€0.00
Winkelwagen

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m Fiber optic kabel - Beige,Zwart,Oranje,Rood

Productcode: O0320.2  |  EAN/UPC: 4049759022570

16,- excl. btw
19,36 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: glasvezelkabels

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m Fiber optic kabel - Beige,Zwart,Oranje,Rood kenmerken

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC

EFB Elektronik LC/SC 50/125µ 2m, 2 m, LC, SC