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 3 m,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full
      duplex, Kleur kabel: Blauw
    22,- excl. btw
    Voorraad: 440
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    EECONN Glasvezel Patchkabel, Singlemode 9/125 (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex 3.0mm, Mantel: LSZH, Kleur: Geel, .....
      EECONN Glasvezel Patchkabel, 9/125
      (OS1), SC/APC - SC/APC, Simplex, 20m.
      Lengte snoer: 20 m, Type glasvezel:
      OS1/OS2, Aansluiting 1: SC/APC,
      Aansluiting 2: SC/APC, Kern diameter: 9
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk,...
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 22 augustus 2020
    Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m Fiber optic kabel
      Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m. Lengte
      snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk,
      Kleur kabel: Aqua-kleur
    15,- excl. btw
    Voorraad: 141
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder