• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezelkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Type glasvezel
    Soort kabel
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m Fiber optic kabel
    (PROL5602)
      Profigold Fiber Optic Digital Audio Interconnect, 2m. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFC, Aansluiting 1: TOSLINK, Aansluiting 2: TOSLINK, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    26,- excl. btw
    Voorraad: 1042
    Levertijd: 1 werkdag
    Microconnect LC/PC-LC/PC 3m 50/125 MM Fiber optic kabel
    (FIB442003)
      Microconnect LC / PC-LC / PC 3m 50 / 125 MM. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Oranje
    44,- excl. btw
    Voorraad: 784
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
    (85550)
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50 / 125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    26,- excl. btw
    Voorraad: 594
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 3m 50/125µm OM4 Fiber optic kabel
    (RL9703)
      ACT 3m 50 / 125µm OM4. Lengte snoer: 3 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk / Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    22,- excl. btw
    Voorraad: 575
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Toon alle glasvezelkabels

    Laatste nieuws voor Glasvezelkabels
    Meer nieuws

    Best bekeken glasvezelkabels

    Toon alle glasvezelkabels
    ACT Fiber optic classic, 1 m, Singlemode, Geel Fiber optic kabel
      ACT RL7801. Lengte snoer: 1 m, Soort
      kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2,
      Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP,
      Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Vrouwelijk, Kleur kabel: Geel
    111,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren Fiber optic kabel
      ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125
      OM1 glasvezel patchkabel duplex met SC
      connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort
      kabel: LSZH, Type glasvezel: OM1,
      Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC,
      Kern diameter: 62,5 µm, Geslacht...
    18,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com 1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC Fiber optic kabel
      StarTech.com 1m Single-Mode Duplex
      Glasvezel Netwerkkabel LC-SC. Lengte
      snoer: 1 m, Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: SC, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Geel
    19,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua Fiber optic kabel
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    26,- excl. btw
    Voorraad: 594
    Levertijd: 1 werkdag
    ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren Fiber optic kabel
      ACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2
      glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8
      connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort
      kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2,
      Aansluiting 1: LC/APC, Aansluiting 2:
      LC/APC, Kern diameter: 9 µm,...
    19,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Lindy 100m OM3 LC Duplex Fiber optic kabel
      Lindy 100m OM3 LC Duplex. Lengte snoer:
      100 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      50 µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Turkoois
    91,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder