• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Categorie: kabel-connectoren
    18,-excl. btw 21,78incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 1 juni 2018
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 1 juni 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Microconnect FIBFC kabel connector

    Microconnect kabel connector: FC Multimode Simplex - Zwart

    Productcode: FIBFC  |  EAN/UPC: 5711045030109
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Microconnect kabel connector: FC Multimode Simplex - Zwart kenmerken

    Microconnect FC Multimode Simplex. Kleur van het product: Zwart

    Microconnect FC Multimode Simplex, Zwart

    Garantie
    • 25 Jaar

    Specificaties

    Microconnect kabel connector: FC Multimode Simplex - Zwart specificaties
    Inhoud van de verpakking
    Aantal per verpakking 1
    Kleur
    Kleur van het product Zwart
    Technische details
    Aansluiting(en) FC
    Draad diameter 3 mm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Microconnect fiber optic kabel: 5m, ST/UPC - ST/UPC
      Microconnect 5m, ST/UPC - ST/UPC. Lengte
      snoer: 0,5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 2
    Microconnect fiber optic kabel: ST/PC-ST/PC 3M
      Microconnect ST/PC-ST/PC 3M. Lengte
      snoer: 3 m. Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kleur kabel: Oranje
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 21
    Microconnect fiber optic kabel: ST/PC - ST/PC, 30m, 62.5/125mm, LSZH
      Microconnect FIB110030. Lengte snoer: 30
      m. Aansluiting 1: ST/PC, Aansluiting 2:
      ST/PC, Full duplex, Kleur kabel: Rood
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Microconnect kabel connector: FC/APC SM Simplex Connector - Groen
      Microconnect FC/APC SM Simplex
      Connector. Kleur van het product: Groen
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 12
    Microconnect kabel connector: FC adapter Singlemode simplex - Rood
      Microconnect FIBFCADA. Kleur van het
      product: Rood
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 4
    Microconnect kabel connector: ST Multimode Simplex Connector, boot 3mm - Zwart, Metallic
      Microconnect FIBSTM. Kleur van het
      product: Zwart, Metallic
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FC Multimode Simplex
    Microconnect
    Microconnect
    21.78 EUR new
    Microconnect FC Multimode Simplex. Kleur van het product: Zwart
    Microconnect kabel connector: FC Multimode Simplex - Zwart Microconnect kabel connector: FC Multimode Simplex - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/kabel-connectoren/microconnect/fc-multimode-simplex-art-fibfc-num-589919/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder