• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Glasvezeladapters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters

    Best verkochte glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, LC Duplex Fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125570)
      Equip 125570. Aansluiting type: LC / LC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 29 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    26,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC OM3 Fiber optic adapter - Beige
    (156151007)
      Equip 156151007. Aansluiting type: LC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip 125572 Fiber optic adapter - Beige, Zwart
    (125572)
      Equip 125572. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Zwart. Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm, Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte verpakking: 175 mm. Aantal per verpakking: 8 stuk(s)
    16,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip SC/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 Fiber optic adapter - Beige
    (156140)
      Equip 156140. Aansluiting type: SC, Kleur van het product: Beige, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking: 100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Toon alle glasvezeladapters

    Best bekeken glasvezeladapters

    Toon alle glasvezeladapters
    Equip SC/Coupler, OM1/OM2, OM1/OM2 Fiber optic adapter - Beige
      Equip 156140. Aansluiting type: SC,
      Kleur van het product: Beige, Draad
      modus structuur: Multimode. Breedte:
      34,7 mm, Diepte: 9,4 mm, Hoogte: 33 mm.
      Breedte verpakking: 175 mm, Diepte
      verpakking: 0,1 mm, Hoogte verpakking:
      100 mm
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip Fiber Optic Keystone Adapter, LC Duplex Fiber optic adapter - Beige, Zwart
      Equip 125570. Aansluiting type: LC/LC,
      Kleur van het product: Beige, Zwart.
      Breedte: 17,8 mm, Diepte: 29 mm, Hoogte:
      16,1 mm. Breedte verpakking: 275 mm,
      Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte
      verpakking: 175 mm. Aantal per...
    26,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Equip LC OM3 Fiber optic adapter - Beige
      Equip 156151007. Aansluiting type: LC,
      Kleur van het product: Beige, Draad
      modus structuur: Multimode. Breedte:
      12,8 mm, Diepte: 29,2 mm, Hoogte: 9,35
      mm. Breedte verpakking: 175 mm, Diepte
      verpakking: 0,1 mm, Hoogte...
    10,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter Fiber optic adapter - Groen
      Lenovo 7ZT7A00521. Aansluiting type: FC,
      Kleur van het product: Groen. Aantal per
      verpakking: 1 stuk(s)
    918,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 12 augustus 2020
    Lenovo 7ZT7A00520 Fiber optic adapter - Groen
      Lenovo 7ZT7A00520. Aansluiting type: FC,
      Kleur van het product: Groen. Aantal per
      verpakking: 1 stuk(s)
    964,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Equip 125572 Fiber optic adapter - Beige, Zwart
      Equip 125572. Aansluiting type: SC,
      Kleur van het product: Beige, Zwart.
      Breedte: 17,8 mm, Diepte: 27,6 mm,
      Hoogte: 16,1 mm. Breedte verpakking: 275
      mm, Diepte verpakking: 35 mm, Hoogte
      verpakking: 175 mm. Aantal per...
    16,- excl. btw
    Voorraad: 300
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    • Meer dan
      2.000.000 producten
    • Meer dan 3.000
      merkfabrikanten
    • Snelle levertijden
    • Altijd gratis verzending
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder