• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters waar wij enthousiast over zijn

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Equip SC Fiber Optic Adapter OM4 fiber optic adapter - Beige
    (156146007)
      Equip 156146007. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 25,5 mm, Diepte: 27,8 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    11,- excl. btw
    Voorraad: 246
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, SC Simplex fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125572)
      Equip 125572. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    19,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC Fiber Optic Adapter/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 fiber optic adapter - Beige
    (156140)
      Equip 156140. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    12,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC Fiber Optic Adapter OM4 fiber optic adapter - Beige
    (156152007)
      Equip 156152007. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    12,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle glasvezeladapters

    Best bekeken glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Digitus LC / LC Coupler, Singlemode fiber optic adapter - Blauw
      Digitus DN-96007-1. Aansluiting type:
      LC, Kleur van het product: Blauw, Draad
      modus structuur: Single-mode. Aantal per
      verpakking: 1 stuk(s)
    13,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus LC / LC Coupler, Multimode fiber optic adapter - Blauw
      Digitus DN-96009-1. Aansluiting type:
      LC, Kleur van het product: Blauw, Draad
      modus structuur: Multimode. Aantal per
      verpakking: 1 stuk(s)
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 juli 2019
    Value 19" glasvezel patchbox, leeg 1 HE, uittrekbaar, geschikt voor 24x SC-DX of 24x LC 4-voudig fiber optic .....
      Value 19" glasvezel patchbox, leeg 1 HE,
      uittrekbaar, geschikt voor 24x SC-DX of
      24x LC 4-voudig
    37,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet SC Adapter, Multimode Simplex, Zirconia Sleeve, Beige fiber optic adapter
      Intellinet 760614. Aansluiting type:
      SC/SC, Kleur van het product: Beige,
      Draad modus structuur: Multimode
    11,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    ASSMANN Electronic Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x SC, OM4 fiber optic adapter
      ASSMANN Electronic DN-96321-4. Aantal
      per verpakking: 1 stuk(s)
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 26 juli 2019
    Intellinet LC/APC Adapter, Single Mode 4 Cores, Zirconia Sleeve, Green fiber optic adapter - Groen
      Intellinet 760591. Aansluiting type:
      LC/APC, Kleur van het product: Groen,
      Draad modus structuur: Single-mode
    13,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    • Meer dan
      1.900.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder