€ 0
Winkelwagen

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m Kabel adapter - Beige, Zwart, Oranje, Rood

Productcode: O0320.2  |  EAN/UPC: 4049759022570

15,- excl. btw
18,15 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
woensdag 7 oktober 2020

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

  • Aansluiting 1 lc
  • Aansluiting 2 sc

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

woensdag 7 oktober 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m Kabel adapter - Beige, Zwart, Oranje, Rood kenmerken

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Lengte snoer: 2 m. Kleur van het product: Beige, Zwart, Oranje, Rood

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, 2 m, Beige, Zwart, Oranje, Rood