• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Kabels Voor Pc's En Randapparatuur

     
    Weergave
    Cisco : VGA to VGA Cable 8m
    (CAB-VGA-8M=)
      VGA to VGA Cable 8m
    98,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco : Cable Guard f 3560-CX+2960-CX Compact Sw
    (CMPCT-CBLE-GRD=)
      Cable Guard f 3560-CX+2960-CX Compact Sw
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 januari 2019
    Cisco : HVDC power cable China CCC Compliant thin 2 meters
    (CAB-HVDC-3T-2M=)
      HVDC power cable China CCC Compliant thin 2 meters
    125,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Custom 4xcamera cable HDMI Cont
    (CAB-HDMI-PHD4XS2=)
      Custom 4xcamera cable HDMI Cont
    68,- excl. btw
    Voorraad 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco : Custom 12xcamera cable HDMI Cont
    (CAB-HDMI-PHD12XS=)
      Custom 12xcamera cable HDMI Cont
    73,- excl. btw
    Voorraad 11
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco : M12 to RJ-45 Ethernet cable
    (CAB-ETHRJ45-M12-10)
      M12 to RJ-45 Ethernet cable
    429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 2 januari 2019
    Cisco : Shielded Ethernet cable not plenum rated
    (CAB-ETHRSHLD-10M=)
      Shielded Ethernet cable not plenum rated
    83,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco : Multi head Cable (1080p)
    (CAB-HDMI-MULT-9M=)
      Cisco Multi head Cable (1080p)
    539,- excl. btw
    Voorraad 18
    Cisco : Ethernet cable for MX300 Spare
    (CAB-NET-EN5M=)
      Ethernet cable for MX300 Spare
    42,- excl. btw
    Voorraad 32
    Cisco : AC Power Cord (South Africa) C13 BS 546 1.8m
    (CAB-ACSAF=)
      AC Power Cord (South Africa) C13 BS 546 1.8m
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Type 2 Stacking Blank Spare
    (STACK-T2-BLANK=)
      Type 2 Stacking Blank Spare
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Shielded cable for Ceiling Mic (10m) not plenum rated
    (CAB-ETHRSHLD-10M)
      Shielded cable for Ceiling Mic (10m) not plenum rated
    95,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Cable/XPS Cable 58cm Spare
    (CAB-XPS-58CM=)
      Cable / XPS Cable 58cm Spare
    105,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 2 januari 2019
    Cisco : 25GBASE Active Optical SFP28 Cable 10M
    (SFP-25G-AOC10M=)
      25GBASE Active Optical SFP28 Cable 10M
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Open Box
    Cisco : 2 ft LMR-240 Cable Assembly w/ N conn (Open Box)
    (AIR-CAB002L240-N=)
      2 ft LMR-240 Cable Assembly w / N conn
    14,- excl. btw
    Voorraad 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco : CAB 1.5m GREY HDMI 2.0 Second Monitor HDMI cable
    (CAB-2HDMI-1.5M-GR)
      CAB 1.5m GREY HDMI 2.0 Second Monitor HDMI cable
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Category 5 Telco (RJ 21X) cable Male 180 to Male 120 5 ft
    (CAB-5-M180M120-5A=)
      Category 5 Telco (RJ 21X) cable Male 180 to Male 120 5 ft
    135,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : 10 ft (3m) Low Loss LMR 240 Cable with QMA and N Connectors
    (CAB-L240-10-Q-N=)
      10 ft (3m) Low Loss LMR 240 Cable with QMA and N Connectors
    285,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : MV Cplr 2X2 Dual SC APC SC UPC
    (4036443.000.000.AB)
      MV Cplr 2X2 Dual SC APC SC UPC
    1029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Console Cable 7ft with USBA and USBB
    (CAB-USBA-USBB=)
      Console Cable 7ft with USBA and USBB
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Japan Cabinet Jumper Power Cord 250 VAC 12A C14 C15 Spare
    (CAB-C15-CBN-JP=)
      Japan Cabinet Jumper Power Cord 250 VAC 12A C14 C15 Spare
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : AC Power Cord (UK) C15 BS1363 2.5m
    (CAB-C15-ACU=)
      AC Power Cord (UK) C15 BS1363 2.5m
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : RA N (m) to RP TNC (jack) LMR 240 DB 10 ft
    (CAB-L240-10-N-R=)
      RA N (m) to RP TNC (jack) LMR 240 DB 10 ft
    285,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : High Density 4 port EIA 232 to Male RJ45 DTE
    (CAB-QUAD-ASYNC-M=)
      High Density 4 port EIA 232 to Male RJ45 DTE
    339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : SFP+ 10GE SR Optical 850nm
    (CDE2-SFP-1WSR=)
      SFP+ 10GE SR Optical 850nm
    1929,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Console Cab 3ft w/M12M and DB9F
    (CAB-CONSOLE-M12=)
      Console Cab 3ft w / M12M and DB9F
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 januari 2019
    Cisco : AC Power cord Argentina
    (CAB-AC2ARG=)
      AC Power cord Argentina
    139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Cable for 24 Port CH T1 E1 J1 ATM and Circuit Emulation SPA
    (CABLE-24T1E1J1=)
      Cable for 24 Port CH T1 E1 J1 ATM and Circuit Emulation SPA
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco : Cable/XPS Cable 150cm Spare
    (CAB-XPS-150CM=)
      Cable / XPS Cable 150cm Spare
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 2 januari 2019
    Cisco : Cable for 16 Port T1 E1 Interface Module 12 Feet Spare
    (CABLE-16T1E1=)
      Cable for 16 Port T1 E1 Interface Module 12 Feet Spare
    149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder