• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters waar wij enthousiast over zijn

      Toon alle filters
      Prijs
      Merk
      Staat van het product
      Verberg filters

      Best verkochte glasvezeladapters

      Toon alle glasvezeladapters
      Equip fiber optic adapter: SC Fiber Optic Adapter OM4 - Beige
      (156146007)
        Equip 156146007. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 25,5 mm, Diepte: 27,8 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
      11,- excl. btw
      Voorraad 247
      Equip fiber optic adapter: Fiber Optic Keystone Adapter, SC Simplex - Beige, Zwart
      (125572)
        Equip 125572. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
      19,- excl. btw
      Voorraad 300
      Equip fiber optic adapter: SC Fiber Optic Adapter/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 - Beige
      (156140)
        Equip 156140. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
      12,- excl. btw
      Voorraad 300
      Equip fiber optic adapter: LC Fiber Optic Adapter OM4 - Beige
      (156152007)
        Equip 156152007. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
      12,- excl. btw
      Voorraad 300
      Toon alle glasvezeladapters

      Best bekeken glasvezeladapters

      Toon alle glasvezeladapters
      Advanced cable technology fiber optic adapter: Fiber optic LC duplex adapter multimode OM2 square
        ACT Fiber optic LC duplex adapter
        multimode OM2 square
      15,- excl. btw
      Voorraad 2
      Levertijd: 1 werkdag
      Digitus fiber optic adapter: LC / LC Coupler, Singlemode - Blauw
        Digitus DN-96007-1. Aansluiting type:
        LC, Kleur van het product: Blauw, Draad
        modus structuur: Single-mode. Aantal per
        verpakking: 1 stuk(s)
      13,- excl. btw
      Voorraad 81
      Digitus fiber optic adapter: LC / LC Coupler, Multimode - Blauw
        Digitus DN-96009-1. Aansluiting type:
        LC, Kleur van het product: Blauw, Draad
        modus structuur: Multimode. Aantal per
        verpakking: 1 stuk(s)
      12,- excl. btw
      Voorraad 3
      Levertijd: 1 werkdag
      Assmann electronic fiber optic adapter: Professional Fiber Optic Splice Box, Equipped, 12x SC, OM4
        ASSMANN Electronic DN-96321-4. Aantal
        per verpakking: 1 stuk(s)
      62,- excl. btw
      Voorraad 1
      Levertijd: 3-5 werkdagen
      Digitus fiber optic adapter: LC / LC Coupler, Multimode - Beige
        Digitus DN-96008-1. Aansluiting type:
        LC, Kleur van het product: Beige, Draad
        modus structuur: Multimode. Aantal per
        verpakking: 1 stuk(s)
      11,- excl. btw
      Voorraad 25
      Intellinet fiber optic adapter: LC/APC Adapter, Single Mode Duplex, Zirconia Sleeve, Green - Groen
        Intellinet 760560. Aansluiting type:
        LC/APC, Kleur van het product: Groen,
        Draad modus structuur: Single-mode
      11,- excl. btw
      Voorraad 3
      Levertijd: 1 werkdag
      Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
      Contact opnemen
      • Meer dan
        1.900.000 producten
      • Meer dan 3.000
        merkfabrikanten
      • Snelle levertijden
      • Altijd gratis verzending
      U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

      Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

      Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder