€ 0,-
Winkelwagen

DeLOCK 86357 - Blauw, Wit

Productcode: 86357  |  EAN/UPC: 4043619863570

11,- excl. btw
13,31 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: Keystonemodules

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

DeLOCK 86357 - Blauw, Wit kenmerken

Keystone module LC Duplex female > female Singlemode

DeLOCK 86357, Blauw, Wit, LC Duplex, LC Duplex, 21,8 mm, 34,5 mm, 17,9 mm

This module by Delock can be used to extend an optical fiber. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box.